Jabuk
nek program se starta ob vsakem priklopu USB naprave
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 19.04.2007
Prispevkov: 34
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1   Objavljeno 09.01.2008 22:03:02
nek program se starta ob vsakem priklopu USB naprave
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Imam nek neumen fotoaparat (Fuji Finepix 5700), ki se ne obnasa kot normalen USB drive, ampak rabis zanj poseben software. No ta software (FinePixViewer), se mi pa zdaj starta ob vsakic ko dam iPhona na dock. Najbrz ni potrebno povedati, da me to spravlja ob zivce. Idiotski software seveda nima opcije, da bi to izklopil, deinstaliral ga pa ne bi rad, ker ga obcasno rabim.

A kdo toliko pozna OS X, da mi zna povedati, kje bi mu to lahko preprecil?

Mogoce kak namig, kako naj iscem po tujih forumih? Besede, ki nastopajo so namrec tako splosne, da je tezko najti kaj relevantnega: "usb, drive, os x, connect"... "auto run" mi daje same windows zadeve... sam software je prevec obskuren, da bi nasel koga z enakim problemom (sem iskal z "finepixviewer os x", pa ni bilo nic).

hvala, lp
Jabužiček helper

Jabužiček helper

Pridružen/a: 04.02.2006
Prispevkov: 928
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #2   Objavljeno 09.01.2008 23:31:25
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
probaj tako, da odpreš Image Capture v mapi Applications.

Izbereš Image Capture menu Preferences / General : Camera: When a camera is connected, open: No Application
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 19.04.2007
Prispevkov: 34
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #3   Objavljeno 09.01.2008 23:51:43
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Super, hvala!

Pravzaprav sem to ze nekje prebral, ampak ko zazenes Image Capture s povezanim iPhonom, dobis neko okno za nastavljanje Download To in Automatic Task (in je na None). Sem mislil, da je to to in sem pozabil it v Preferences Embarassed
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani