Jabuk
Polnilec iPhone
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 16.02.2012
Prispevkov: 26
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1   Objavljeno 07.10.2021 10:31:21
Polnilec iPhone
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Živjo ima kdo polnilec, ki ga ne potrebuje ali pa samo kabel za Iphone 4, sepravi star tip polnilca (taširok). Nikakor ga ne uspem najti doma, pa bi rad otroku uredil prvi telefon, ampak moram zadevo nafilat da vidim če še dela, po dolgi neuporabi...

Hvala
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 30.11.2012
Prispevkov: 39
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #2   Objavljeno 09.10.2021 06:02:37
Re: Polnilec iPhone
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Imam, pisi na ZS.
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 11.11.2008
Prispevkov: 656
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #3   Objavljeno 22.12.2021 07:19:53
Re: Polnilec iPhone
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Da ne odpiram nove teme bom kar tu vprašal: na FB marketu se prodajajo kao original polnilci ter ovitki. Po embalaži sodeč so videti original a vseeno dvomim da so, prej kak aliexpres. Kaj menite? Predvsem ovitek me zanima ker je pol cenejši.
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 02.03.2012
Prispevkov: 463
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #4   Objavljeno 22.12.2021 18:10:37
Re: Polnilec iPhone
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Kupil sem enkrat USB-C fast charger in USB-C - Lightning kabel. Oboje izgledalo kot original. Vendar ko sem začel uporabljati sem ugotovil, da če polnim iPhone in ga uporabljam se ta sploh ne polne, pri iPadu pa da mi ne dela touch ID.

Aja profil prodajalca sem šel pa kasneje gledati: samo 50 prijateljev, profil narejen pred 1 mesecem, oseba nikoli ni nič objavila, instagram profila ni.
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 07.06.2018
Prispevkov: 46
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #5   Objavljeno 24.12.2021 08:29:07
Re: Polnilec iPhone
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Žal to niso originali,sem kupil pred kratkim od enega na spletu po tednu dni je nehal delati,stran vržen denar,ne kopujte tega sranja, raje dajte nekaj več in bo delovalo kot mora
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 01.01.2013
Prispevkov: 939
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #6   Objavljeno 24.12.2021 16:25:32
Re: Polnilec iPhone
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Glede polnilcev za telefon en nasvet.

Tistega, ki ga koristiš vsakodnevno za polnjenje telefona kupi original. Si lahko pomirjen, da te v naslednjem letu oz. dveh ne bo pustil na cedilu in se zjutraj ne boš zbudil s praznim telefonom in ne boš zamudil v službo. Riskiraš tistih 30EUR in to je to (za kabel in adapter).

Tistega, ki pa ga vlačiš po avtu, po torbi pa lahko kupiš poceni (v IKEI imajo večkrat braided polnilne kable na v akciji in preverjeno delajo že pol leta brez težav).
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani