Jabuk
iWeb form
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 23.03.2008
Prispevkov: 333
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1   Objavljeno 07.02.2009 18:48:40
iWeb form
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Da povem na kratko, bo še najbolje.
Potreboval bi form, ki bi ga vstavil na spletno stran in bi pošiljal vpisane podatke na e-mail.
Teh formov bi bilo kasneje več - gre se za prijave na aktivnosti. (ta možnost se lahko izključi, če lahko form kasneje popravljam, da v listbox dodajam izbire)

Izmed preizkušenih mi je najbolj všeč Response-o-matic, vendar je moteče, ko vmes vrže na njihovo stran. Verjetno gre tisto s plačljivo verzijo proč.
Poskusil sem še googlov docs form creater, vendar je od februarja naprej tudi Sprout, kamor ga vgradiš, plačljiv.
Wufoo-ja še nisem sprobal zaradi limita treh obrazcev, kar verjetno pomeni, da ga tudi ne moreš spremeniti več kot trikrat.

Iščem nekaj non-php, kar bi ustrezno vgradil z iWebom in objavil na me.com. Ima kdo kakšne izkušnje?
Ali naj rajši plačam ustrezno gostovanje s php/mysql podporo?
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 04.02.2006
Prispevkov: 321
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #2   Objavljeno 07.02.2009 20:31:38
Re: iWeb form
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Cocky je napisal/a:
Da povem na kratko, bo še najbolje.
Potreboval bi form, ki bi ga vstavil na spletno stran in bi pošiljal vpisane podatke na e-mail.
Teh formov bi bilo kasneje več - gre se za prijave na aktivnosti. (ta možnost se lahko izključi, če lahko form kasneje popravljam, da v listbox dodajam izbire)

Izmed preizkušenih mi je najbolj všeč Response-o-matic, vendar je moteče, ko vmes vrže na njihovo stran. Verjetno gre tisto s plačljivo verzijo proč.
Poskusil sem še googlov docs form creater, vendar je od februarja naprej tudi Sprout, kamor ga vgradiš, plačljiv.
Wufoo-ja še nisem sprobal zaradi limita treh obrazcev, kar verjetno pomeni, da ga tudi ne moreš spremeniti več kot trikrat.

Iščem nekaj non-php, kar bi ustrezno vgradil z iWebom in objavil na me.com. Ima kdo kakšne izkušnje?
Ali naj rajši plačam ustrezno gostovanje s php/mysql podporo?


ehm kaj pa to da bi dal link da sam odpre email program ??
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 23.03.2008
Prispevkov: 333
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #3   Objavljeno 07.02.2009 22:12:53
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Nimajo vsi naštimanih odjemalcev, tko da zaradi praktičnosti ne pride najbolj v poštev, žal.

edit: Sem sprobal še Wufoo in deluje še najbolje in najbolj nemoteče. Lahko imaš obrazec spreminjaš v nedogled in še vseno ti preostaneta ostala dva za uporabo. No, če koga zanima, tako to gre.
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 10.02.2008
Prispevkov: 726
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #4   Objavljeno 08.02.2009 10:59:38
Re: iWeb form
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Avian je napisal/a:
Cocky je napisal/a:
Da povem na kratko, bo še najbolje.
Potreboval bi form, ki bi ga vstavil na spletno stran in bi pošiljal vpisane podatke na e-mail.
Teh formov bi bilo kasneje več - gre se za prijave na aktivnosti. (ta možnost se lahko izključi, če lahko form kasneje popravljam, da v listbox dodajam izbire)

Izmed preizkušenih mi je najbolj všeč Response-o-matic, vendar je moteče, ko vmes vrže na njihovo stran. Verjetno gre tisto s plačljivo verzijo proč.
Poskusil sem še googlov docs form creater, vendar je od februarja naprej tudi Sprout, kamor ga vgradiš, plačljiv.
Wufoo-ja še nisem sprobal zaradi limita treh obrazcev, kar verjetno pomeni, da ga tudi ne moreš spremeniti več kot trikrat.

Iščem nekaj non-php, kar bi ustrezno vgradil z iWebom in objavil na me.com. Ima kdo kakšne izkušnje?
Ali naj rajši plačam ustrezno gostovanje s php/mysql podporo?


ehm kaj pa to da bi dal link da sam odpre email program ??

To je pa tako bedno in vsiljivo, da tako stran isti hip zaprem. Zakaj bi že moral izdajat svoj mail naslov, da izpolnim nek obrazec na webu?
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 21.03.2008
Prispevkov: 614
Kraj: Trebnje
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #5   Objavljeno 08.02.2009 12:12:39
Re: iWeb form
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
jakaracman je napisal/a:

To je pa tako bedno in vsiljivo, da tako stran isti hip zaprem. Zakaj bi že moral izdajat svoj mail naslov, da izpolnim nek obrazec na webu?


Glej če je kontaktni obrazec potem je menda ja smiselno da podaš svoj mail naslov da ti lahko nekdo odgovori nazaj.. ali ne?! Razen če se malo hecaš ja potem pa je težava Razz
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 23.03.2008
Prispevkov: 333
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #6   Objavljeno 08.02.2009 12:34:38
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Seveda da se poda e-mail. Nekako pa le morš obvestit dotičnega, da si prijavo prijel. Samo, da se ti odjemalc odpre, ni okusno. Zaenkrat sem najbolj fasciniran nad Wufoojem.
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 10.02.2008
Prispevkov: 726
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #7   Objavljeno 08.02.2009 21:49:24
Re: iWeb form
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
imamo je napisal/a:
jakaracman je napisal/a:

To je pa tako bedno in vsiljivo, da tako stran isti hip zaprem. Zakaj bi že moral izdajat svoj mail naslov, da izpolnim nek obrazec na webu?


Glej če je kontaktni obrazec potem je menda ja smiselno da podaš svoj mail naslov da ti lahko nekdo odgovori nazaj.. ali ne?! Razen če se malo hecaš ja potem pa je težava Razz

Za svoj mail lahko napišem kateregakoli od ene 5 mailov, ki jih uporabljam (glavni, potem gmail, email.si in podobno). V mail klientu imam samo svojega glavnega naštimanega - s tega pa res ne bom pošiljal povpraševanj po internetu.
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 21.03.2008
Prispevkov: 614
Kraj: Trebnje
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #8   Objavljeno 08.02.2009 21:59:38
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Ja za to se strinjam obrazci ki se zaženejo v mail klientu so tečni in jih tudi jaz ne pošiljam če res ni nujno.... (načeloma kliknem samo takrat ko to res želim tako da mi je skoraj vseeno...)

Moj komentar pa je letel na tvojo pripombo glede izpolnjevanja obrazcev na WEB-u.

lp
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani