Jabuk
LSDianzi - Mac za 250 EUR ???
Jabček

Jabček

Pridružen/a: 16.04.2006
Prispevkov: 9
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1   Objavljeno 07.10.2007 11:46:13
LSDianzi - Mac za 250 EUR ???
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Ali gre tukaj za kakšen nateg ? Ima kdo izkušnje s to trgovino ?

npr.Apple 17" Macbook Pro za 460EUR :shock:
LINK:
http://www.lsdianzi.com/product.asp?id=896
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 06.10.2007
Prispevkov: 41
Kraj: Ljubljana
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #2   Objavljeno 07.10.2007 12:00:37
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Zgleda že tako.
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 04.02.2006
Prispevkov: 4758
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #3   Objavljeno 07.10.2007 12:21:04
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Zelo nateg Smile
Na podoben način prodajajo tudi avtomobile prek interneta Smile
Jabuk Staff

Jabuk Staff

Pridružen/a: 21.04.2007
Prispevkov: 1036
Kraj: Ljubljana
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #4   Objavljeno 07.10.2007 13:35:37
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
About them:

Citiram:

Hi friends:

Beijing HuaHai Eletron and Electrical Equitment Co.,Ltd,We are a large wholesaler who mainly sell electrical product ,clothes ,shoes ,bags.such as digital cameras, mobile, LCD TV, Laptops Notebooks, Digital Video, Mp4, GPS, and so on. my web is http://www.lsdianzi.com ,our msn is :lsdianzi@hotmail.com The quality of our products is the best, our service is perfect, and our price is the best, the speed of our shipping is very fast.

We have our own warehouse and stores, we have clients all over the world, and we have been received very high praise from our customers.

If you have some suggestions about our products or our service, please tell us ,and we must accept and improve ,and appreciate you very much. we hope we can cooperate happily in the long term.

Our belief: credit is the first, customers are our god.


Maj ingliš iz veri gut.
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 27.03.2007
Prispevkov: 1963
Kraj: Kamnik
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #5   Objavljeno 09.10.2007 07:05:03
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Če zadevo dobro pogledate, so računalniki (jaz sem gledal le Apple) stari.
Naročil sem Very Happy MacBook Pro... in po specifikaciji ima Core Duo procesor... če si ogledate iMac-a je še tisti "lučkast", torej tri (če se ne motim) modele nazaj.
Po moje ta firma odkupuje "skadišča" ali propadle dilerje in prodaja star crap... v tem je kunšt cen za Apple.
Telefoni pa to... pa ne vem kje je catch, ampak sigurno je! Sad Surprised
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 04.02.2006
Prispevkov: 4758
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #6   Objavljeno 09.10.2007 08:44:01
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Sploh ni tako komplicirano, kot praviš fangel. Tip je iz tretjega sveta, takorekoč nedosegljiv roki pravice. Malo goljufa, pa bo obogatel.
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 27.03.2007
Prispevkov: 1963
Kraj: Kamnik
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #7   Objavljeno 09.10.2007 09:45:09
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Jaz sem le predvideval, da bi se šel tip pošten Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing posel... potem bi bila ta možnost (odkupi starih zalog ali zalog propadlih firm), kar je kar pogost in donosen biznis tudi v EU.
Ampak ker je tip zraven pribil še opremo kot so telefoni... dejansko postane sumljivo (čeprav so lahko tudi tej predmet in roba iz zgoraj omenjenega biznisa - odkupa).

Kakorkoli... zadeva je sumljiva in smrdeča in boste več imeli od http://international.disneylandparis.com/index.xhtml tega, če že mislite zabiti višek (ali pa krvave prihranke Rolling Eyes ) keša![/url]
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 29.08.2006
Prispevkov: 199
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #8   Objavljeno 09.10.2007 10:01:24
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
faganel je napisal/a:
Jaz sem le predvideval, da bi se šel tip pošten Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing posel... potem bi bila ta možnost (odkupi starih zalog ali zalog propadlih firm), kar je kar pogost in donosen biznis tudi v EU.
Ampak ker je tip zraven pribil še opremo kot so telefoni... dejansko postane sumljivo (čeprav so lahko tudi tej predmet in roba iz zgoraj omenjenega biznisa - odkupa).

Kakorkoli... zadeva je sumljiva in smrdeča in boste več imeli od http://international.disneylandparis.com/index.xhtml tega, če že mislite zabiti višek (ali pa krvave prihranke Rolling Eyes ) keša![/url]


..Sploh, ker skoz poudarja Friends Smile "You shopping you happy" Very Happy Very Happy
A ga je že kdo poskušal kontaktirat?
Tel:+86-0377-61877821 Address:BeiJing

Very Happy
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 24.01.2007
Prispevkov: 134
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #9   Objavljeno 09.10.2007 12:07:55
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Sem pisal email toda še ni nobenega odgovora... Smile
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 07.08.2007
Prispevkov: 63
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #10   Objavljeno 09.10.2007 13:06:17
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Davidof je napisal/a:
Sem pisal email toda še ni nobenega odgovora... Smile


Internetna prodaja se neverjetno širi, seveda nudi tudi raznoraznim goljufom kar lepe možnosti striženja ovac. Mislim naivnih kupcev.

Zgoraj navedeni trgovec navaja Western Union kot 1. opcijo plačila. WU sploh ni ustanovljen z namenom plačevanja blaga ampak nakazila denarja svojcem, prijateljem. Zahteva po plačilu z WU in podobnimiplačilnimi sredstvi je prvi znak, da gre za prevaranta. Namreč; dovolj je da veš, da je denar nakazan in že dviguješ... sledi pa ni.

Drugo: vedno bodite pozorni na email naslov. Raznorazni .hotmail.com, .yahoo.com in podobni emaili niso sledljivi. Lahko jih odpre vsakdo, brez vsake dokumentacije. Resni trgovci imajo registrirane email naslove, ki so lahko tudi prevara, a verjetnost je manjša.

Na ebay-u pa je potrebno spremljati tudi odziv kupcev. Če ima nekdo 99,8% pozitiven odziv pri 1000 in več transakcijah gre verjetno za resnega prodajalca. Če pa nekdo ima samo 2 transakciji in še to sta nakupa... no potem se tveganje ustrezno poveča. Takrat je potrebno pridobiti ime in priimek, potem ni problem osebo izslediti v tel. imeniku... Če je tam ni... jaz ne kupujem. Pa vi???

Very Happy
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 24.01.2007
Prispevkov: 134
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #11   Objavljeno 09.10.2007 13:20:46
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Hehe... sem dobil odgovor...., da "kao" pošiljajo tudi v Slovenijo. Čeprav močno dvomim, da je sploh kdaj slišal za Evropo. Very Happy

Sem mu poslal še nekaj dodatnih vprašanj glede plačevanja, dostave... itd.
Me zanima kakšne fore se bo sedaj spomnil.

P.s.
Imam izkušnje z internetnimi nakupi, tako da "nič bat" da bi nasedel. Smešni so tej Kitajčki... Very Happy
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani