Jabuk
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2
Wifi miška ali bluetooth miška
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 17.06.2019
Prispevkov: 55
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #21   Objavljeno 27.11.2021 20:13:31
Re: Wifi miška ali bluetooth miška
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Že 10+ let furam Logitech MX Anywhere. Trenutna Anywhere 2 je že tretja. Prvim verzijam so relativno hitro šla mikrostikala, tale trenutna pa dela odlično že precej let, edino baterija je že nekoliko slabša, je treba polnit cca. 2x, 3x na mesec (v uporabi vsaj 8 ur na dan).

Naslednja bo prav tako MX Anywhere.

Z bluetoothom nikoli nisem imel težav. Ima opcijo, da se poveže na usb dongle ali prek BT, pa ne opazim razlike.

Dimenzije so idealne za ljudi z manjšimi rokami, gumbov je dovolj, kvaliteta izdelave na nivoju, baterija pri novi zdrži zelo dolgo (odvisno od uporabe, ampak avtonomija se meri v mesecih), uporabljaš jo lahko med polnjenjem Smile

Pa v 3 barvah jo imaš, če je izgled pomemben.


Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 01.11.2011
Prispevkov: 407
Kraj: Ljubljana
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #22   Objavljeno 27.11.2021 21:54:44
Re: Wifi miška ali bluetooth miška
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
thxslo je napisal/a:
In kaj hočeš zdej povedat ?. to da se tuki gor nismo razumel ker meni se zdi da vsi vejo v čem je govora. Je že kdo napisal "kaj mi bo dongle če imam router ?" Da ne štejem kokat sm v lajfu v preteklost slišu "a je wifi" , pa so vsi vedl o čem je govora..

Da pa pravš da je žica edino dovolj hitra za špile,uf to pa je kredibilnost. Si bil brez interneta par let a kuga ? Velik gamerjevje(pro,streamer) je na wifi donglu Very Happy

Če vsi veste za kaj se gre, potem je pa še toliko manj razloga, da se uporablja napačen izraz, WiFi. WiFi je nekaj popolnoma drugega in tudi uporablja se za nekaj drugega.

Če želiš WiFi miško, baje obstajajo, kot app za telefone in tudi fizične - sem našel eno hp na amazonu, rabiš na računalniku server, ki bo prevajal WiFi trafic s clienta (app ali miš) v hardwarske mišje ukaza - ali pa morda obratno, client server side.

Glede hitrosti pa, odvisno od igrice, ki jo igraš, verjetno je pa bolj pomembna hitrost internetne povezave (WiFi ali kabel), potem hitrost osveževanja monitorja, in na koncu tudi miške, da te nasprotnik ne ustreli prej preden ga ti sploh vidiš…
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 15.01.2011
Prispevkov: 1786
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #23   Objavljeno 28.11.2021 07:38:48
Re: Wifi miška ali bluetooth miška
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Logitech Triathlon M720 deluje super preko BT na Mac-u. Podpira tudi tri naprave, tako da enostavno preklapljaš, če je to potreba.
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 13.08.2010
Prispevkov: 1413
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #24   Objavljeno 28.11.2021 11:03:33
Re: Wifi miška ali bluetooth miška
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
twom je napisal/a:


Če želiš WiFi miško, baje obstajajo, kot app za telefone in tudi fizične - sem našel eno hp na amazonu, rabiš na računalniku server, ki bo prevajal WiFi trafic s clienta (app ali miš) v hardwarske mišje ukaza - ali pa morda obratno, client server side.


Človek k mene upraša "a je wifi" ..veva o čem se gre
Človek pride na forum , upraša, in se folk se zaćne bunit ker mu odgovarjamo v isti obliki kot pa če bi se na 4 oči srečal.

Model kupuje novo miško Bluettoth/Dongle kar je čisto druga tema kot pa Software ki omogoča da miška dela kot (server-client)! Kaj ko pridete v trgovino rečete rabm miško k dela preko ruterjev , appov itd ? verjetno ne tko da nevem česa se ne razume če je govora o "kupovanju".

twom je napisal/a:

Če želiš WiFi miško, baje obstajajo, kot app za telefone in tudi fizične - sem našel eno hp na amazonu,

Vsaka miška(vse,tudi bluetooth) lahko z free programom postane "Wifi/mrežna aka server-client" tko da tvoj "baje obstajajo" mi da vedt da trenutno bol ko ne brezvezne štrene delate v tej temi.

_________________
Probaj bit ne-užaljen če si citiran =)
Fuck new MacOS'es! X, El Capitan is at the TippyTop!
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 11.07.2009
Prispevkov: 537
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #25   Objavljeno 28.11.2021 13:59:55
Re: Wifi miška ali bluetooth miška
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
dvihtelic je napisal/a:
lahko potrdim da je top miška, oba z ženo imava in je ne menjam.


https://www.amazon.fr/Souris-Bluetooth-Anywhere-Logitech-Windows/dp/B0761YPDNM/ref=mp_s_a_1_1_sspa?crid=1QT5U4BJMI84G&keywords=mx+anywhere&qid=1638104363&sprefix=mx+any%2Caps%2C85&sr=8-1-spons&psc=1&spLa=ZW5jcnlwdGVkUXVhbGlmaWVyPUEzU0RBN0YxRE1TWFc3JmVuY3J5cHRlZElkPUEwNjc0Nzk4MTI1SkJaV0Y5NjdLNCZlbmNyeXB0ZWRBZElkPUEwMTI0MzYwM04yRjZIRUFMQUUyVCZ3aWRnZXROYW1lPXNwX3Bob25lX3NlYXJjaF9hdGYmYWN0aW9uPWNsaWNrUmVkaXJlY3QmZG9Ob3RMb2dDbGljaz10cnVl

29,90 + poštnina Wink
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 05.02.2008
Prispevkov: 3710
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #26   Objavljeno 28.11.2021 18:16:04
Re: Wifi miška ali bluetooth miška
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
guardy je napisal/a:
https://www.amazon.fr/Souris-Bluetooth-Anywhere-Logitech-Windows/dp/B0761YPDNM/ref=mp_s_a_1_1_sspa?crid=1QT5U4BJMI84G&keywords=mx+anywhere&qid=1638104363&sprefix=mx+any%2Caps%2C85&sr=8-1-spons&psc=1&spLa=ZW5jcnlwdGVkUXVhbGlmaWVyPUEzU0RBN0YxRE1TWFc3JmVuY3J5cHRlZElkPUEwNjc0Nzk4MTI1SkJaV0Y5NjdLNCZlbmNyeXB0ZWRBZElkPUEwMTI0MzYwM04yRjZIRUFMQUUyVCZ3aWRnZXROYW1lPXNwX3Bob25lX3NlYXJjaF9hdGYmYWN0aW9uPWNsaWNrUmVkaXJlY3QmZG9Ob3RMb2dDbGljaz10cnVl

29,90 + poštnina Wink


63€ + poštnina.
Vsaj meni tako kaže.
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 11.07.2009
Prispevkov: 537
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #27   Objavljeno 28.11.2021 18:52:13
Re: Wifi miška ali bluetooth miška
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Očitno konec akcije, mogoče bo jutri spet za cyber monday...

je pa bila 29,99 skoraj cel teden, mx master pa 39,99
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 14.03.2008
Prispevkov: 1563
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #28   Objavljeno 28.11.2021 19:08:01
Re: Wifi miška ali bluetooth miška
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Za vložen denar se dobi odlično miško, ki dela smooth kot, da bi bila žična.
Barve so tudi všečne.

https://www.logitechg.com/en-us/products/gaming-mice/g305-lightspeed-wireless-gaming-mouse.910-006020.html

_________________
 MacBook Pro (Late 2016) 2.7 GHz, 16 GB, SSD 512 GB, Radeon 455 2 GB
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 26.11.2021
Prispevkov: 39
Kraj: Slovenija
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #29   Objavljeno 28.11.2021 19:08:34
Re: Wifi miška ali bluetooth miška
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
guardy je napisal/a:
mx master pa 39,99


jaz sem bolj na strani mx master 3. Top miška, če ste ljubitelji večih tipk na miški.
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 27.11.2009
Prispevkov: 1639
Kraj: Kamnik
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #30   Objavljeno 23.02.2023 10:47:41
Re: Wifi miška ali bluetooth miška
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Kaj predlagate kot alternativa magic mouse? Sem včeraj imel navadno miško in mi je dost bolj ergonomsko ugodna kot magic, ki je dosti bolj flat. Nekaj brezžičnega bi mel do 60 evrov (amazon, ebay). Ne potrebujem za igrce, samo za brskanje na Imac-u.

_________________
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani