Jabuk
Pojdi na stran 1, 2, 3  Naslednja
Iphone - kakovost
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 28.07.2009
Prispevkov: 1064
Kraj: Ljubljana
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1   Objavljeno 30.07.2009 12:32:25
Iphone - kakovost
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
No mene pa zanima kaj menite nasplošno v kakovosti Iphonou ? Sam sem opazil da ima kar nekaj ljudi težave z njimi ( nekaterim nedela zaslon, nekaterim je popolnoma crknil itd....) potem sem tudi dobil občutek da se kar hitro kvarijo( seveda pa nevem koliko ljudi ima Iphone pa jim dela brezproblema) ??? Zato me zanima kakšno je vaše mnenje glede tega ?
Jabužiček helper

Jabužiček helper

Pridružen/a: 28.06.2009
Prispevkov: 12239
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #2   Objavljeno 30.07.2009 12:35:01
Re: Iphone - kakovost
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
283128 je napisal/a:
No mene pa zanima kaj menite nasplošno v kakovosti Iphonou ? Sam sem opazil da ima kar nekaj ljudi težave z njimi ( nekaterim nedela zaslon, nekaterim je popolnoma crknil itd....) potem sem tudi dobil občutek da se kar hitro kvarijo( seveda pa nevem koliko ljudi ima Iphone pa jim dela brezproblema) ??? Zato me zanima kakšno je vaše mnenje glede tega ?


če boš iskal napake, ga verjetno neboš kupil. pa pri drugih telefonih boš jih našel ful več. rajši poglej prednosti iphona Wink
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 27.03.2007
Prispevkov: 1963
Kraj: Kamnik
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #3   Objavljeno 30.07.2009 12:36:23
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Jaz ga imam cca. 1 leto 3G-ja 8GB, original odklenjen (ITA), nič JailBreakan ali podobno in brez ene same težave!
Če bi menjal bi vzel spet iPhone (seveda 3GS sedaj)... sicer pa počasi migriram na Apple tudi drugje. iMac je že... naslednje bo TC, potem ATV, pa kakšen Book...

_________________
Ma ja, sej bo, sej bo... če ne danes pa kdaj drugič!
iMac 20''; iMac 21,5''; iPhone XR, iPad Air 4G CELL, ATV 4K, Watch series 7, AirPods Pro
http://sitemile.com/ref/faganel
Jabuk Staff

Jabuk Staff

Pridružen/a: 18.02.2008
Prispevkov: 2137
Kraj: Nova Gorica
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #4   Objavljeno 30.07.2009 12:36:49
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
2 (2g in 3g) sem imel.....in poznam precej folka ki jih ma pa je vse BP....mogoce bi pa odprli anketo glede "kvarljivosti" iPhone....

Lp Primoz
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 28.02.2008
Prispevkov: 884
Kraj: Celje
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #5   Objavljeno 30.07.2009 12:56:46
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Imam iPhone 3GS, prej pa imel 2G...

Do sedaj mu ni nobene kos... z eno besedo super telefon
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 16.07.2009
Prispevkov: 575
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #6   Objavljeno 30.07.2009 12:58:12
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Težave se pojavljajo zaradi ljudi ki ne pazijo na svoj iphone. Tako jim padajo po tleh nato pa govorijo da ne dela ekran in ne vejo zakaj. Sam menim da je iphone daleč pred vsemi telefoni na tržišču. Imam tudi dva prijatelja ki si lastita iphone in sta več kot navdušena.
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 28.07.2009
Prispevkov: 1064
Kraj: Ljubljana
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #7   Objavljeno 30.07.2009 13:01:58
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Tudi sam sem pred parimi dnevi začel uporabljati Iphone in sem res navdušen Smile ( pa sem zamenjal v 3 letih več kot 30 telefonov ) zato me je tudi zanimalo vaše mnenje ..
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 05.02.2008
Prispevkov: 3715
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #8   Objavljeno 30.07.2009 13:14:46
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
283128 je napisal/a:
Tudi sam sem pred parimi dnevi začel uporabljati Iphone in sem res navdušen Smile ( pa sem [color=red]zamenjal v 3 letih več kot 30 telefonov[/color] ) zato me je tudi zanimalo vaše mnenje ..



Huh tole me na nekaj spomnija. Ko sem prišel na iPhone 2G in kasnejše verzije nism sploh več razmišljal o kakšni Nokii, SonyEricsson, Samsung-u in še mariskaj sem imel. Smile
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 05.07.2009
Prispevkov: 539
Kraj: Gorenjska
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #9   Objavljeno 30.07.2009 13:21:10
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Jest ga uporabljam en mesec odklenjenega naložil sem si zaenkrat slovenski prevod swirly mms mal aplikacij iz app store in to je to zadevca dela v nulo Very Happy
Mislim da je to več kot samo telefon doma imam WI-FI omrežje in lepo grem na teraso in mal skočim na net (jabuk.si) :)ne rabim nobenega prenosnega compa za branje kakih informacij Idea
Všeč mi je kako enostavno povečaš stran in še bi lohk našteval
Ko pa primem mojo staro nokio (N95) u roke Rolling Eyes se pa pozna da je iphone nekaj let pred njo tako da tisti ki jo imate lepo iphonejte Very Happy
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 25.06.2009
Prispevkov: 3387
Kraj: Maribor
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #10   Objavljeno 02.08.2009 11:12:33
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
iphone 4 life

apple 4 life

lp! Very Happy


mam v planu da si kupim iMaca... 24 najverjetneje
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 03.07.2009
Prispevkov: 161
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #11   Objavljeno 02.08.2009 11:21:41
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Jaz sem imel iphone 2g in iphone 3g in sem ugotovil da iphone ni nič posebnega. Edina prednost pred ostalimi telefoni je da ima dobro narejen app store ostalo pa je primerljivo z drugimi touchscreen samsungi in LG. Iphone 2g in 3g delujeta izredno počasi sploh pa ko imaš naložene tiste aplikacije iz appp store. Jaz osebno sem zelo zadovoljen z nokio E71. Zadnja stvar, ki bi jo rad povedal je pa ta da touchscreen telefona ne moreš primerjati z ne touchscreen telefoni zato mislim da nokie ne moreš primerjati z iphonom ker gre za dve zelo različni napravi. Nokia je še vedno vodilna na področju mobilne telefonije in mislim da nas čaka kar precej presenečenj iz strani nokie.

LP
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 21.07.2008
Prispevkov: 1424
Kraj: Ljubljana
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #12   Objavljeno 02.08.2009 11:28:49
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Aparat je v večini primerov super, seveda kar se tiče fizičnih lastnosti... če boš imel težave, jih boš imel največ s software-om.. ker ga pač "uradno" ni pri nas... in potem vedno znova jailbreaki oz. odklepi itd - za vsako malo težavico, ki bi jo imel... in razna jajca iz Cydie itd...
Dve leti mi je delal noro hudo, od kar sem dal gor 3.0 je telefon vse bolj podoben nokiji.. vsak dan zmrzovanje in to vse pogosteje... kaos in zmeda z ukazi (se mu kar veliko blede).... pri 3.0 sem se navadil tudi na vsakodnevno resetiranje Wink
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 25.06.2009
Prispevkov: 3387
Kraj: Maribor
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #13   Objavljeno 02.08.2009 11:32:37
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
iPlo je napisal/a:
Aparat je v večini primerov super, seveda kar se tiče fizičnih lastnosti... če boš imel težave, jih boš imel največ s software-om.. ker ga pač "uradno" ni pri nas... in potem vedno znova jailbreaki oz. odklepi itd - za vsako malo težavico, ki bi jo imel... in razna jajca iz Cydie itd...
Dve leti mi je delal noro hudo, od kar sem dal gor 3.0 je telefon vse bolj podoben nokiji.. vsak dan zmrzovanje in to vse pogosteje... kaos in zmeda z ukazi (se mu kar veliko blede).... pri 3.0 sem se navadil tudi na vsakodnevno resetiranje Wink


2.2.1 je itak ubijal Very Happy Very Happy upajmo da bo 3.1 boljše kot 3.0
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 05.02.2008
Prispevkov: 3715
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #14   Objavljeno 02.08.2009 11:45:01
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Mislm, da je bila vezija 1.1.4 še vedno najhitrejša in najstabilnejša. Pustimo to, kaj vse novega se je pojavilo v nobejših verzijah.
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 21.07.2008
Prispevkov: 1424
Kraj: Ljubljana
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #15   Objavljeno 02.08.2009 11:56:22
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Ja verjetno bi tud Nokia brez MMS-ov, kamere... delala tok dobr kot iPhone 1.1.4 Wink za amerose je MMS pač španska vas.
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 05.02.2008
Prispevkov: 3715
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #16   Objavljeno 02.08.2009 12:06:07
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
ja bili, sedaj imam tudi mi MMS.
Moram pa rečt, da na 2G-ju MMS-ji delujejo ok le v primeru SwirlyMMS-a. Tisti kao uradni active MMS, je nekaj sumljiv. Vsaj tako opaža ker nekaj uporabnikov.
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 23.07.2009
Prispevkov: 130
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #17   Objavljeno 02.08.2009 12:12:47
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Touchscreen primerljiv s samsungom in LGjem?
Wouldn't say so... Po komaj tednu uporabe iphona prakticno nisem vec znal uporabljati ostalih touch screenov in mi je bilo vse tako leseno da joj... Kaksne palcke za touch screen? Daj te no lepo vas prosim...

Res da je telefon veliko drazji kot ostali telefoni a mi ni zal centa zanj... Uporabniska izkusnja je neverjetna (nimam jailbrejkanga) in brez kakrsnihkoli problemov (kupljen v TIMu kjer je 3 letna garancija... ftw!).
Baterija je morda slaba stvar, a se vedno, ni cudno da mi gre po 10ih do 12ih urah ce sem na njem ali jaz ali pa ostali 8ur neprestanega igrackanja, wifi omrezja in se in se in se... A tudi to ni problem, ker lahko nafilam zadevo kar na sihtu preko racunalnika...

Ostali telefoni capljajo po moji izkusnji zelo za tem kar ponuja iPhone. Zal...

Kdor si ga lahko privosci si ga bo, tisti, ki so nad njim razocarani vedo zakaj so... tisti, ki so nad njim navduseni prav tako vedo zakaj...
Jaz osebno ne grem vec z iPhona in ko vidim ponudbo mobilnikov po nasih mobi trgovinah, se mi samo smehlja...
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 05.02.2008
Prispevkov: 3715
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #18   Objavljeno 02.08.2009 12:35:48
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Soopa je napisal/a:
Touchscreen primerljiv s samsungom in LGjem?
Wouldn't say so... Po komaj tednu uporabe iphona prakticno nisem vec znal uporabljati ostalih touch screenov in mi je bilo vse tako leseno da joj... Kaksne palcke za touch screen? Daj te no lepo vas prosim...

Res da je telefon veliko drazji kot ostali telefoni a mi ni zal centa zanj... Uporabniska izkusnja je neverjetna (nimam jailbrejkanga) in brez kakrsnihkoli problemov (kupljen v TIMu kjer je 3 letna garancija... ftw!).
Baterija je morda slaba stvar, a se vedno, ni cudno da mi gre po 10ih do 12ih urah ce sem na njem ali jaz ali pa ostali 8ur neprestanega igrackanja, wifi omrezja in se in se in se... A tudi to ni problem, ker lahko nafilam zadevo kar na sihtu preko racunalnika...

Ostali telefoni capljajo po moji izkusnji zelo za tem kar ponuja iPhone. Zal...

Kdor si ga lahko privosci si ga bo, tisti, ki so nad njim razocarani vedo zakaj so... tisti, ki so nad njim navduseni prav tako vedo zakaj...
Jaz osebno ne grem vec z iPhona in ko vidim ponudbo mobilnikov po nasih mobi trgovinah, se mi samo smehlja...


kakšna 3 letna garancija? od kje ti ta podatek?
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 20.02.2008
Prispevkov: 1700
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #19   Objavljeno 02.08.2009 12:45:39
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Se pridruzujem temu mnenju.
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 06.03.2008
Prispevkov: 1463
Kraj: Celje
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #20   Objavljeno 02.08.2009 12:49:23
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Jaz sploh en gledam več ponudb pri nas...
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani