V zadnjem updejtu za Revolut so napisali "Stay tuned for an exciting release next week".. Mogoce bo apple pay?
| Mastercard kartica Revolut | |||||
V zadnjem updejtu za Revolut so napisali "Stay tuned for an exciting release next week".. Mogoce bo apple pay?
|
|||||
Kot vse kaže, gre za posodobitev, ki bo prinesla podporo za Apple Watch. Še zmeraj upam, da je v igri tudi Apple Pay. Vir: https://www.facebook.com/revolutapp/photos/a.336010243216560.1073741830.335642513253333/662731030544478/?type=3&theater |
|||||
Tale revolut zgleda proper, zdej novim uporabnikom pošiljajo brez stične kartice. Samo še apple pay zrihtajo, pa definitvno odprem račun
|
|||||
8. julija so tole napisali na twitterju: We are still looking into the possibility of supporting Apple/ Android pay, once we have more information we will announce 📡
|
|||||
Jaz sem kartico naročil pa bomo probali......in počakali mogoče res bo za applepay.....
Sem pa polnil z masrecard..... Revolut prihaja tudi na Apple Watch...........v kratkem...... |
|||||
A naročil ali samo virtualna kartica kateri naslov si vnesel jst sem tud prenesu app čakam na več inf
_________________ ????Iphone14 pro max silver Ipod classic 3rd generation 4gb silver ipod classic 3rd generation black macbook pro 15 ⌚apple watch ultra homepod mini homepod mini |
|||||
Virtualno mam, naročil še normalno dobim jo okrog 15, zadeva boljša kot boon. Sem pa prebral da delajo na tem da bo delovalo na apple watch.....kartica ki jo dobim je pa breztična....
Preko master card naložil 10 € dela ok, prav tako poslal verifikacijo ki je potrjena....bomo pa videli kako naprej... |
|||||
|
|||||
Jaz sem dobil kartico prejšnji teden, dela brez problemov, je brez stična, denar pa sem si nakazal preko banke, je trajalo 3 dni.
|
|||||
To so ze lani oktobra pisali, da imajo v planu https://twitter.com/revolutapp/status/653611275872792576 |
|||||
Pa je prisla ta novost v Revolutu... Z novo verzijo aplikacije je na voljo tudi aplikacija za Apple Watch... ki pa omogoca samo to, kar omogoca Ze sama iOS aplikacija... Torej pregled transakcij ... Torej zaenkrat nic od tega, da bi bila mozna uporaba za Apple Pay...
![]() Nazadnje urejal/a Jest Sob 06. Avg 2016 13:27; skupaj popravljeno 1 krat |
|||||
Pa mislis da je to odvisno od njih ali od appla ali od cesa ? _________________ Don't forget to takeout profits! |
|||||
Pojma nimam... pomoje je odvisno od vseh
|
|||||
|
|||||
|
|||||
So pri Revolut kake provizije, koliko stane kartica itd.? Kaj pa država, da ne bo to kao skriti račun potem. Hehe
_________________ iPhone 14 128 GB | Apple Watch Ultra | Macbook 13" M1 2020 256 GB | Airpods Pro | Homepod Mini | AirTags <3 |
|||||
Pri Revolut ni provizij, ce ne uproabljas kartice ... Normalno in legalno lahko izberes Slovenijo ... |
|||||
Kaj pa če uporabljaš kartico? Kakšni pa so tam stroški? Pa cena kartice itd
_________________ iPhone 14 128 GB | Apple Watch Ultra | Macbook 13" M1 2020 256 GB | Airpods Pro | Homepod Mini | AirTags <3 |
|||||
|
|||||
Hvala ti
_________________ iPhone 14 128 GB | Apple Watch Ultra | Macbook 13" M1 2020 256 GB | Airpods Pro | Homepod Mini | AirTags <3 |
|||||
| « Poglej prejšnjo temo - Aplikacije za iOS - Poglej naslednjo temo » | Pojdi na stran Prejšnja 1, 2, 3, ... 153, 154, 155 Naslednja |
Gostovanje: 3fs.si |
Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si |
Kontakt Domov Na vrh strani |