Jabuk
Pojdi na stran 1, 2  Naslednja
Ni ravno "težava".. bolj kritika in opozorilo
Jabi

Jabi

Pridružen/a: 05.08.2009
Prispevkov: 3
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1   Objavljeno 05.08.2009 01:16:33
Ni ravno "težava".. bolj kritika in opozorilo
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Nadvse navdušen sem pred 1 mescem nabavil iPhone 3GS.. a veselje ni trajalo dolgo. Čeprav moram pohvalit UI, ki je res odličen, odzivnost in svetlost ekrana in bla bla bla še ostale dobre stvari.. ostajajo neke temeljne "napake", ki naredijo uporabo telefona precej grenko.

Za vse ki načrtujete nakup tega telefona, vam priporočam da preberete naslednje točke in še enkrat premislite ali ste pripravljeni prenašat te "napake", namreč jst jih ne morem več in sem se odločil svoj telefon prodat. Ne bom navajal splošno znanih stvari, kot na primer nizko kvaliteto kamere ali kratko vzdržljivost baterije, ampak samo stvari, ki jih pred nakupom telefona nisem nikjer zasledil in če bi jih verjetno se za nakup ne bi odločil.

Splošno:
- Kratek podatkovni kabl (če ga polniš z polnilcem ga praktično ne moreš nikamor odložit zaradi smešno kratkega kabla)
- Ni profilov (kot pri nokiji) (obstaja samo SILENT mode)
- Ko daš tipko postrani v SILENT mode se le ta maje (to sicer ne vpliva nič na uporabo mi gre pa osebno na živce da sem dal toliko za telefon ki ni natančno izdelan)

Kamera:
- Ni možnosti nastavljanja resolucije slike (mislim da so to podpirali že telefoni izpred 5 let, ne zdi se mi tehnični problem za implementacijo)
- Ni night visiona (Če že fleša niso dali, kar je tudi malo "tako", bi lahko usaj to, ne da ko se stemni lahko na kamero kar pozabiš)
- Ni možnosti zumiranja (tudi če je samo digitalni zoom, zakaj ne moram imet na sliki samo tisto kar čem sam?!)
- Ni posebnega gumba (fizičnega) za aktivirat kamero (zelo nepraktično je držat telefon z obemi rokami da je slika čimbolj ostra in istočasno pritiskat na ekran)
- Po emailu se lahko pošilja samo 640x480 slike (če so že dali te boge 3MP bi lahko usaj omogočli da jih lahko še po mailu pošlem)

Sporočila:
- Ni povratnic (!!! In ne noben naj ne začne "sej lahko daš *0# pred sms" in podobne neumnosti.. 10 let nazaj so telefoni že imeli povratnice!!)
- Ko napišeš sporočilo in ga pošlješ tipkovnica ne zgine (kar praktično onemogoči prebrat pogovor.. potrebno je it vn iz pogovora in nazaj noter da tipkovnica izgine ali pa it v EDIT..bedno)
- Tekst ki je prikazan na ekranu je v zelo ozkih oblačkih, predvsem v landscape mode bi lahko bil precej širši, zato je težko sledit daljšim smsom / mmsom (pa kaj imamo tak ekran če je pol praznega?!)
- Smsa več kot 10 ljudem hkrati se ne da poslat (bogi iphonček ni dovolj zmogljiv da bi si zapomnu več kot 10 številk?!?)
- Ne da se ločit kaj je sms kaj mms (da, tudi mmsi so lahko iz samega besedila.. in rad bi vedel kaj je sms in kaj mms)
- MMSe daljše od določene dolžine razdeli na več oblačkov (kar naredi zadevo še bolj nepregledno.. ne da se lepo sledit pogovoru, skratka primitivno)
- Ne da se nastavit lastnega zvoka za sporočilo (s takimi neumnimi omejitvami iphone izgublja točke.. vsaj pri meni)
- MMSe poslane iz iPhona (vsaj) nokia ne odpira (preverjeno na n70 in 6680) (Hvala za mmse.. ki jih lahko pošiljam samo izbranemu krogu uporabnikov.. očitno)

Imenik:
- Ne da se iskat po poljubnem atributu ampak samo po imenu (Še ena neumna omejitev)

Skratka.. telefon je kot Miss-ica: Super dokler ga samo gledaš. Narejen za neumne američane, kjer je vsaka konfiguracija odveč.

