Jabuk
ASP slovar in Darwine
Jabi

Jabi

Pridružen/a: 01.01.2008
Prispevkov: 1
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1   Objavljeno 01.01.2008 17:29:13
ASP slovar in Darwine
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Živjo,

ASP slovarje imam nameščene preko Darwine-a v mapi /Users/andrej/.wine/drive_c/Program Files/ASP/. Zdaj jih zaganjam tako, da najprej odprem WineHelper aplikacijo in potem odprem ASP32.exe, pri čemer se mi odpre še kup drugih oken: Process Window, xterm in Log Window.

Mogoče kdo pozna varianto, kako 'ubiti' ta nadležna okna?

LP, Andrej
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 09.09.2007
Prispevkov: 1175
Kraj: Šempas (čez teden Ljubljana)
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #2   Objavljeno 02.01.2008 14:17:57
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Verjetno moraš spremeniti kak parameter preko ukazne vrtice... Spomnim se, da je podoben postopek opisan za OpenOffice, kjer moraš urediti datoteko "/etc/X11/xinit/xinitrc" in spremeniti vrstico v kateri piše "xterm &" v "# xterm &". Pogooglaj malo, ziher kaj najdeš. Smile
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 07.08.2007
Prispevkov: 84
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #3   Objavljeno 08.01.2008 13:07:59
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
???

če prav razumem je tukaj govora o amebisovih slovarjih ti. "Knjižni polici" drži? al gre za kaj drugega

A delajo vsi slovarji tako kot je treba? SLO-ANG ANG-SLO SSKJ...

hvala
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 24.09.2008
Prispevkov: 36
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #4   Objavljeno 27.09.2008 16:31:00
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
jaz imam podobno vprašanje, kot ga je imel nekoč gašper. namestila sem si darwine in preko darwinehelperja odpiram asp32.exe, prav tako kot @castrotu se mi odpira zraven cel kup oken, ampak to me niti ne moti tako zelo. ni sicer estetsko, ampak ok...
moti pa me da ne delajo vsi slovarji. dela angleški, nemški, francoski... španski ne dela pa srbohrvaški, pa pravopis tudi ne, se mi zdi, in cel kup skratka...
torej, kaj narobe in kaj narediti, če morda kdo ve?
lp, l.
Jabček

Jabček

Pridružen/a: 02.03.2008
Prispevkov: 18
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #5   Objavljeno 19.05.2009 12:22:59
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Namestil sem si Darwine in v mapo skopiral cel fajl ASP, ampak mi ne dela. Če kliknem ASP32.exe, mi napiše, da ni nameščena nobena zbirka, pri Patch.exe pa noče zagnat ptcha in napiše, da ne najde asp32.exe fajla

Moram kopirat zadeve v kakšno posebno mapo?
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 14.03.2009
Prispevkov: 160
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #6   Objavljeno 19.05.2009 14:44:37
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
preko darwina ne delajo šumniki (ne morš jih vnašat), tako da ti slovarji postanejo neuporabni. men slovar odpre, ampak ko kliknem drugega se mi drugi prepiše čez prvega, tako da nastane en zmazek. če pa je komu to na tak ali drugačen način uspel poštimat, prosim...
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 14.08.2008
Prispevkov: 664
Kraj: Novo mesto
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #7   Objavljeno 19.05.2009 15:31:37
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Jaz sem zbirko slovarjev brez problema poganjal z Crossover. Vse je normalno delovalo kot če bi bil v oknih.
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 30.12.2008
Prispevkov: 2393
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #8   Objavljeno 19.05.2009 19:29:17
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
icysr je napisal/a:
Jaz sem zbirko slovarjev brez problema poganjal z Crossover. Vse je normalno delovalo kot če bi bil v oknih.


Razen sičnikov in šumnikov, predvidevam? Tudi meni zadeva deluje dokaj normalno preko Crossoverja, seveda pa se ne more primerjati z Winsi. Npr.: pri prvem zagonu traja kakšnih 20 sek, da se odpre; včasih pa se tudi zgodi, da se ASP kar sam zapre, ko klikneš večkrat zaporedoma na kakšne slovarje. Potem pa je še nedelovanje sičnikov in šumnikov.

No ja, ni idealno, je pa veliko bolje, kot pa da bi moral samo zaradi ASP zaganjati Parallelsa/VMWare.
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani