Jabuk
Pojdi na stran 1, 2, 3  Naslednja
Iphone 3gs software unlock
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 19.06.2009
Prispevkov: 154
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1   Objavljeno 13.07.2009 14:03:02
Iphone 3gs software unlock
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Mene pa zanima, če vam tistim, ki imate softwarsko odklenjen 3gs normalno delujejo naši operaterji in 3G.

Vem, da je najbolje imate italijanskega(tovarniško odklenjenega) ampak sem dobil dobro ponudbo za 500€ malo rabljenega zaklenjenega.
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 30.06.2009
Prispevkov: 399
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #2   Objavljeno 13.07.2009 14:14:08
Re: Iphone 3gs software unlock
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
rudmajstr je napisal/a:
Mene pa zanima, če vam tistim, ki imate softwarsko odklenjen 3gs normalno delujejo naši operaterji in 3G.

Vem, da je najbolje imate italijanskega(tovarniško odklenjenega) ampak sem dobil dobro ponudbo za 500€ malo rabljenega zaklenjenega.


jst bi pri ceni 500EUR 35X premislu če bi ga uzel...pa potem se spraševal al bo delovalo al ne..... hmmm Confused
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 19.06.2009
Prispevkov: 154
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #3   Objavljeno 13.07.2009 14:18:47
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Sej ga še nism uzeu, zato sprašujem
iPhone Developer

iPhone Developer

Pridružen/a: 19.09.2008
Prispevkov: 10441
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #4   Objavljeno 13.07.2009 14:27:24
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Odklep je identičen tistemu za 3G, na katerem lepo delajo vsi operaterji. Ampak jaz bi na tvojem mestu vseeno premislil, če se splača za 120eur kupovati zaklenjenega, ki se ti lahko ob eni nepozorni nadgradnji za vedno zaklene...
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 28.09.2008
Prispevkov: 1126
Kraj: Ruše
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #5   Objavljeno 13.07.2009 14:35:49
Re: Iphone 3gs software unlock
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
rudmajstr je napisal/a:
Mene pa zanima, če vam tistim, ki imate softwarsko odklenjen 3gs normalno delujejo naši operaterji in 3G.

Vem, da je najbolje imate italijanskega(tovarniško odklenjenega) ampak sem dobil dobro ponudbo za 500€ malo rabljenega zaklenjenega.


Jaz mam zaj zeklenjenega 3G, predtem pa sem uporabljal odklenjenega 3G.

Razlika je ta, da zaklenjenega ne smeš posodabljat na nove verzije prek itunsa, da se ne nadgradi modem firmware, nato je ponavadi 2krat potrebno vpisat pin kodo pa par sekund dlje rabi, da po vnosu PIN najde omrežje. Ostalo je vse isto, tak da, premisli pač.

Sploh pa premisli, 500 eur za rabljen telefon?? Bolj realne cene zaklenjenih so 360+ eur za 8 gb in kakih 410+ eur za 16 gb verzijo.Ostalo je predrago...
iPhone Developer

iPhone Developer

Pridružen/a: 19.09.2008
Prispevkov: 10441
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #6   Objavljeno 13.07.2009 14:38:13
Re: Iphone 3gs software unlock
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
badguy999 je napisal/a:

Sploh pa premisli, 500 eur za rabljen telefon?? Bolj realne cene zaklenjenih so okoli 360 eur za 8 gb in kakih 410 eur za 16 gb verzijo.ostalo je predrago...

Tukaj je govora o 3Gs-u Wink
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 19.06.2009
Prispevkov: 154
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #7   Objavljeno 13.07.2009 14:40:39
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
@badguy999 Jaz govorim o tanovem 3GS, ne 3G

@Mikrohard Zelo sem pazljiv in vedno preverim za firmware in unlocke, imam sem zaklenjenga 2G. Če bi ga dobil za 620€ ga takoj kupim sam kokr vidm jih je v Italiji trenutno zmanjkalo.
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 28.09.2008
Prispevkov: 1126
Kraj: Ruše
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #8   Objavljeno 13.07.2009 14:53:20
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
rudmajstr je napisal/a:
@badguy999 Jaz govorim o tanovem 3GS, ne 3G

@Mikrohard Zelo sem pazljiv in vedno preverim za firmware in unlocke, imam sem zaklenjenga 2G. Če bi ga dobil za 620€ ga takoj kupim sam kokr vidm jih je v Italiji trenutno zmanjkalo.


Ups. Very Happy Tisti 3G na koncu tvojga prvega stavka, me je očitno zmedo..

Upam, da ni nateg, ta oglas, ki ga gledaš, ker bi se omenjen telefon lahko komot prodal za 550-560 eur...
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 19.06.2009
Prispevkov: 154
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #9   Objavljeno 13.07.2009 15:01:28
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Ali ima sploh kdo softwarsko odklenjenega 3Gs-a ? Razz
Jabček

Jabček

Pridružen/a: 26.09.2008
Prispevkov: 11
Kraj: tržišče
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #10   Objavljeno 14.07.2009 10:35:54
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
za odklep je ultrasnow tudi za 3gs kakor jaz vem saj tako piše na cydiji
Jabi

Jabi

Pridružen/a: 29.07.2009
Prispevkov: 3
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #11   Objavljeno 29.07.2009 14:52:48
UnlockShop
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
a tole je že gdo sprobal?
http://unlockshop.us/order_iphone_unlock.php?ID=APPLE_IPHONE-3GS&currency=EUR
zanima me kako bi slo to skupaj z 3GS 16GB UK - 510EUR
http://store.apple.com/uk/cart?mco=MTMzNzk

ima kdo softversko odklenjen 3GS?
lpB
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 14.09.2008
Prispevkov: 877
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #12   Objavljeno 29.07.2009 15:05:29
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Rekli so, da za 3GS ne bo softwarskega odklepa do 3.1, saj kmalu pride saj 3.0 ima par bugov, in pol bi Apple zakrpal to luknjo.

Nisem pa 100%, da je to res.

EDIT: No, pol neki takega je blo Smile


Nazadnje urejal/a jan_k Sre 29. Jul 2009 15:18; skupaj popravljeno 1 krat
iPhone Developer

iPhone Developer

Pridružen/a: 19.09.2008
Prispevkov: 10441
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #13   Objavljeno 29.07.2009 15:07:32
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
SW odklep za iPhone 3Gs je že dolgo zunaj in je ZASTONJ. Odklep je isti kot za 3G-ja. Ko bo pa izšel ven OS 3.1, bo pa potrebno paziti z nadgradnjo, saj bo imel zakrpano luknjo.
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 16.07.2009
Prispevkov: 32
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #14   Objavljeno 01.08.2009 00:17:18
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Zanima me ce ma kdo kaj izkusenj z odklenjenem 3gs-om. Vceraj sem bil v aplovem storu v ny in mi je prodajalec rekel da te vcasih lahko dobijo ze samo s tem ko gres na internet!?
Torej a kdo uspesno uporablja softwersko odklenjen 3gs??
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 21.10.2008
Prispevkov: 38
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #15   Objavljeno 06.08.2009 15:37:06
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
tinko.polovinko je napisal/a:
Zanima me ce ma kdo kaj izkusenj z odklenjenem 3gs-om. Vceraj sem bil v aplovem storu v ny in mi je prodajalec rekel da te vcasih lahko dobijo ze samo s tem ko gres na internet!?
Torej a kdo uspesno uporablja softwersko odklenjen 3gs??


Jaz že kar lep čas uporabljam odklenjeni iPhone 3GS, od kar je po enem/dveh tednih prihoda na avstrijski trg prišel unlock.
Stvar deluje brez problemov, tudi s pinom ni posebnih težav, edino zdaj sem ugotovil po kakem dobrem mesecu dni, da ko dam telfon v airplane mode čez noc recimo, se vcasih sam prestavi v ONLINE???

Ima mogoče kdo podobno "težavao"? ali naj poskusim še enkrat z jailbreakom in unlockom?
lp
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 21.02.2008
Prispevkov: 2218
Kraj: Granger
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #16   Objavljeno 06.08.2009 19:19:05
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
erazem je napisal/a:
tinko.polovinko je napisal/a:
Zanima me ce ma kdo kaj izkusenj z odklenjenem 3gs-om. Vceraj sem bil v aplovem storu v ny in mi je prodajalec rekel da te vcasih lahko dobijo ze samo s tem ko gres na internet!?
Torej a kdo uspesno uporablja softwersko odklenjen 3gs??


Jaz že kar lep čas uporabljam odklenjeni iPhone 3GS, od kar je po enem/dveh tednih prihoda na avstrijski trg prišel unlock.
Stvar deluje brez problemov, tudi s pinom ni posebnih težav, edino zdaj sem ugotovil po kakem dobrem mesecu dni, da ko dam telfon v airplane mode čez noc recimo, se vcasih sam prestavi v ONLINE???

Ima mogoče kdo podobno "težavao"? ali naj poskusim še enkrat z jailbreakom in unlockom?
lp


verjemi da na avijonu neboš padel dol Smile
sem se peljal iz egipta in sem namerno pustil vklopljeno vse pa evo me, še danes sem tu. fotra pa sumim da ga je pozabil izklopiti na poti v egipt (samo mi noče priznati Smile) če te je to skrbelo (glede letala)
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 21.10.2008
Prispevkov: 38
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #17   Objavljeno 06.08.2009 19:54:13
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Angus je napisal/a:
erazem je napisal/a:
tinko.polovinko je napisal/a:
Zanima me ce ma kdo kaj izkusenj z odklenjenem 3gs-om. Vceraj sem bil v aplovem storu v ny in mi je prodajalec rekel da te vcasih lahko dobijo ze samo s tem ko gres na internet!?
Torej a kdo uspesno uporablja softwersko odklenjen 3gs??


Jaz že kar lep čas uporabljam odklenjeni iPhone 3GS, od kar je po enem/dveh tednih prihoda na avstrijski trg prišel unlock.
Stvar deluje brez problemov, tudi s pinom ni posebnih težav, edino zdaj sem ugotovil po kakem dobrem mesecu dni, da ko dam telfon v airplane mode čez noc recimo, se vcasih sam prestavi v ONLINE???

Ima mogoče kdo podobno "težavao"? ali naj poskusim še enkrat z jailbreakom in unlockom?
lp


verjemi da na avijonu neboš padel dol Smile
sem se peljal iz egipta in sem namerno pustil vklopljeno vse pa evo me, še danes sem tu. fotra pa sumim da ga je pozabil izklopiti na poti v egipt (samo mi noče priznati Smile) če te je to skrbelo (glede letala)


sem se moral prav nasmejati, ko sem tole prebral...Wink
ne ni me skrbelo zaradi letala (punca ga je ravno pozabila izključiti prejšnji teden na poti iz turčije pa nismo padli dol).
Malo me moti, ko se telefon sam preklopi v online mode recimo ob 5 zjutraj ko bi jaz še spal, pa potem dobim sms in me zbudi Smile)
pa recimo me šef kliče pol ure prej kot se mi začne delovni čas, ker se mi telefon sam preklopi nazaj v omrežje...
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 16.07.2009
Prispevkov: 32
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #18   Objavljeno 07.08.2009 19:44:13
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Erazem hvala za odgovor!
Me pa se nekaj zanima. Sem popolnoma nov v applovem svetu in sem malce zbegan...
Danes sem torej kupil iphone 3gs (v torontu) in me zanima ce ga moram pred uporabo polniti 16ur kakor je priporocljivo pri novih telefonih. ker v navodilih nisem nic zasledil.
Glede odklepa, ce sem prav razumel moram najprej narediti JB. To naredim s pomocjo purplera1na ali redsn0w? In potem ko imam jailbreakan telefon se lahko pogovarjamo o odklepu. Je postopek priblizno tak?
iPhone Developer

iPhone Developer

Pridružen/a: 19.09.2008
Prispevkov: 10441
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #19   Objavljeno 07.08.2009 19:52:00
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Prvo polnjenje 16 ur ni nikjer omenjeno, ker je to ena velika izmišljotina (to je bilo aktualno pred 10+ leto, ko so imeli telefoni NiMh baterije). Noben telefon nima v navodilih napisano, da ga je treba polniti 16 ur. Tista nalepka na škatli je krivda nevednežev pri uvozniku/operaterju.
Sicer pa je postopek res tak... najprej jailbreak (priporočam redsn0w), nato pa odklep (ultrasn0w).
Jabužiček helper

Jabužiček helper

Pridružen/a: 04.02.2006
Prispevkov: 1347
Kraj: iMB
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #20   Objavljeno 07.08.2009 20:38:39
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Obstaja ena pomanjkljivost zaklenjenega telefona. Problem s pushem. Sicer se menda to da resiti...
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani