Jabuk
Audio Technica M50
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 21.07.2009
Prispevkov: 54
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1   Objavljeno 18.01.2012 23:03:56
Audio Technica M50
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Pozdravljeni,
iščem slušalke Audio Techinca M50 ter ne vem kje v Sloveniji naj jih kupim. Mi lahko nekdo prosim pove za kakšnega zanesljivega prodajalca. Zaželjeni so tudi komentarji o izbiri. LP
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 02.05.2011
Prispevkov: 153
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #2   Objavljeno 22.01.2012 14:56:11
Re: Audio Technica M50
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
http://www.glasbeni-center.com/?article=2222000085476
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 21.07.2009
Prispevkov: 54
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #3   Objavljeno 22.01.2012 20:37:21
Re: Audio Technica M50
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Imaš kakšne izkušnje s to trgovino?
Jabužiček helper

Jabužiček helper

Pridružen/a: 28.06.2009
Prispevkov: 12239
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #4   Objavljeno 22.01.2012 23:44:57
Re: Audio Technica M50
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
glasbeni center čurin je preverjena trgovina. Sem že pred leti nekaj kupil pri njih.
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 24.02.2008
Prispevkov: 479
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #5   Objavljeno 08.02.2014 16:31:00
Re: Audio Technica M50
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
ima kdo omenjene slušalke? zanima me predvsem kakšen je zvok, baje naj bi bil odličen, po mnenju nekaterih se lahko kosa z mnogo dražjimi slušalkami. edino bas bi naj bil mogoče malo slabši.. za testiranje jih pa mislim da nikjer nimajo razstavljenih Sad sedaj pridejo nove M50x z možnostjo menjave kabla, tremi kabli in izboljšanim udobjem, zvok pa naj bi bil nespremenjen. v glavnem za vsako mnenje/izkušnjo o teh slušalkah bi bil hvaležen Smile
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 12.10.2008
Prispevkov: 244
Kraj: Kranj
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #6   Objavljeno 08.02.2014 22:01:45
Re: Audio Technica M50
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Omenjene slušalke imam že nekaj več kot eno leto in edina stvar, katero lahko zanje rečem je - FENOMENALNO.
Kupil sem jih sicer v ZDA, ko sem bil ravno tam, tako da ti o nakupu v Sloveniji ne morem kaj dosti pomagati.

Slušalke so sicer prvi teden bile "povprečne", saj so se morale (tako kot ostale) primerno uglasiti, nato pa je njihov zvok res prišel do izraza.

Pridejo zapakirane v lični črni bombažni vrečki. Kabel je več kot dovolj dolg (sam ga imam še dodatno "zvitega", saj ne potrebujem takšne dolžine) s 35 mm konektorjem na koncu. Ta konektor se lahko odstrani/odvije, tako da prideš do "klasičnega 25mm konektorja. Razlike v zvoku NI (vsaj sam je ne zaznam).

Sam sem osebno res naravnost navdušen nad slušalkami, ki sem jih kupil po več kot 1 letu iskanja in testiranja slušalk različnih proizvajalcev in različnih modelov. Brez težav se lahko kosajo z primerljivimi modeli Bose-a, Sennheiserja, AKG, in drugih.

Edina pripomba nad slušalkami je sledeča. Pri nošnji nad 4 urami postanejo "moteče" na glavi, saj imaš občutek, da se ti bodo ušesa skuhala Smile
Mogoče je le v meni problem in v moji "preobčutljivi" glavi Razz

Upam, da sem ti kaj olajšal in pomagal pri tvojem problemu.
V kolikor se odločaš za nakup, ti lahko rečem le - KUPI, ne bo ti žal.
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 24.02.2008
Prispevkov: 479
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #7   Objavljeno 09.02.2014 00:47:59
Re: Audio Technica M50
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
najlepša hvala za izčrpen opis. mislim, da bosta dve glavni težavi, ki si jih omenjal (predolg kabel, kar niti ni takšna težava in neudobje po dolgi uporabi) celo odpravljeni z novim modelom m50x, ki pride konec februarja. na podlagi vsega jih bom verjetno res nabavil. poročam, ko dobim Smile

eno vprašanje še imam.. kakšna pa je plastika nad obema slušalkama? spušča kakšne zvoke? verjetno neumno vprašanje, ampak na starih slušalkah mi zelo škripa, kar me tudi zelo moti Smile
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 12.10.2008
Prispevkov: 244
Kraj: Kranj
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #8   Objavljeno 09.02.2014 09:20:27
Re: Audio Technica M50
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Plastika je kvalitetna in ne spušča nobenih zvokov pri uporabi. Se pa slušalke lahko zlagajo v vse smeri, takrat pa lahko spustijo kaksen zvok, ampak predvidevam da jih ne boš prelagal in zvijal med samim poslušanjem Razz

Sicer je pa kabel res dolg, ampak ni pa tako moteč, da bi vplival na samo odločitev pri nakupu. Bolje je da je kabl daljši, kot pa krajši, ane? Idea
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 24.02.2008
Prispevkov: 479
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #9   Objavljeno 09.02.2014 11:22:23
Re: Audio Technica M50
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
se povsem strinjam Smile
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 25.05.2008
Prispevkov: 468
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #10   Objavljeno 09.02.2014 11:51:25
Re: Audio Technica M50
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Plastika na M50 je pomoje zaskrbljujoča predvsem na dolgi rok. Za nekoga, ki ima slušalke na glavi po par ur na dan, se mi zdi da se "pregibni del" zna obrabiti hitro (par let )?

Zato se mi zdi bolj pomebno, da imajo slušalke to zadevo iz drugega materiala kot iz plastike. Glede zvoka, sem jih poslušal samo kakšnih 10 min (brez pripomb) in bi za njih plačal tudi več, če nebi bile plastične.
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 24.02.2008
Prispevkov: 479
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #11   Objavljeno 09.02.2014 11:56:06
Re: Audio Technica M50
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
ne vem, mogoče bo to z m50x rešeno, saj naj bi bile iz bolj ojačanih materialov. čeprav je očitno še vedno plastika tam...
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 12.10.2008
Prispevkov: 244
Kraj: Kranj
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #12   Objavljeno 09.02.2014 12:25:43
Re: Audio Technica M50
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Prosim ne komplicirat zdej zaradi tele plastike.
Lahko se tudi dobiva nekje, jih stestiraš in boš videl, da je plastika povsem nemoteča.
To, da bo imela plastika čez par let probleme in bo mogoče celo začela pokat..., me pa niti ne gane prav preveč, jih bom pa čez par let zamenjal..., tako drage pa spet niso. Nočm izpadt kot kakšen japi, ampak če smo pripravljeni dajati 600+ eurov za apple igrače, ti ne sme biti 90 eurov prevelik strošek za slušalke, ki se ti bodo čez cca 5 let po vsakodnevni nekaj urni uporabi, začele kazati znake obrabe.
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 24.02.2008
Prispevkov: 479
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #13   Objavljeno 09.02.2014 13:19:24
Re: Audio Technica M50
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
sploh ne kompliciram, samo hotel sem te to še vprašati, ker si ravno bil pripravljen pomagati Smile če bojo držale več let je tako ali tako super. tako da odločitev je padla, še preden sem te začel spraševati o plastiki Razz
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani