Jabuk
Problem z adapterjem za iPhone - iStore
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 29.08.2014
Prispevkov: 152
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1   Objavljeno 29.08.2014 09:42:13
Problem z adapterjem za iPhone - iStore
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Pozdravljeni!

En mesec pred koncem garancije mi je začel nagajati adapter za iPhone 4. Adapter (malo smešno) enkrat dela in drugič ne. Na srečo imam še iPada mini in s tem "rezervni" adapter.

Najprej naj še povem, da sem preveril vtičnice in je vse ok Smile
Z roko sem stisnil tudi tisti "kontaktni palčki", ki jih vtakneš v vtičnico, pa tudi to ne pomaga.
Tudi kabel je vredu. Na delujočem adapterju vedno dela. Torej ni problem v kablu.

Adapter sem nesel v iStore v BTC-ju v Ljubljani. Tam so zadevo probali in.. seveda je delalo Smile Komaj sem fantu razložil, da enkrat dela in drugič ne, mi je s sarkastičnim nasmehom dejal, da bo vseeno dal na servis. In res.. adapter je šel na servis..

Čez 14 dni so me poklicali iz servisa (pozabil sem ime), da zakaj sem jim poslal delujoč adapter. Še temu fantu sem razložil zakaj se gre in tudi pri njem sem opazil, da mi nič ne verjame Mad Lepo sem ga prosil, naj ima adapter kakšen teden pri sebi in naj vsak dan 1x proba, če dela. V njegovem glasu sem že slišal, da tega ne bo naredil. Poslal ga je nazaj v iStore.

Zdaj imam doma še vedno isti adapter, nič niso zrihtali, torej enkrat dela in drugič ne. Najhuje je, da dam včasih polnit prazen telefon in čez čas ugotovim, da je še vedno prazen Mad

V iStore sem kupil že kar nekaj stvari, v skupni vrednosti čez 2.000€, vendar me s takim obnašanjem tam ne bodo več videli. Stranko je pač potrebno poslušati in vsaj dati vtis, da ji verjameš, če ji že ne. Ne pa, da se počutiš kot bedak.

Kaj bi vi naredili na mojem mestu? Zadeva zdaj sploh ni več v garanciji, kar me še bolj jezi.

Hvala lepa in lep pozdrav,
Rok Smile
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 06.04.2014
Prispevkov: 1415
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #2   Objavljeno 29.08.2014 11:00:11
Re: Problem z adapterjem za iPhone - iStore
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Lahko pa da ni problem v samem adapterju ampak v telefonu... drugi adapter, ti dela 100% BP?

Kar se tiče trgovine iStore, ko sem šel tja gledat za mojega mac pro-ja, in spraševal mi niso znali kaj veliko pomagati/povedati, tako da sem se moral zanašati na internet. Ko sem si ogledoval računalnik oz. rekel da razmišljam, mi je poba tam rekel, da naj dam podatke, da mi bodo poslali ponudbo na mail, kar sem tudi storil. Na koncu sem se z njihovim direktorjem oz. referentom zmenil veliko več in me je on prepričal, da sem potem pri njih vzel računalnik.
Računalnik sem čakal skoraj 2 meseca in ko sem imel že počasi dovolj čakanja (izdelaval mac pro-ja je bila takrat 1 mesec - čakalna doba, pošiljanje iz ZDA v SLO pa ne traja cel mesec), sem klical tja oz. pisal in mi je odpisal v nekaj v smilu: ja čist sm pozabu na vas, lohk pridete iskat, mi je ratalo smešno.

No potem sem šel računalnik iskat, in moram pohvalit uno deklino tam, je bila prjazna, vse mi je pregledala, zastonj sem dobil zamenjavo črk Z in Y na tipkovnici in še priročnik za učenje OS X-a, ker je bil to moj prvi mac.
Skratka so nekateri v tej štacuni ok, nekaterim pa mislim da kar malo dol visi oz. ne znajo pomagati stranki...
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 29.08.2014
Prispevkov: 152
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #3   Objavljeno 05.09.2014 13:38:37
Re: Problem z adapterjem za iPhone - iStore
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Nummy je napisal/a:
Lahko pa da ni problem v samem adapterju ampak v telefonu... drugi adapter, ti dela 100% BP?



Drugi adapter dela 100%, vedno in povsod. Verjetno mi drugega ne preostane, kot pa da vržem tega stran? Mad Ah.. tele garancije danes nič več ne veljajo..

Lep pozdrav,
Rok
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 25.06.2009
Prispevkov: 3387
Kraj: Maribor
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #4   Objavljeno 05.09.2014 14:01:52
Re: Problem z adapterjem za iPhone - iStore
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Kaj pa zamenjava adapterja ko majo nek program zamenjave ?
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani