POZITIVCI: PuckO alias ŠERIF, Jest, Sussi, GPC17, Lakai,iDavid4,Turi & Grizli123.
| Zaupanja/Nezaupanja vredni (jabuk.si) uporabniki | |||||
POZITIVCI: PuckO alias ŠERIF, Jest, Sussi, GPC17, Lakai,iDavid4,Turi & Grizli123.
|
|||||
Kje sem pa jaz?! 😢😊
|
|||||
Hvala. |
|||||
Pa jaz? _________________ 14.2" MacBook Pro (late-2024), M4 Pro, 24 GB RAM, 1 TB SSD iPad Air 32 GB Space Gray iPhone 17 Pro 512 GB Deep Blue |
|||||
Ma pozitivn je ceu forum sam včasih se kermu ne da odgovarjat pa mal jebe*o
|
|||||
Telefon (iPhone 4S) je ze odklenjen! Kontaktiral sem uporabnika scoop in je v redu decko, sva se takoj zmenila. Skratka, 3 mesece je res predolgo za cakati.
scoop, tnx again |
|||||
Kot opozorilo vsem ki bi morda utegnili trgovati z uporabnikom leomessi1985, se naj pazijo saj je ZAUPANJA NE vredni uporabnik Jabuk.si. Kajti na besedo sem mu poslal dock za iphone (z navadno pošto kajti preko povzetja je predraga poštnina), le ta pa bi mi moral poslati denar po pošti kar pa se do sedaj še ni zgodilo, prav tako pa ignorira vsa moja poslana zasebna sporočila.
lp |
|||||
Tale leomessi1985 je zgleda res malo nezanesljiv... ker mi je ze en drug uporabnik pojamral cez njega ...
Uporablja pa izgleda se druge nicke ... (messi1985, hilzna, rossekdj) |
|||||
upam da se motimo, saj sem mu jaz tudi poslal 3 bumperje...
|
|||||
Zal mi je, ker vam moram povedat,.. Ampak neboste dobili placila,..
|
|||||
Kdaj si mu poslal? Pri meni je minilo že 10 dni.. tako da dvomim da bo kaj ker tudi ignorera ZSje.. |
|||||
tudi pred približno desetimi dnevi.
|
|||||
tudi jaz nimam kaj prida dobrih izkusenj z leomessi1985 uporabnikom... zna bit tudi nesramen, pa ceprav ti nekaj od njega kupujes/rabis
pa se nekaj... ta tema je cisto ok da je tukaj in da se pise v njej o "dobrih" in "slabih" uporabnikih in upam da ne izgine nikamor |
|||||
no ja, saj si dobil zdaj novo zalogo. Take that as good publicity stunt |
|||||
hehe. Ampak vseeno, nisem edini ki mu je ostal dolžan.
|
|||||
Zaupanja vreden je definitivno uporabnik obby2.
Kajti danes sem od njega kupil Iphone 4s in moram povedati da je bilo vse kakor je obljubil. Telefon je bil nov, zapakiran, z garancijo, neaktiviran in še na mojo željo ga je odklenil. Tako da je definitivno vreden zaupanja, še posebej danes ko je ogromno prevar glede nakupov. Z lepo besedo se pa še pri uporabniku obby2 dobi še gratis kak bumber in pa etui za telefon |
|||||
Če se nekaj napiše, je edino pravilno, da se potem tega dogovora drži.
Jaz sem pred leti že nekaj kupoval preko tega foruma, vendar nimam več nickov od teh ljudi, niso bili ravno aktivni uporabniki. Jaz pogledam, če je uporabnik že dolgo tukaj, če pa je na novo registriran, pa se nagibam k osebnemu prevzemu. Nekih prevar še nisem doživel. |
|||||
Pri malih oglasih se tudi moderatorji trudimo (poleg tega, da jih še vedno popravljamo, kljub jasnim navodilom) in spremljamo verodostojnost.
Nekaj dni nazaj sem dobil celo ZS uporabnika, da se mu zdi nek oglas sumljiv in naj ga preverim. Izkazalo se je, da je šlo res za "nateg". Zato apeliram na vse vas, jabuk.si uporabnike, da nas takoj obvestite, ko se vam ponudba zdi sumljiva. _________________ ...::: Puck0 :::... |
|||||
@sussi & @linux,...
|
|||||
tudi meni je scoop pomagal. zadeva je enostavna in deluje
|
|||||
| « Poglej prejšnjo temo - Ostalo - Poglej naslednjo temo » | Pojdi na stran Prejšnja 1, 2, 3, 4 ... 38, 39, 40 Naslednja |
Gostovanje: 3fs.si |
Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si |
Kontakt Domov Na vrh strani |