 |
Nakup iPhone-a
|
Skadii |
23.08.2008 15:38:30 taja  |
11 |
4677 |
 |
Težave pri instalaciji obsežnejših aplikacij iz Appstore-a
|
taja |
23.08.2008 15:21:43 taja  |
2 |
1810 |
 |
Iphone clone
|
taja |
23.08.2008 14:14:15 benedik  |
1 |
1718 |
 |
iHologram
|
taja |
23.08.2008 12:02:42 taja  |
2 |
1947 |
 |
Iphone zamrznil!
|
Grega24 |
23.08.2008 10:05:12 Jest  |
5 |
3690 |
 |
Po iPhone na Poljsko
|
b0j3 |
22.08.2008 20:53:30 Jest  |
10 |
4797 |
 |
SLO paket na 3G za kmete
|
faganel |
22.08.2008 15:00:10 Jest  |
2 |
2679 |
 |
Težave z receiverjem
|
Calvin |
22.08.2008 12:57:10 Calvin  |
0 |
1494 |
 |
Za pogumne: 3G na prafaktorje in nazaj
|
taja |
22.08.2008 10:14:26 taja  |
2 |
2397 |
 |
Installer Remind You
|
Grega24 |
22.08.2008 10:11:17 taja  |
2 |
2889 |
 |
iPhone 2.0 Strani: [ 1 ... 42 43 44 ] |
Jume |
22.08.2008 10:01:53 BigZZ  |
862 |
237747 |
 |
iPhone 1.1.3 na 2.0 oz. 2.0.1
|
noltva |
21.08.2008 10:40:34 noltva  |
3 |
3106 |
 |
iphone 3g prepaid
|
ros |
21.08.2008 10:36:50 ros  |
11 |
6573 |
 |
Nameščene aplikacije se ne zaženejo
|
simnov |
21.08.2008 08:46:03 MitjaP  |
11 |
5411 |
 |
.plist Editor za Windows
|
micom |
20.08.2008 21:00:17 micom  |
0 |
1241 |
 |
Nov ZiPhone kmalu !
|
klemen2 |
20.08.2008 17:42:58 Feren  |
11 |
5343 |
 |
pomotoma nadgradil na 2.0
|
tomaz |
20.08.2008 15:14:18 MaTiCeK  |
1 |
1672 |
 |
Installer
|
simnov |
20.08.2008 14:36:06 MaTiCeK  |
1 |
1329 |
 |
[Z anketo] iTunes in VIsta
|
koplovsek04 |
20.08.2008 12:20:38 ivkocija  |
7 |
3333 |
 |
Iphone zabrejko med odklepanjem
|
ishot |
19.08.2008 22:24:59 mescaline9  |
10 |
3732 |
 |
Kako namestit aplikacije
|
simnov |
19.08.2008 15:52:02 simnov  |
0 |
1084 |
 |
Slovenske delnice
|
faganel |
19.08.2008 10:28:16 hocko18x  |
4 |
2092 |
 |
Dostop do interenata preko GSM omrežja
|
faganel |
19.08.2008 10:02:58 Jest  |
5 |
3147 |
 |
samodejno slikanje
|
Ursic |
18.08.2008 17:58:59 Jest  |
14 |
4347 |
 |
Nameščanje aplikacij iz AppStore na iPhone 2.0
|
micom |
18.08.2008 17:27:50 Jest  |
13 |
6602 |