Mislim, da je bilo v sklopu tiste aplikacije 12, ko pred božičem "talajo" pesmi, risanke, aplikacije, ko sem "snel" neke kratke risanke in nekaj pesmi in sedaj tega ne morem na noben način odstranit.
Npr. v aplikaciji video izberem edit in pri vseh "filmih" imam možnost tistega križka, ki vsebino izbriše, razen pri teh JAJCIH! Pa tudi v iTunsih, ko povežem iPad mi tega ne pokaže, da bi odkljukal.
S nekaj pesmimi je isto ... imam playlisto in, ko streamem v avtu mi še te bedne komade "turi" zraven... in spet jih ne moram "odkljukati" niti v iTunsih.
Iz iBook stora sem snel neke knjige in sedaj, ko jih zbrišem, mi ob naslednjem zagonu iBook aplacije te knjige podvoji!
Ima še kdo tako težavo? Se da to kako rešit brez, da bi restoral iPad in iPhone na novo (ker če je to edina rešitev ... Apple ni dobro "naštudiral" tega)?
V naprej se zahvaljujem za pomoč,
M
			





 Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si
 Kontakt
 Na vrh strani