Jabuk
Bluetooth, drugič
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 26.01.2009
Prispevkov: 311
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1   Objavljeno 04.02.2009 19:22:49
Bluetooth, drugič
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Glede na to, da me nobeden ne jebe z bluetooth avto inštalacijo, se še naprej neki sam fajtam... Sem precej skeptičen, ker ima cel svet probleme s tem, govorim o slabem zvoku pri sogovornikih...

Vprašanje, če kdo pozna odgovor, pa se glasi: Mislim, da me je ob prijavi aplikacija vprašala kateri bluetooth (na voljo sta bila 2.0 in 3.0, default ponudba je bila 3.0) in sem kliknil 3.0. Potem zasledim, da ima menda iPhone 3g bluetooth verzijo 2.0 + EDR. Se komu sanja zakaj gre? Je lahko s tem kaj narobe, se pravi če bi kliknil 2.0?

Thanks guys!
Jabuk Jedi Master

Jabuk Jedi Master

Pridružen/a: 18.10.2007
Prispevkov: 27231
Kraj: Medvode
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #2   Objavljeno 04.02.2009 21:12:15
Re: Bluetooth, drugič
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Jabolčno seme je napisal/a:
Glede na to, da me nobeden ne jebe z bluetooth avto inštalacijo, se še naprej neki sam fajtam... Sem precej skeptičen, ker ima cel svet probleme s tem, govorim o slabem zvoku pri sogovornikih...

Nevem ce ima ravno cel svet s tem probleme Smile ... Veliko je odvisno od avtoinstalacije... Meni je recimo Parrotova delovala odlicno... sedaj pa v ze originalno vgrajeni BT isntalaciji me vcasih slisijo OK, vcasih pa slabo... pa ni vazno, s katerim telefonom probam (Nokia E71, Apple iPhone 3G) ...

Citiram:
Vprašanje, če kdo pozna odgovor, pa se glasi: Mislim, da me je ob prijavi aplikacija vprašala kateri bluetooth (na voljo sta bila 2.0 in 3.0, default ponudba je bila 3.0) in sem kliknil 3.0. Potem zasledim, da ima menda iPhone 3g bluetooth verzijo 2.0 + EDR. Se komu sanja zakaj gre? Je lahko s tem kaj narobe, se pravi če bi kliknil 2.0?

Thanks guys!


Ob kaksni prijavi te je to vprasalo?

_________________
Lp
Thomas
________________________________________________


Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 26.01.2009
Prispevkov: 311
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #3   Objavljeno 05.02.2009 00:18:53
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Jest, me veseli, da si se vpletel...

Cel svet sem mislil, da je tega ogromno po forumih že od poletja 2008 (na 2G je menda super delovalo). Meni na BMW-jevi BT inštalaciji dela SE P1i brezhibno. Veliko tega sem prebral, a vsi samo iščejo rešitev, nihče pa tega ne zna ponuditi... Bilo je več namigov...z FW 2.2 rešen problem, izklopiti wifi, pa izklopiti 3G, pa med klicom preko BT našponati glasnost, ki naj bi pojačala BT prenos...ampak nič od tega ne deluje. Meni poslabšanje nekako sovpada z update-om 2.2.1 ampak spet nisem ziher zato sem spraševal po logiki stvari..

V obupu sem se spomnil, da me je, mislim da med prijavo telefona (nisem pa čisto ziher) vprašalo med BT 2.0 in 3.0 in vem, da je bil "radio button" za kliknit. Vem, da sem kliknil 3.0 in vem, da ima telefon BT 2.0+EDR (enhaced data rate). Pojma nimam kako te stvari delujejo in sem kot zadnjo možnost videl narobe odkljukano verzijo BT...čeprav sem na BT forumih zasledil, da naj bi nove verzije delovale retrogardno...

Eto, hvala za potrpljenje...
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 09.11.2007
Prispevkov: 372
Kraj: Domžale
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #4   Objavljeno 05.02.2009 01:23:47
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Bom zlo kratek in jedrnat...

Imel sem iPhone prve generacije in je v bratovem BMW-ju BT povezava delovala le z ugasnjenim WiFi-jem.
Z iPhone 3G mi pa deluje kadarkoli.

V obeh primerih, ko je bil aparat povezan z BT inštalacijo (seveda serijsko) je bil zvok odličen na moji strani in na sogovornikovi strani.

SW verzija iPhone je bila od 1.1.2 dalje, iPhona 3G pa 2.0... iGuess
Jabuk Jedi Master

Jabuk Jedi Master

Pridružen/a: 18.10.2007
Prispevkov: 27231
Kraj: Medvode
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #5   Objavljeno 05.02.2009 07:37:20
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Bluetooth 3.0 sploh se ni na voljo... so samo predlogi ...

http://en.wikipedia.org/wiki/Bluetooth

http://forum2.mobile-review.com/showthread.php?t=80401

_________________
Lp
Thomas
________________________________________________


Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 06.09.2008
Prispevkov: 21
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #6   Objavljeno 05.02.2009 11:37:35
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Se tudi jaz pridružujem tej težavi, prej sem imel Nokio 5200 in mi je v avtu prek pioneer radia delala brezhibno, so me vse OK slišal, sedaj z Ihponom pa so težave, pravijo da se me skoraj nič ne sliši, tako da če ima kdo kake rešitve glede tega, bi prosil, da tukaj napiše.
Hvala
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani