Jabuk
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2
Kupljena glasba iz .M4P v .MP3
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 28.09.2010
Prispevkov: 1310
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #21   Objavljeno 01.02.2019 00:00:09
Re: Kupljena glasba iz .M4P v .MP3
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Nimam nobene narocnine, zal tudi itunesa nimam vec, da bi testiral, ker sem lani sel dol z iOSa. Sem pa normalno kupoval single preko itunes (za cca 1$ na komad).
Mogoce je potrebno nastaviti encoder na mp3, kot pise v tem clanku: https://imusic.aimersoft.com/transfer-music/convert-itunes-to-mp3.html
js se niti ne spomnim, da bi kaj posebej nastavljal ampak je kar delalo. Ce so pa od lani oktobra do sedaj ze kaj spremenili pa ne vem, ker ne uporabljam vec
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 14.08.2010
Prispevkov: 223
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #22   Objavljeno 03.02.2019 11:22:19
Re: Kupljena glasba iz .M4P v .MP3
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
iLexy Dee je napisal/a:
Hej ekipa, kako kaj?!?

Zanima me sledeča stvar, nakupil sem si nekaj glasbe preko iTunes-a in kolk sem uspel ugotovit so glasbene datoteke s končnico M4P, ki je neke vrste zaščita...pa me zanima kako si vi to pretvarjate v MP3.

Sem brskal po spletu in je en zamuden postopek, da bi si naj prvo pesmi spekel na CD in jih potem pretvoril v MP3....a mi je to preveč zamudno, zato me zanima kako se tega lotevate vi?!?

Hvala za pomoč.


Export for iTunes iz App Store !

Lp,
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani