| taddek je napisal/a: |
| Kateri iphone, torej flik aplikacija? Hvala
Ali ima kdo unicredit, če deluje? |
16 pro max, nlb flik
| IOS 26 | |||||
16 pro max, nlb flik |
|||||
Je komu žal da je naložil na iphone, ker je še preveč bug-ov ? Jaz sem dal na ipada in ne opazim nekih velikih težav..
|
|||||
Sem namestil... ampak sem pričakoval, da ne bo vse teklo gladko... Največji napredek opazim pri iPadu... kjer sedaj lahko poganjas apliakcije v oknih in ne samo "fullscreen" ...
Sicer pa zaenkrat deluje OK... sem in tja ja kaksen grafici glitch... recimo v Safariju se vcabih pojavi vodoravna crta ... ali kaj podobnega... |
|||||
Mogoče kdo ve kdaj bo na voljo TVos? Men ne ponudi nadgradnje
_________________ |
|||||
mdenarnica od OTP ne deluje, se zapira sama od sebe...
|
|||||
Vse je bilo na voljo istocasno po predstavitvi ... ![]() |
|||||
Ne vem potem kaj je fora, imam zadnji model apple tv, vklopljen beta update. Ko izklopim in ponovno vklopim beta update mi prikaže le 18.5 public al developer update. Trenutno je 18.5 različica naložena
_________________ |
|||||
Si vpisan z istim računom, kot na iPhone? Oz. če je drug, si se z njim kdaj prijavil v Beta program? |
|||||
Na apple tv imam že skoz beta update. Račun je isti kot na iphonu. Edino kar mi pride na misel je to da sem prejšnji teden kupil nov apple tv, starega pa premaknil v drugo sobo. Lahko da se še kaj ni obrnilo pri Applu oziroma da še ni zaznal novo napravo v beta programu. Moral bi it probat na prejšnjem apple tv če dela update _________________ |
|||||
Iphone 16 pro max, unicredit dela. Flik je najprej delal, po tretjem poskusu pa več ne.
|
|||||
Sem se malo igral izklop/vklop beta update in naredil ponovni zagon potem je pokazalo update _________________ |
|||||
Edina aplikacija, ki mi ne deluje je Flik
|
|||||
Zaenkrat deluje vse.
Opazil sem edino dve zadevi na iP15P : - Mail app (občasno ne morem podrsati v desno na vrstici, da bi izbral mark as read/prebrano ampk se začne pomikati na začetni (prejšnji) zaslon Mail aplikacije - Inbox/Nabiralniki). - Pri alway on display načinu se občasno pojavi "light show", ki pa izgine če karkoli tapnem na zaslonu. - Občasno so manjše upočasnitve ampak nič hujšega. - NLB Klik in NLB Pay delujeta normalno in s tem tudi Flik, ki je del NLB Pay. _________________ MacBook Pro (Late 2016) 2.7 GHz, 16 GB, SSD 512 GB, Radeon 455 2 GB |
|||||
Tole so odgovorili iz nkbm:
Spoštovani, zahvaljujemo se za prejeto sporočilo. Pravilno delovanje naših aplikacij lahko zagotavljamo samo na stabilni verzijah operacijskih sistemov. Bomo pa zadevo vseeno raziskali. Beta verzija iOS je predizvedba operacijskega sistema iOS, ki jo Apple izda za testiranje pred uradnim javnim izidom. Namenjena je razvijalcem aplikacij in včasih tudi širši javnosti, da lahko preizkusijo nove funkcije, odkrijejo morebitne napake (bug-e) in dajo povratne informacije Applu. Če želite uporabljati mDenarnico na tej verziji, bo treba ponovno skozi postopek registracije mDenarnic@. |
|||||
Odgovor iz flika:
Pozdravljeni, iOS 26 je trenutno v developer beta verziji; za brezhibeno delovanje naših aplikacij lahko zagotavljamo samo na stabilnih verzijah operacijskih sistemov. Izvajalec je o težavi že obveščen in jo odpravlja. Popravek te težave bo rešen pred uradno izdajo iOS 26. |
|||||
Ne vem kaksne odgovore vi pricajujete? beta je z razlogom sploh pa developer verzija.
Ne vem kaj je narobej z zadnjo stabilno verzijo? a se ne more klicat? |
|||||
Nič ni narobe samo je fajn da se pove kaj dela in kaj ne, ker nekaterim določena aplikacija je nujna in mu to presoja ali bo naložil beto. _________________ |
|||||
Kdorkoli ima na telefonu karkoli nujnega, naj beta verzije ne nalaga. Sploh pa ne take, kot je trenutna (ki je bolj buggy od beta verzij zadnjih nekaj let).
|
|||||
Se strinjam,samo dvomim da velik userjev reporta oz posilja izkusnje z betami v tem primeru applu.Slovenskim bankam je pa itak vse odvec neke applikacije pedenat dokler ni neke final verzije.Dokler omenis da imas beta verzijo gor bos dobil odg imate beta katera je namenjena testiranju,da te gladko odslovijo s tem,da se jim ni treba ukvarjati. |
|||||
Meni zaenkrat vse deluje na 15 pro. Od banke do ostalih reči, za kar uporabljam telefon. Tok Tok. Je pa res, da je ta "liquid glass" malo brez veze na večino screenov. nekje je fensi drugod pa moteče. Pbitno Apple nima kaj boljšega za ponudit pa se gredo take štose, ki pa ne pijejo neke vode. Je pa škoda, da na XS Max ne deluje, ker je telefon v popolnoma zmožnem stanju to poganjat??? Moje mnenje pač.
|
|||||
| « Poglej prejšnjo temo - iPhone posodobitve in jailbreaki - Poglej naslednjo temo » | Pojdi na stran Prejšnja 1, 2, 3, 4 ... 13, 14, 15 Naslednja |
Gostovanje: 3fs.si |
Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si |
Kontakt Domov Na vrh strani |