Kdo zainteresiran za nakup?Razz
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 14.07.2009
Prispevkov: 24
Kraj: Maribor
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #2   Objavljeno 05.08.2009 01:36:46
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Za kolk prodaš? Razz
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 20.02.2008
Prispevkov: 1700
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #3   Objavljeno 05.08.2009 06:28:14
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Ad Splosno:
Citiram:
- Kratek podatkovni kabl (če ga polniš z polnilcem ga praktično ne moreš nikamor odložit zaradi smešno kratkega kabla)


Ce rabis daljsi kabel za polnjenje, ga lahko podaljsas z ustreznim USB podaljskom, ki je na voljo v prakticno katerikoli trgovini z racunalniki.

Citiram:
- Ni profilov (kot pri nokiji) (obstaja samo SILENT mode)


Ne pogresam, ker sem tudi sicer na Nokiji uporabljal samo profil General (Splosni) in Silent (Tihi).

Citiram:
- Ko daš tipko postrani v SILENT mode se le ta maje (to sicer ne vpliva nič na uporabo mi gre pa osebno na živce da sem dal toliko za telefon ki ni natančno izdelan)


Za reklamacijo se niso slisal, anede? Je bolje izlivati zolc po forumu, kot kaj narediti.

Ad Kamera:
Citiram:
- Ni možnosti nastavljanja resolucije slike (mislim da so to podpirali že telefoni izpred 5 let, ne zdi se mi tehnični problem za implementacijo)
- Ni night visiona (Če že fleša niso dali, kar je tudi malo "tako", bi lahko usaj to, ne da ko se stemni lahko na kamero kar pozabiš)


Za te namene imas namenski fotoaparat poljubne znamke in modela.

Citiram:
- Po emailu se lahko pošilja samo 640x480 slike (če so že dali te boge 3MP bi lahko usaj omogočli da jih lahko še po mailu pošlem)


Morda pride v naslednji razlicici iPhone OS. Dotlej je ta ocitek se eden v vrsti "rantov".

Itd. itd. itd.

Citiram:
Skratka.. telefon je kot Miss-ica: Super dokler ga samo gledaš. Narejen za neumne američane, kjer je vsaka konfiguracija odveč.


Nije zvaka za seljaka press
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 23.07.2009
Prispevkov: 130
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #4   Objavljeno 05.08.2009 06:53:38
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Hvala zee! Si odgovoril z mojimi besedami, tako da se samo podpisem pod tvoje odgovore.
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 04.08.2009
Prispevkov: 51
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #5   Objavljeno 05.08.2009 07:26:10
Re: Ni ravno "težava".. bolj kritika in opozorilo
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
BabicaAndreja je napisal/a:

- Ni možnosti zumiranja (tudi če je samo digitalni zoom, zakaj ne moram imet na sliki samo tisto kar čem sam?!)

Lahko imaš na sliki kar hočeš, če po koncu fotografiranja predelaš sliko.

BabicaAndreja je napisal/a:

- Ni posebnega gumba (fizičnega) za aktivirat kamero (zelo nepraktično je držat telefon z obemi rokami da je slika čimbolj ostra in istočasno pritiskat na ekran)

Sčasoma se navadiš slepo pritisnit na sprožilec pa še zvok odda, ko narediš fotografijo.

BabicaAndreja je napisal/a:

- Ko napišeš sporočilo in ga pošlješ tipkovnica ne zgine (kar praktično onemogoči prebrat pogovor.. potrebno je it vn iz pogovora in nazaj noter da tipkovnica izgine ali pa it v EDIT..bedno)

To je malo za lase prvlečen. A potem ko napišeš sporočilo, boš šel še enkrat vse skupaj brat? Sploh pa ti v najslabšem primeru vzame 2s.

BabicaAndreja je napisal/a:

- Smsa več kot 10 ljudem hkrati se ne da poslat (bogi iphonček ni dovolj zmogljiv da bi si zapomnu več kot 10 številk?!?)

To pride za nov let prov pa še za kak praznik. Se pravi nekajkrat na leto in ne šteje. Aja, mogoče, če imaš veliko oboževalk in moraš vsem na enkrat nekaj napisat.

BabicaAndreja je napisal/a:

- Ne da se ločit kaj je sms kaj mms (da, tudi mmsi so lahko iz samega besedila.. in rad bi vedel kaj je sms in kaj mms)
- MMSe daljše od določene dolžine razdeli na več oblačkov (kar naredi zadevo še bolj nepregledno.. ne da se lepo sledit pogovoru, skratka primitivno)
- MMSe poslane iz iPhona (vsaj) nokia ne odpira (preverjeno na n70 in 6680) (Hvala za mmse.. ki jih lahko pošiljam samo izbranemu krogu uporabnikov.. očitno)

http://www.jabuk.si/pbb/viewtopic.php?t=4876&postdays=0&postorder=asc&start=10&sid=a360760d29795a60e1cc59226c2fc8a0 Plačaš nekaj malega in imaš mir. S tem lahko pošlješ na n70, HTC - preverjeno.
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 20.02.2008
Prispevkov: 1700
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #6   Objavljeno 05.08.2009 07:31:44
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Pozabil sem se dodati:
Ce se pred nakupom aparata za 600+ EUR ne pozanimas, kaj zna in cesa ne, si si prav sam kriv/-a.

Informacij o iPhonih (vseh generacij(2G, 3G, 3GS) in velikosti (8GB, 16GB, 32GB) je tako na spletu kot na tem forumu vec kot dovolj.


Nazadnje urejal/a zee Sre 05. Avg 2009 07:34; skupaj popravljeno 1 krat
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 06.03.2008
Prispevkov: 1463
Kraj: Celje
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #7   Objavljeno 05.08.2009 07:32:01
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Podpis...

BTW koliko sem opazil itak ne rabiš telefona ker samo sms-e pišeš - predvsem si se na to usmeril... Iphone je pa nekaj več... Itak da ima napake pokaži mi telefon ki jih nima... Nokia se lahko skrije pred iphonom ker je neuporabna le fotkič ima boljši pa še to ne vsi modeli... Jaz ga ne zamenjam za nič na svetu...
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 04.08.2009
Prispevkov: 51
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #8   Objavljeno 05.08.2009 07:37:44
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Ko kupiš iPhone, ga ne moraš zamenjat nazaj na Nokio. Sploh ni primerjave. Razen, če te kaj finančno matra.

Glede fotoaparata si pa lahko za malo denarja kupiš digitalca. Sploh ne vem kaj se ta fotoaparat toliko poudarja. To je še vedno telefon.
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 04.12.2008
Prispevkov: 298
Kraj: Kranj
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #9   Objavljeno 05.08.2009 07:43:10
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Nije žvaka za seljaka:)

ta zmaga...

drugače se pa strinjam. Tudi iPhone ni popoln, samo je pa po odzivnosti in splošni uporabnosti daleč pred konkurenco.. sploh pa po preprostosti uporabe.

Jest sm zadovoljen z njim... za ostale mi je pa vseeno:)
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 13.03.2008
Prispevkov: 570
Kraj: Kranj
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #10   Objavljeno 05.08.2009 07:44:03
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
mal na glavo padu... kup kšno staro nokio "sej use ima" Laughing Laughing Laughing Laughing
Jabuk Jedi Master

Jabuk Jedi Master

Pridružen/a: 18.10.2007
Prispevkov: 27231
Kraj: Medvode
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #11   Objavljeno 05.08.2009 07:46:00
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Osatlo so ze drugi komentirali... jaz bi se edino tole:

Citiram:
Imenik:
- Ne da se iskat po poljubnem atributu ampak samo po imenu (Še ena neumna omejitev)


Z iPhone OS 3.x se da iskati po vsem... v imeniku ali pa s pomocjo Spotlight search

_________________
Lp
Thomas
________________________________________________


Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 01.03.2007
Prispevkov: 788
Kraj: Horjul
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #12   Objavljeno 05.08.2009 07:48:28
Re: Ni ravno "težava".. bolj kritika in opozorilo
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
BabicaAndreja je napisal/a:
Nadvse navdušen sem pred 1 mescem nabavil iPhone 3GS.. a veselje ni trajalo dolgo. Čeprav moram pohvalit UI, ki je res odličen, odzivnost in svetlost ekrana in bla bla bla še ostale dobre stvari.. ostajajo neke temeljne "napake", ki naredijo uporabo telefona precej grenko.

Za vse ki načrtujete nakup tega telefona, vam priporočam da preberete naslednje točke in še enkrat premislite ali ste pripravljeni prenašat te "napake", namreč jst jih ne morem več in sem se odločil svoj telefon prodat. Ne bom navajal splošno znanih stvari, kot na primer nizko kvaliteto kamere ali kratko vzdržljivost baterije, ampak samo stvari, ki jih pred nakupom telefona nisem nikjer zasledil in če bi jih verjetno se za nakup ne bi odločil.

Splošno:
- Kratek podatkovni kabl (če ga polniš z polnilcem ga praktično ne moreš nikamor odložit zaradi smešno kratkega kabla)
- Ni profilov (kot pri nokiji) (obstaja samo SILENT mode)
- Ko daš tipko postrani v SILENT mode se le ta maje (to sicer ne vpliva nič na uporabo mi gre pa osebno na živce da sem dal toliko za telefon ki ni natančno izdelan)

Kamera:
- Ni možnosti nastavljanja resolucije slike (mislim da so to podpirali že telefoni izpred 5 let, ne zdi se mi tehnični problem za implementacijo)
- Ni night visiona (Če že fleša niso dali, kar je tudi malo "tako", bi lahko usaj to, ne da ko se stemni lahko na kamero kar pozabiš)
- Ni možnosti zumiranja (tudi če je samo digitalni zoom, zakaj ne moram imet na sliki samo tisto kar čem sam?!)
- Ni posebnega gumba (fizičnega) za aktivirat kamero (zelo nepraktično je držat telefon z obemi rokami da je slika čimbolj ostra in istočasno pritiskat na ekran)
- Po emailu se lahko pošilja samo 640x480 slike (če so že dali te boge 3MP bi lahko usaj omogočli da jih lahko še po mailu pošlem)

Sporočila:
- Ni povratnic (!!! In ne noben naj ne začne "sej lahko daš *0# pred sms" in podobne neumnosti.. 10 let nazaj so telefoni že imeli povratnice!!)
- Ko napišeš sporočilo in ga pošlješ tipkovnica ne zgine (kar praktično onemogoči prebrat pogovor.. potrebno je it vn iz pogovora in nazaj noter da tipkovnica izgine ali pa it v EDIT..bedno)
- Tekst ki je prikazan na ekranu je v zelo ozkih oblačkih, predvsem v landscape mode bi lahko bil precej širši, zato je težko sledit daljšim smsom / mmsom (pa kaj imamo tak ekran če je pol praznega?!)
- Smsa več kot 10 ljudem hkrati se ne da poslat (bogi iphonček ni dovolj zmogljiv da bi si zapomnu več kot 10 številk?!?)
- Ne da se ločit kaj je sms kaj mms (da, tudi mmsi so lahko iz samega besedila.. in rad bi vedel kaj je sms in kaj mms)
- MMSe daljše od določene dolžine razdeli na več oblačkov (kar naredi zadevo še bolj nepregledno.. ne da se lepo sledit pogovoru, skratka primitivno)
- Ne da se nastavit lastnega zvoka za sporočilo (s takimi neumnimi omejitvami iphone izgublja točke.. vsaj pri meni)
- MMSe poslane iz iPhona (vsaj) nokia ne odpira (preverjeno na n70 in 6680) (Hvala za mmse.. ki jih lahko pošiljam samo izbranemu krogu uporabnikov.. očitno)

Imenik:
- Ne da se iskat po poljubnem atributu ampak samo po imenu (Še ena neumna omejitev)

Skratka.. telefon je kot Miss-ica: Super dokler ga samo gledaš. Narejen za neumne američane, kjer je vsaka konfiguracija odveč.

Kdo zainteresiran za nakup?Razz


Kupi nokio. Nokia vse to ima... Very Happy
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 25.08.2008
Prispevkov: 1640
Kraj: Kamnik
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #13   Objavljeno 05.08.2009 07:53:42
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Lahko rečem samo, da si neprilagodljiv in preveč navajen na Nokie in 10 let stare telefone. iPhone pač ni zate, saj itat ni za vsakogar.

Sicer omenjeni problemi so realni, ampak jaz sem večino uspešno odpravil, tako da imam enega najbolj popolnih telefonov zdej Smile
Že za kamero recimo- zoom, nightvision, tudi flash se da nastvit, samo če si vzameš malo časa in se pozanimaš, ne pa da takoj jamraš kok vse suxa.
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 06.03.2008
Prispevkov: 1463
Kraj: Celje
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #14   Objavljeno 05.08.2009 07:56:34
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
blaster je napisal/a:
nightvision, tudi flash se da nastvit, samo če si vzameš malo časa in se pozanimaš, ne pa da takoj jamraš kok vse suxa.


Kako pa? Embarassed
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 19.05.2009
Prispevkov: 26
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #15   Objavljeno 05.08.2009 07:59:13
Re: Ni ravno "težava".. bolj kritika in opozorilo
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Citiram:
Kupi nokio. Nokia vse to ima... Very Happy


Resnično in prav tako tudi zelo žalostno, da Nokia za 50eur v funkcionalnosti prekaša telefon v vrednosti 700eur.

Odgovor: ja se pa iphone ima lahko tudi to vse. Prvo ga kupi potem ga shekaj, skrekaj, jailbrakaj, unlockaj, skonfiguriraj vse, išči po raznih cydiah popravke (pa še to vse pol šteka), skonfiguriraj downlodane popravke in jih stestiraj, dodaj vse popravke ker slovenija ni podprta ......itd itd itd. ALI pa daj 50eur in imaš vse to -> Nokia.


Nazadnje urejal/a Ignac Sre 05. Avg 2009 08:03; skupaj popravljeno 1 krat
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 25.08.2008
Prispevkov: 1640
Kraj: Kamnik
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #16   Objavljeno 05.08.2009 07:59:46
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
DzaroG je napisal/a:
blaster je napisal/a:
nightvision, tudi flash se da nastvit, samo če si vzameš malo časa in se pozanimaš, ne pa da takoj jamraš kok vse suxa.


Kako pa? Embarassed

Malo pobrskaj po appstoru, cydii, googlu... Za vsako stvar se svoj app/addon najde. Wink
Jabuk Jedi Master

Jabuk Jedi Master

Pridružen/a: 18.10.2007
Prispevkov: 27231
Kraj: Medvode
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #17   Objavljeno 05.08.2009 08:08:25
Re: Ni ravno "težava".. bolj kritika in opozorilo
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Ignac je napisal/a:
Citiram:
Kupi nokio. Nokia vse to ima... Very Happy


Resnično in prav tako tudi zelo žalostno, da Nokia za 50eur v funkcionalnosti prekaša telefon v vrednosti 700eur.

Odgovor: ja se pa iphone ima lahko tudi to vse. Prvo ga kupi potem ga shekaj, skrekaj, jailbrakaj, unlockaj, skonfiguriraj vse, išči po raznih cydiah popravke (pa še to vse pol šteka), skonfiguriraj downlodane popravke in jih stestiraj, dodaj vse popravke ker slovenija ni podprta ......itd itd itd. ALI pa daj 50eur in imaš vse to -> Nokia.


S tem se pa ne strinjam... Sicer ima mogoce kaksno funkcijo reseno drugace, nekomu bolj vsecno... ampak da pa Nokia za 50€ prekasa iPhone po funkcijah pa enostavno ne drzi... Ze po uporabniski izkusnji ostane dalec zadaj... pri zaslonu tudi... Ima pa vsaka stvar svoje dobre in slabe plati... Potrebno je znatzi izkoristiti dobre in znati ziveti tudi s slabimi... Smile ... In to velja prav za vsako stvar... Ni je stvari (naprave, igrace, avtomobila, slike, glasbe,...) ki bi bila idealna in vsec vsem... in se dobro, da je tako, ker drugace bi bil "ziv dolgcas" Smile

_________________
Lp
Thomas
________________________________________________


Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 25.08.2008
Prispevkov: 1640
Kraj: Kamnik
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #18   Objavljeno 05.08.2009 08:09:49
Re: Ni ravno "težava".. bolj kritika in opozorilo
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Ignac je napisal/a:
Citiram:
Kupi nokio. Nokia vse to ima... Very Happy


Resnično in prav tako tudi zelo žalostno, da Nokia za 50eur v funkcionalnosti prekaša telefon v vrednosti 700eur.

Sam neki... iPhone je na "sceni" šele dobri dve leti, pa je v nekaterih stvareh 10let pred vsemi telefoni ki so do zdaj obstajali. Pač nekatere stvari mu še manjkajo, pa jih bodo itak slej al prej odpravl. Apple ma pač še bolj malo izkušenj na tem področju, kar ni nič čudnega.

Primerjaj iPhone s kakšno nokio v prvih dveh letih podjetja. Ziher ni bila "popolna". :/

@Jest: se popolnoma strinjam. Hvala bogu da so problemi! Zavno zaradi tega mi je iPhone na nek način všeč. Smile
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 29.12.2007
Prispevkov: 747
Kraj: Ljubljana - Golo
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #19   Objavljeno 05.08.2009 08:31:37
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Ne morjo vsega dat ven na začetku. Pol itak nebi noben novga kupu.
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 30.06.2009
Prispevkov: 399
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #20   Objavljeno 05.08.2009 09:10:59
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
WestCoastWCC je napisal/a:
Za kolk prodaš? Razz


Laughing Laughing

drugače pa ja...so zadeve katere bo apple moral še poštimati...mogoče že v naslednji generaciji Rolling Eyes ampak do takrat bomo pa mi kar z 3GS-om okrog tekali Smile
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani