Jabuk
Popolno izbris podatkov
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 23.07.2009
Prispevkov: 330
Kraj: Slovenia
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1   Objavljeno 23.07.2009 13:23:29
Popolno izbris podatkov
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Zivjo imam problem imam na iphone 2.g 8gb program 3.0 in mi ni najbol vsec ker tem za tipkovnico za smse in tem za smse nikakor ne sprejme winterboard..ko izberem da jo da in ko se sprejme grem v sms in se ne spremeni izgled...samo glavne teme spremeni drugio kot dodatek da smsi zgledajo drugace pa ne zakaj?

zanima me se kako se popolnoma zbrise iphone in si posnames software kater koli hoces 2.2.1 ali kar koli samo da ni 3.0 je mozno?
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 14.07.2008
Prispevkov: 131
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #2   Objavljeno 13.08.2009 18:10:41
Re: Popolno izbris podatkov
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
rokbrumen je napisal/a:
Zivjo imam problem imam na iphone 2.g 8gb program 3.0 in mi ni najbol vsec ker tem za tipkovnico za smse in tem za smse nikakor ne sprejme winterboard..ko izberem da jo da in ko se sprejme grem v sms in se ne spremeni izgled...samo glavne teme spremeni drugio kot dodatek da smsi zgledajo drugace pa ne zakaj?

zanima me se kako se popolnoma zbrise iphone in si posnames software kater koli hoces 2.2.1 ali kar koli samo da ni 3.0 je mozno?


Ko prklopš iPhone, v itunes-ih klikneš restore http://www.tzywen.com/photos/iphone/itunes_restore.png, pa mislm da ni možno da lahko naložiš ker drug software
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 20.06.2009
Prispevkov: 84
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #3   Objavljeno 13.08.2009 19:51:07
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Ko ga priklopiš: tipka SHIFT + Restore v iTunesu, nato pa izbereš .ipsw file, ki ga najdeš tukaj: http://www.felixbruns.de/iPod/firmware/ poglej za pravega in pravo verzijo.

Tako vsaj to gre z iPod Touch-om. LP
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani