Jabuk
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2
Macbook - Airport problem
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 15.01.2008
Prispevkov: 59
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #21   Objavljeno 21.12.2008 13:13:47
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
A ima kdo od zadnjega update-a kakšne težave s povezovanjem na wi-fi routerje? Jaz dobivam connection timeout-e in moram resetirat router ali MBja in pol gre. PC na kablu dela normalno; krivec pa ni, saj so težave tudi, ko je izklopljen. Če se težava pojavlja tudi na drugih routerjih, žal ne morem poskusiti. Je pa Mac OS X update edina spremenljivka med delovanjem bp in zdajšnjimi problemi..

Uporabljam Asus WL500g z firmware 1.9.2.7 in WPA-PSK (AES) enkripcijo.
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 14.08.2008
Prispevkov: 25
Kraj: Maribor
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #22   Objavljeno 21.12.2008 13:43:14
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Enako se dogaja tudi meni, ampak ne na vseh routerjih, doma uporabljam Belkin n1 Vision,pred updatom mi je delovalo normalno, sedal pa vsakič ko vklopim računalnik enak problem kot pri tebi. Eduroam deluje normalno, tudi če se povežem na omrežje od sosedov deluje normalno. Sprva sem sumil da je kaj narobe z modemom, ampak na ostalih računalnikih deluje ok. Zanimivo pa je to da pa v Bootcampu - Win Xp Sp3 deluje normalno.
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 19.03.2008
Prispevkov: 293
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #23   Objavljeno 21.12.2008 13:57:18
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Meni dela vse tako kot prej..
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 13.05.2008
Prispevkov: 1076
Kraj: SG-LJ
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #24   Objavljeno 21.12.2008 14:24:46
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
enake probleme sem imel... sicer ni bil moj ruter ampak kr en (v hotelu). ko sem naredil update se vec nisem mogel povezati vedno sem dobival connection timeout!

lp, m

_________________
MAc BLOG makonja.blogspot.com
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 15.01.2008
Prispevkov: 59
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #25   Objavljeno 30.12.2008 15:16:31
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Zadeva se je popravila sama od sebe Question Confused Vmes se je prek wi-fija priklapljalo par PCjev in je vsem delalo bp, potem je še par dni mac dobival time out-e, sedaj pa dela bp...
Jabi

Jabi

Pridružen/a: 11.08.2008
Prispevkov: 1
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #26   Objavljeno 16.01.2009 23:50:11
wifi z Airport express neprestano prekinja
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Lep pozdrav.

Imam siol trio in stacionarni PC normalno povezan na komunikacijski prehod Sagem F@st 3344 (tu mi internetnetna povezava deluje brezhibno) na Sagem pa imam priklopljen Apple airport express in preko njega uporabljam wifi na svojem Macbooku (tu pa mi povezavo neprestano prekinja). Apple airport express imam priklopljen kot switch (DHCP).

Ko dela, dela vse: air tunes, sharing s PCjem, internet. Po cca 20 minutah pa mi vse crne. Deluje šele takrat, ko dam Airport OF in spet ON.

Nasvet?
Koda:

Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani