Jabuk
Pojdi na stran 1, 2  Naslednja
Apple slušalke
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 28.04.2009
Prispevkov: 350
Kraj: LJUBLJANA
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1   Objavljeno 05.07.2009 13:17:01
Apple slušalke
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Zdravo,
pred enim mescom sem sem kupil nove apple slualke.Delale so prfektno do danes.Desna slušalka ne dela.
Mi lahko kdo pomaga?
Ima kdo iste težave?

P.S. Niso stare slušalke ampak nove, seprav majo mikrofon...
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 09.09.2007
Prispevkov: 1175
Kraj: Šempas (čez teden Ljubljana)
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #2   Objavljeno 06.07.2009 10:21:48
Re: Apple slušalke
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Iseba touch je napisal/a:
Zdravo,
pred enim mescom sem sem kupil nove apple slualke.Delale so prfektno do danes.Desna slušalka ne dela.
Mi lahko kdo pomaga?
Ima kdo iste težave?

P.S. Niso stare slušalke ampak nove, seprav majo mikrofon...


Nesi reklamirat, ker popravit ti jih noben ne bo šel. Smile Dobil boš nove.
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 12.10.2008
Prispevkov: 244
Kraj: Kranj
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #3   Objavljeno 06.07.2009 14:47:32
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
na tvojmu mestu jest sploh nebi razmišljal, ampak samo hitr u štacuno nesi, pa boš ponosen lastnik novih slušalk. Pa upam da neboš mel več takih težav.
najbrž Razz

aja, sej sm jest tud zvesti apple fan, sam tolk dnarja za slušalke nism dal, ampak nabavu vseen ful kvalitetne in 4x cenejšje Sennheiser.
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 04.12.2008
Prispevkov: 298
Kraj: Kranj
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #4   Objavljeno 06.07.2009 14:56:00
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
A si to une kupil inear? 88EUR a kolk so že....
to me zanima ker jih mislim kupit... sam zdej sm malo v dvomih Confused
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 12.10.2008
Prispevkov: 244
Kraj: Kranj
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #5   Objavljeno 06.07.2009 15:06:25
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
pa folk resno kaj je z vami, sej ne rečem, pač ste apple fani, kot sm tudi sam, ampak pri ceni 88 eurov za slušalke moja lojalnost odpove, ker za ta denar ne dobiš ravno najkvalitetnejših slušalk (s tem ne mislm da so creap, ampak za ta denar dobiš že veliko boljše).
Resno, če se ti ne gre za to, da te bodo ljudje videli, kako paradiraš zraven računalnika/mp3-ja, z ganz novimi applovimi slušalkami, potem jih res nima smisla nabavlat.
Res, pejt v štacunu, pa jih probej (jest sm tko naredu, k sm jih nabavlov, pa so mi bolj odgovarjale sennheiserjove, če ne drugač pa zaradi cene, ker v sami kvaliteti zvoka nism nobene spremembe slišal, pa mam kr dost feelinga za musko).
Sej ne rečem, sej vem, velja logika, če smo dal krepko čez jurija za apple, pol ti 88 eurov nebi smel bit problem pri slušalkah; ampak pri avdio napravah vseeno bolj zaupam firmam, ki imajo že s tem malenkost več izkušenj in sennheiser za navadne smrtnike predstavlja kar dober nakup.
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 11.10.2008
Prispevkov: 51
Kraj: Maribor
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #6   Objavljeno 06.07.2009 16:31:22
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Sennheiser-ce si nabavite... ima kolega te ta nove in ear pa so carske!!! Sound je tak, da se skor vse ostalo lahko skrije... pa gledam ravno kar na bolhi pa jih prodajajo za cca.: 35€
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 12.10.2008
Prispevkov: 244
Kraj: Kranj
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #7   Objavljeno 06.07.2009 16:43:45
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
jest mam drugač tele, pa sm full fullllll zadovoljen
http://www.ceneje.si/CX000D1568_-_sennheiser-slusalke-omx60-vc-street-ii
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 25.08.2008
Prispevkov: 1640
Kraj: Kamnik
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #8   Objavljeno 06.07.2009 16:47:00
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Jaz sem dobil sennheiserce pred slabim letom za cca 50eur v BigBangu pa so mi nedavno crknile... najprej desna slusalka cez par dni pa se leva. Nesel nazaj in dobil cisto nove cx300II, ki mislim da bodo malo dlje zdrzale glede na malo debelejse kable in boljso zascito pri konekterju in kjer gresta slusalki narazen. Smile
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 11.10.2008
Prispevkov: 51
Kraj: Maribor
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #9   Objavljeno 06.07.2009 16:49:13
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
ja... samo te niso in ear!
jaz sem imel v mislih nekaj takega:
In-ear slušalke Sennheiser CX500

Sam jih sicer niam, sem jih pa testiral na MBPju (alu), touch 2g, iPhone 3G... res so špica Cool
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 25.08.2008
Prispevkov: 1640
Kraj: Kamnik
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #10   Objavljeno 06.07.2009 16:53:08
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Polarcek je napisal/a:
ja... samo te niso in ear!
jaz sem imel v mislih nekaj takega:
In-ear slušalke Sennheiser CX500

Sam jih sicer niam, sem jih pa testiral na MBPju (alu), touch 2g, iPhone 3G... res so špica Cool


A voice control oz. nastavljanje glasnosti dela z iPodi/iPhoni?
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 11.10.2008
Prispevkov: 51
Kraj: Maribor
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #11   Objavljeno 06.07.2009 18:09:08
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Zdaj mi pa ni blo nič jasno, kaj ti misliš Smile pol pa sem le vidu, da sem naredil napako jaz! Nisem imel Sennheiser CX500, ampak CX300. Tiste pa nimajo za nastavljanje glasnosti... my bad!
No malo sem pa poguglal pa baje nekaterim dela nekaterim pa ne!? kr neki Embarassed
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 25.12.2006
Prispevkov: 122
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #12   Objavljeno 06.07.2009 20:17:51
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
gizmo je napisal/a:
pa folk resno kaj je z vami, sej ne rečem, pač ste apple fani, kot sm tudi sam, ampak pri ceni 88 eurov za slušalke moja lojalnost odpove, ker za ta denar ne dobiš ravno najkvalitetnejših slušalk (s tem ne mislm da so creap, ampak za ta denar dobiš že veliko boljše).
Resno, če se ti ne gre za to, da te bodo ljudje videli, kako paradiraš zraven računalnika/mp3-ja, z ganz novimi applovimi slušalkami, potem jih res nima smisla nabavlat.
Res, pejt v štacunu, pa jih probej (jest sm tko naredu, k sm jih nabavlov, pa so mi bolj odgovarjale sennheiserjove, če ne drugač pa zaradi cene, ker v sami kvaliteti zvoka nism nobene spremembe slišal, pa mam kr dost feelinga za musko).
Sej ne rečem, sej vem, velja logika, če smo dal krepko čez jurija za apple, pol ti 88 eurov nebi smel bit problem pri slušalkah; ampak pri avdio napravah vseeno bolj zaupam firmam, ki imajo že s tem malenkost več izkušenj in sennheiser za navadne smrtnike predstavlja kar dober nakup.



Verjetno nisi nikoli poslušal RES kvalitetnih slušalk.
Če bi enkrat slišal recimo Sennheiser IE serijo ali pa V-Moda ali Shure SE serijo ...itd (vse in-ear) bi verjetno namenil slušalkam tudi krepko čez 100 - 200 €.
Saj so Sennheiser za 30-50€ čisto solidne slušalke, so pa daaaaleč od vrhunskih.
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 27.01.2008
Prispevkov: 460
Kraj: Nova Gorica
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #13   Objavljeno 06.07.2009 20:56:59
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
S tem se pa strinjam...
LP
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 25.12.2006
Prispevkov: 122
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #14   Objavljeno 06.07.2009 21:01:24
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
http://www.maclife.com/article/reviews/future_sonics_atrio?OTC-EX2244440726

Pravkar objavljena recenzija za še ene nove...
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 29.05.2007
Prispevkov: 104
Kraj: Maribor
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #15   Objavljeno 07.07.2009 07:09:13
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Sam sem že pred pol leta nabavil Yuin PK3 slušalke (ebay).
Gre sicer za kitajski izdelek (kateri izdelek pa danes to ni).
Sem preiskusil že celo vrsto različnih slušalk in menim, da omenjene (glede na ceno) prekašajo marsikatere "High End" izdelke.
Zvok je odličen, bas dobro definiran, srednji toni nežni, visoki toni prijetni in brez piskanja, skratka zvočna slika je zelo uravnovešena in naravna.
Priporočam nakup
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 12.10.2008
Prispevkov: 244
Kraj: Kranj
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #16   Objavljeno 07.07.2009 12:47:39
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
xskip, morm se obdregnit ob tvoj komentar:
"Verjetno nisi nikoli poslušal RES kvalitetnih slušalk.
Če bi enkrat slišal recimo Sennheiser IE serijo ali pa V-Moda ali Shure SE serijo ...itd (vse in-ear) bi verjetno namenil slušalkam tudi krepko čez 100 - 200 €.
Saj so Sennheiser za 30-50€ čisto solidne slušalke, so pa daaaaleč od vrhunskih.[/quote]"

... sej sploh nevem kako bi to komentirov, ampak, kdo pravi da so slušalke za še ne 30 eurov vrhunske???? Preprosto sm rekel da so za navadne smrtnike več kot dovolj dobre in da se lahko brez kakrkolišnih problemov kosajo z applovimi inearsi. Zdej če že hočš imeti kvaliteto zvoka, potem upam da razumeš (res upam), da inearsi niso ravno prvi nakup. Ampak za to kar jih potrebuješ sm mnenja da so Applovi inearsi ravno toliko kvalitetni kot Sennheiserjovi, le da pri applu nažalost tu plačaš firmo in ne kvalitete izdelka.
Zdej če si pripravljen kupit dobre slušalke raje razmišljaj o Denon AH-D5000, ki se mi zdijo odlične. A za prenosnika jih pač preprosto ne mislim uporabljat, ker so preveč štoraste.

tako da prosm, malenkost pomisli kaj pišeš
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 25.12.2006
Prispevkov: 122
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #17   Objavljeno 07.07.2009 20:32:33
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
saj nisem hotel...a moram vseeno:

No, sedaj greš pa v drugo skrajnost.
Prej je bilo 88€ preveč, sedaj pa priporočaš slušalke za 700€...saj pri njih tudi plačaš ime...in to fino.
Če smo pri tem... priporočam Grado PS1000 za 1700€.
sem jih enkrat poslušal in do danes nisem slišal boljšega.

Ne mislim se kregat kaj je bolje in kaj slabše...vsak naj kupi kar mu dopušča denarnica. Za enega je 50€ več kot preveč, drugi pa ne gleda pod 300+€...

Če kupujemo ipode in mace...vemo da jih "preplačamo"...torej nam ni težko dati tistih nekaj eurov več za originalne slušalke in se ne bomo sedaj spuščali v izjave: "kaj je z vami, 88€ pa res pretiravajo za ene slušalke"
Če so mi qul jih bom pač kupil...a za prenosnik in ostalo pa ne pretiravajo?

V bodoče zadrži mnenje zase in ne sklepaj kaj je dobro za navadne smrtnike...tudi sam sem navaden smrtnik in tvoj predlog je (meni) pač slab.
Torej, tudi TI premisli (ne malenkost) preden napišeš še kaj podobnega.

Seveda smo imeli debato o in-ears slušalkah in sem napisal nekaj predlogov o teh slušalkah...nisem se spuščal v predloge katere so res odlične slušalke.

Lp in prijetno poslušanje
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 28.04.2009
Prispevkov: 350
Kraj: LJUBLJANA
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #18   Objavljeno 07.07.2009 21:07:38
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
gizmo je napisal/a:
xskip, morm se obdregnit ob tvoj komentar:
"Verjetno nisi nikoli poslušal RES kvalitetnih slušalk.
Če bi enkrat slišal recimo Sennheiser IE serijo ali pa V-Moda ali Shure SE serijo ...itd (vse in-ear) bi verjetno namenil slušalkam tudi krepko čez 100 - 200 €.
Saj so Sennheiser za 30-50€ čisto solidne slušalke, so pa daaaaleč od vrhunskih.
"

... sej sploh nevem kako bi to komentirov, ampak, kdo pravi da so slušalke za še ne 30 eurov vrhunske???? Preprosto sm rekel da so za navadne smrtnike več kot dovolj dobre in da se lahko brez kakrkolišnih problemov kosajo z applovimi inearsi. Zdej če že hočš imeti kvaliteto zvoka, potem upam da razumeš (res upam), da inearsi niso ravno prvi nakup. Ampak za to kar jih potrebuješ sm mnenja da so Applovi inearsi ravno toliko kvalitetni kot Sennheiserjovi, le da pri applu nažalost tu plačaš firmo in ne kvalitete izdelka.
Zdej če si pripravljen kupit dobre slušalke raje razmišljaj o Denon AH-D5000, ki se mi zdijo odlične. A za prenosnika jih pač preprosto ne mislim uporabljat, ker so preveč štoraste.

tako da prosm, malenkost pomisli kaj pišeš[/quote]

Pa poglejmo...

Men osebno so najbolše apple slušalke.
Zakaj? Ker imajo dober zvok, lahko jih nosim v žepu (sepravi so zelo male in praktične) , poslušam lahko glasbo kjer želim...

Zakaj se za nakup npr. http://www.bigbang.si/zvok/slusalke/hi-fi-slusalke/347821-sennheiser-hd201-slusalke slušalk nebi odločil? 1 in edini razlog...Niso praktične. (Zdej nism isku nevem kakih slušalk ampak samo npr. velikost in obliko...tudi če bi izbral ene z najbolšim zvkom, nevem res super in z tako obliko se nebi odločil za nakup.

P.S. Apple slualke mislm da morejo vsakem zadovoljevati glede na zvok... meni se ne zdijo predrage Confused Wink


Nazadnje urejal/a Iseba touch Tor 07. Jul 2009 21:11; skupaj popravljeno 1 krat
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 28.04.2009
Prispevkov: 350
Kraj: LJUBLJANA
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #19   Objavljeno 07.07.2009 21:09:22
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
xskip je napisal/a:
saj nisem hotel...a moram vseeno:

No, sedaj greš pa v drugo skrajnost.
Prej je bilo 88€ preveč, sedaj pa priporočaš slušalke za 700€...saj pri njih tudi plačaš ime...in to fino.
Če smo pri tem... priporočam Grado PS1000 za 1700€.
sem jih enkrat poslušal in do danes nisem slišal boljšega.

Ne mislim se kregat kaj je bolje in kaj slabše...vsak naj kupi kar mu dopušča denarnica. Za enega je 50€ več kot preveč, drugi pa ne gleda pod 300+€...

Če kupujemo ipode in mace...vemo da jih "preplačamo"...torej nam ni težko dati tistih nekaj eurov več za originalne slušalke in se ne bomo sedaj spuščali v izjave: "kaj je z vami, 88€ pa res pretiravajo za ene slušalke"
Če so mi qul jih bom pač kupil...a za prenosnik in ostalo pa ne pretiravajo?

V bodoče zadrži mnenje zase in ne sklepaj kaj je dobro za navadne smrtnike...tudi sam sem navaden smrtnik in tvoj predlog je (meni) pač slab.
Torej, tudi TI premisli (ne malenkost) preden napišeš še kaj podobnega.

Seveda smo imeli debato o in-ears slušalkah in sem napisal nekaj predlogov o teh slušalkah...nisem se spuščal v predloge katere so res odlične slušalke.

Lp in prijetno poslušanje


Podpis.
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 12.10.2008
Prispevkov: 244
Kraj: Kranj
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #20   Objavljeno 08.07.2009 11:14:18
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
ma jezus krist, kako se znamo počt zarad enih slušalk.
Sam najprej pravš, da naj ne gledamo na ceno, ko pa ti priporočim vrhunske slušalke (kar ti smatraš da so applove), sm ti priporočov ene, ki so res vrhunske.
Sory ampak applove slušalke pač niso vrhunske, pol pa rec kar koli hočeš.
So dobre, kvalitetne, ampak daleč od vrhunskih, ker kot prvo in zadnje, ne morš iskat vrhunskih in-earsov (zakaj ne, upam da TI je jasno). Rolling Eyes
sedaj pa preden se zravsamo, predlagam, da si vsak kupi tisto, kar mu najbolj ustreza in za kar ima denar, ker je očitno da nebomo prišli skupaj.

p.s. s cenami o prenosnikih resnično pretiravajo (in z ostalimi izdelki), ampak tam vsaj dobiš kar si plačov, tu, pa dobiš navadne slušalke z logotipom jabka, je pa res da je apple cena, kar sigurno pomeni da so kakovostne, ANE?

lp
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani