Jabuk
Katero brizgalno multifunkcijsko napravo?
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 12.11.2006
Prispevkov: 164
Kraj: Ljubljana
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1   Objavljeno 23.02.2009 13:31:57
Katero brizgalno multifunkcijsko napravo?
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Kupujem barvno brizgalno (ink jet) multifunkcijsko napravo, potrebujem takšno s printerjem in scanerje brez faxa.... za tiskanje lepših dokumentov, grafov ter fotografij. Za velike količine dokumetnov uporabljam HP-jevega laserja. Seveda mora podpirati OS X. Zaenkrat si ogledujem Canonovo Pixmo 980 http://www.canon.si/For_Home/Product_Finder/Multifunctionals/Inkjet/PIXMA_MP980/index.asp .

A ima kdo kakšne izkušnje, priporočila?
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 25.10.2007
Prispevkov: 54
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #2   Objavljeno 23.02.2009 13:51:45
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Jaz imam tole
http://www.canon.si/For_Home/Product_Finder/Multifunctionals/Inkjet/PIXMA_MP610/index.asp

super tiskalnik, brez pripomb
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 23.07.2007
Prispevkov: 609
Kraj: 1 Infinite Loop
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #3   Objavljeno 23.02.2009 14:04:54
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
koliko stanejo kratuše za te naprave in koliko časa zdržijo? no v bistvu koliko stane print ene slike (če ima kdo preračunano)?
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 08.01.2009
Prispevkov: 124
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #4   Objavljeno 23.02.2009 15:04:08
Re: Katero brizgalno multifunkcijsko napravo?
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Jest imam Canon Pixma 6600D. Ima 6 kartuš kot tvoj in isto ločljivost, dela dobre fotke, sem pa ful razočaran nad kvaliteto same naprave. Večkrat ne zazna polne kartuše, javlja napake, javlja prazno kartušo, čeprav je polna, treba ga je resetirat, parkrat pognat, da naredi kakšen print.

Kolikor sem bral po netu imajo podobne težave tudi drugi uporabniki. Skratka, zrel je za servis, samo nisem ga še odnesel.

Tako da Canonu, kljub lepemu izpisu, zaradi slabe kvalitete izdelave ne zaupam in ga ne bi priporočil.
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 08.01.2009
Prispevkov: 124
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #5   Objavljeno 23.02.2009 15:06:17
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
benzoo je napisal/a:
koliko stanejo kratuše za te naprave in koliko časa zdržijo? no v bistvu koliko stane print ene slike (če ima kdo preračunano)?

Nisem računal, ker jih malo sprintam. Mi je pa priročno, da lahko fotko po potrebi sprintam. Definitivno pa je cena na izpis nekajkrat višja, kot če jo pošlješ v temu namenjen servis.
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani