Jabuk
iCloud problem - Kje se nahaja za 30GB dokumentov??!
Jabi

Jabi

Pridružen/a: 10.02.2023
Prispevkov: 6
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1   Objavljeno 10.02.2023 09:54:58
iCloud problem - Kje se nahaja za 30GB dokumentov??!
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Hojla,

potreboval bi vašo pomoč..

Želel sem downgrejdati iCloud na zastonjski 5GB program, ker imam sedaj podatke urejene in shranjene drugače.

Iz vseh svojih štirih Apple naprav, ki so vezane na ta iCloud račun, sem izbrisal VSE in odkljukal VSE, kar se je dalo.

Preveril sem tudi na icloud.com in prav tako je vse prazno.

Vseeno pa imam nekje shranjenih za 30GB dokumentov in to me spravlja zadnje dni ob živce..

Lepo bi vas prosil.. Kako priti do teh dokumentov in kako jih izbrisati?

Googlam to že nekaj dni in res ne pridem do rešitve.

Ali imamo kakšen mail za Apple iCloud support? Nekako mi jih ni za klicati.

Prijeten dan,
Rok
Jabuk Jedi Master

Jabuk Jedi Master

Pridružen/a: 18.10.2007
Prispevkov: 27180
Kraj: Medvode
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #2   Objavljeno 10.02.2023 10:39:13
Re: iCloud problem - Kje se nahaja za 30GB dokumentov??!
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Kako naj Apple ve, kje imas ti shranjenih 30 GB dokumentov Very Happy Razz Very Happy Wink ...

Nisi čisto jasno napisal, kje jih pogrešaš... oz. ali jih sploh pogrešaš. Če jih ne pogrešaš, potem stanje, ki ga prikazuje iCloud enostavno ignoriraj in si ne beli glave po nepotrebnem s tem... To so verjetno datoteke, ki zate niso pomebne in se bo verjetno sčasoma tudi popravil zapis, koliko je zasedenega, ko se popucajo vsi predpomnilniki ...

Edini način, kako jih kontaktirati iz Slovenije, je preko telefona ... Lahko pa se zapelješ do prvega Apple Stora (Dunaj, Benetke,... ) in tam vprašaš kakšnega fantiča ali deklino, če ti lahko kako pomagajo pri tem ... Very Happy

_________________
Lp
Thomas
________________________________________________


Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 27.11.2009
Prispevkov: 1639
Kraj: Kamnik
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #3   Objavljeno 10.02.2023 11:49:03
Re: iCloud problem - Kje se nahaja za 30GB dokumentov??!
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
4 leta mi ze stoji 5gb zaseden prostor na icloud. Pise da sms sporočila zasedejo 5gb. Poskusil na vseh napravah, ki so vključeni v icloud izbrisat ta sporočila in znova in znova napako mece. To sem poskusil na različnih telefonih, na imac-u, macbooku, ipadu na razlicnih verzijah sistema in ni slo do dan danes. Probal sem zamenjat mail in geslo na icloud. Ni pomagalo, na koncu sem dokupil 50gb da imam mir. Rešitve nisem našel.



_________________
Jabi

Jabi

Pridružen/a: 10.02.2023
Prispevkov: 6
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #4   Objavljeno 10.02.2023 12:45:56
Re: iCloud problem - Kje se nahaja za 30GB dokumentov??!
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Teh dokumentov ne potrebujem, sploh ne vem, za katere dokumente naj bi to šlo. Vse imam že varno spravljeno drugje. Problem je le, da nikakor ne morem downgrejdati iClouda Smile Zdaj sem skenslal kartico, tako da bodo verjetno sami počasi zablokirali iCloud Smile

Vse od Appla mi je res top, top in še enkrat, top - Že 10 let! Ampak iCloud.. Ta mi pa večkrat dvigne pritisk, ker je marsikaj nelogično in butasto. Po toliko letih sem se pač odločil, da očitno ne bo bolje in grem oblak iskat drugam Very Happy

V glavnem, hvala za pomoč Smile
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 05.02.2008
Prispevkov: 3710
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #5   Objavljeno 10.02.2023 22:43:03
Re: iCloud problem - Kje se nahaja za 30GB dokumentov??!
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
RokSek je napisal/a:
Teh dokumentov ne potrebujem, sploh ne vem, za katere dokumente naj bi to šlo. Vse imam že varno spravljeno drugje. Problem je le, da nikakor ne morem downgrejdati iClouda Smile Zdaj sem skenslal kartico, tako da bodo verjetno sami počasi zablokirali iCloud Smile

Vse od Appla mi je res top, top in še enkrat, top - Že 10 let! Ampak iCloud.. Ta mi pa večkrat dvigne pritisk, ker je marsikaj nelogično in butasto. Po toliko letih sem se pač odločil, da očitno ne bo bolje in grem oblak iskat drugam Very Happy

V glavnem, hvala za pomoč Smile


A imas morda kak backup iNaprave na icloudu?
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 27.03.2008
Prispevkov: 3752
Kraj: ThePirateBay....
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #6   Objavljeno 12.02.2023 08:27:57
Re: iCloud problem - Kje se nahaja za 30GB dokumentov??!
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Tud jaz sem se izognil v velikem loku tega butastega iClouda tako kot je butast Apple so butaste vse njegove storitve na žalost je oblačnih storitev veliko več boljših in praktičnih iCloud je dobr za pritisk nabijat.

_________________
Lp,Dejc

Jabi

Jabi

Pridružen/a: 13.02.2023
Prispevkov: 1
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #7   Objavljeno 13.02.2023 19:47:38
Re: iCloud problem - Kje se nahaja za 30GB dokumentov??!
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Najboljse je, da poklices na apple. Podobno se je meni zgodilo, prostor je biu "rezerviran" zaradi backupa al necesa, nespomnem se vec. Ugl. ti ga oni lahko sprostijo...
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani