Jabuk
Praske na zaslonu
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 08.02.2009
Prispevkov: 39
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1   Objavljeno 11.04.2009 20:12:45
Praske na zaslonu
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Najprej se opravičujem, če je že kdaj tekla debata o tem, da v tem primeru odpiram novo temo. Sem iskala in nisem našla Embarassed

Skratka, moj iNajljubši je staknil nekaj malih praskic na zaslonu in mene to žre do obisti. Sem maloprej naročila invisibleshield, ampak me vseeno zanima, kaj bi se dalo glede tega narediti? Googlanje je prineslo kar nekaj rešitev, ampak ali je kaj od tega na voljo tudi pri nas, te razne paste in kreme za zapolnitev praskic?
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 05.03.2007
Prispevkov: 613
Kraj: Maribor
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #2   Objavljeno 11.04.2009 23:12:11
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
polirne paste ti jaz ODSVETUJEM ker nimam dobrih izkušenj (na starih telefonih), meni so ostali taki fleki kjer sem uporabil pasto...sicer imam tudi jaz dve manjši praski amapk me ne motita Wink
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 14.09.2008
Prispevkov: 3287
Kraj: Ljubljana
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #3   Objavljeno 12.04.2009 13:23:14
Re: Praske na zaslonu
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
belanna je napisal/a:
Najprej se opravičujem, če je že kdaj tekla debata o tem, da v tem primeru odpiram novo temo. Sem iskala in nisem našla Embarassed

Skratka, moj iNajljubši je staknil nekaj malih praskic na zaslonu in mene to žre do obisti. Sem maloprej naročila invisibleshield, ampak me vseeno zanima, kaj bi se dalo glede tega narediti? Googlanje je prineslo kar nekaj rešitev, ampak ali je kaj od tega na voljo tudi pri nas, te razne paste in kreme za zapolnitev praskic?


Invisible shield dokaj dobro prekrije praske na zaslonu in na glossy ohišju, tako da jih po mojem, če so res majhne, tud opazila ne boš Wink
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 08.02.2009
Prispevkov: 39
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #4   Objavljeno 12.04.2009 21:37:05
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Najlepša hvala obema za odgovore. Upam, da v parih dneh dobim tale invisible shield in polagam upe nanj, da bo prekril praske. Bom sporocila, ce je delovalo.
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 08.02.2009
Prispevkov: 39
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #5   Objavljeno 16.04.2009 11:47:06
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
No, takole. InvisibleShield je prispel, je nameščen, praskic se čezenj ne vidi, mi je pa uspelo pustiti del prozornega laka za nohte in eno smetko pod folijo. Ahjej Razz
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 14.09.2008
Prispevkov: 3287
Kraj: Ljubljana
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #6   Objavljeno 16.04.2009 12:49:15
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
No sem ti rekel Wink
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 08.02.2009
Prispevkov: 39
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #7   Objavljeno 18.04.2009 07:35:51
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Tako, lahko povem še to, da se invisibleshield zelo lepo odstrani, umije v mlačni vodi z milom in namesti nazaj. V postopku sicer ostaneš brez one priložene tekočine, ker je toliko porabiš. Je pa v mojem primeru rezultat ekran, kjer se ne vidi praskic, niti smetk, ki so se ujele ob prvi namestitvi shielda Smile
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani