| BoB - nov ponudnik mobilne telefonije | |||||
Kaj naj bi bil point tega oz. kako to deluje?
|
|||||
To bo low cost virtualni mobilni operater na Simobilovem omrežju. Vso poslovanje bo elektronsko (preko interneta), kar bo omogočalo nižje cene. Telefonski support bo pa baje plačljiv (090 številka).
|
|||||
spet en virtualen operater... v Sloveniji jih je ze itak cist prevec pa vecini ne kaze prou dobr.. m mobil je ze skoraj propadel.. izimobil neki se je ampak to bl mal.. tako da Slovenski trg je premajhen za miljon enih operaterjev..
|
|||||
to bo pa čas pokazal… če bo konkurenčen potem ne vidim razloga zakaj ne pa tudi če je trg premajhen!! :thumbsup:
_________________ |
|||||
Se strinjam z zgoraj napisanim dodal bi edino " premajhen za bedne operaterje "
|
|||||
Tresla se je gora rodila se je miš :thumbsup:
|
|||||
Kako veš? Rodilo se ni še nič... jutri bo več znano: www.bob.si Če bodo sledili predhodnikom v Avstriji in na Hrvaškem, bo ponudba zelo (zelo!) konkurenčna. |
|||||
A ma to daj kaj simobil veze al nič?
|
|||||
Samo deljenje omrežja
_________________ ...::: Puck0 :::... |
|||||
Noja... To, ali jih je prevec je tezko trditi... Poglejmo recimo malo v tujino, kjer je teh cirtualnih operaterjev kot listja... V Nemciji jih je recimo skoraj 30 |
|||||
|
|||||
bob.si
opa, Jest me je prehitel |
|||||
Ponudnik je ze vec kot leto tudi na avstrijskem trgu http://bob.at/
|
|||||
1gb = 6 eur vsak nadaljni GB je 6eur na mesec.
Škoda ker ni posebej paket. _________________ The two most common elements in the universe are hydrogen and stupidity. |
|||||
lol, 15 EUR za 100 minut? Pa sej so nori
|
|||||
Edino kar vidim da je uporabno je bob predplačniški paket (6,9centov in pa sms 6,9centov)...
Ki ga pa itak ne potrebujem. Naročnina je pa bedna glede na konkurenco. ( zaenkrat ) |
|||||
kaksna narocnina?
a ne pise na plakatu brez narocnine? |
|||||
Bodo mogli narest take pakete kot so v avstriji pa bo zalaufal
|
|||||
Najprej si preberi ponudbo... 15€ (oz. tocneje 14,90€) je samo paket, ki ga potem nastavis po svojih zeljah... Torej je to enkraten znesek... oz. neke vrste prikljucnina ... Potem imas pa brez narocnine ... in placas samo, kolikor porabis ... V znesku prikljucnine je ze vstetih 100 minut pogovorov ali 100 SMS sporocil ... |
|||||
Prikljucnina za paket vse po 4cente je 15eur?
|
|||||
| « Poglej prejšnjo temo - iPhone/iPad omrežja - Poglej naslednjo temo » | Pojdi na stran Prejšnja 1, 2, 3, ... 24, 25, 26 Naslednja |
Gostovanje: 3fs.si |
Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si |
Kontakt Domov Na vrh strani |