Torej uporabljam tovarniško odklenjen Iphone 3 GS 16 MB.
Zanima me, če lahko posnamem nanj Cydio ; zato, da bi si lahko naredil svoj desktop in vse + zastojn so vse aplikacije; sem prav zastopil ?
Ker sem slišal od prijatelja, da na 4 iphono je to možno čisto simple izvest. Zato bi tudi js to na mojem

Ali je možno dobiti kakšno navigacijo, ki deluje samo preko GPS (brez interneta), ki stane manj kot 10 eu, ali pa je celo zastonj ?
trenutno imam low cost, plačal za en mesec..sranje od sranja...se rajši izgubim kot, da jo uporabljam

torej, najbolj me zanima, če lahko na odklenjen iphone 3gs posname cydio al ne ? al bom naredo samo sranje ? bo telefon počasnejši, če jo posnamem?
Ali je možno, da si uredim na iphono drugačne ikone in podobno ? ali je to možno samo z cydio ? ker bi rad spremenil vse vključno z ozadjem in lock screenom (to vem, da se nekoliko, da brez cydije..kar mi je ze uspelo

To je to zaenkrat...hvalažen bom vsakemu, ki mi bo pomagal.
Hvala.
lp