Jabuk
Pojdi na stran 1, 2  Naslednja
Kateri operater (NET,TV & MOBITEL)?
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 16.05.2007
Prispevkov: 1040
Kraj: radomlje
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1   Objavljeno 14.02.2021 20:54:44
Kateri operater (NET,TV & MOBITEL)?
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Zdravo,

katerega operaterja priporočate?

Trenutno imam T2, Oranžni diamant. Zadovoljen z TV in NET storitvijo, podporo in ceno, nezadovoljen z mobilnimi storitvami ampak številka je v paketu in jo uporabljam.

Sklenili bomo še eno naročnino, na drugem naslovu. Želimo nekaj podobnega, kar imamo sedaj, pa me zanima ali se splača pogledati h konkurenci ali spet vzeti T2.

Zanimata me predvsem Telemach in Telekom.

Kaj priporočate?
Jabuk Jedi Master

Jabuk Jedi Master

Pridružen/a: 18.10.2007
Prispevkov: 27180
Kraj: Medvode
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #2   Objavljeno 14.02.2021 21:00:42
Re: Kateri operater (NET,TV & MOBITEL)?
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Ce si s TV in internetom zadovoljen, ostani pri sedanjem, mobilno stevilko pa vzemi pri drugem operaterju... Nevem zakaj bi zaradi ene storitve, s katero nisi zadovoljen, menjal vse...

Sam ima trojcka pri Telemachu (bivsi EVJ)... in niti slucajno ne pomislim, da bi vzel se mobilno stevilko pri njih... Se trojcka upam, da se bom lajko znebil... samo da napeljejo optiko do nas... cevi so ze... Wink

Mobilno imam pa pri A1... in se nekaj pri Bob-u... Bi pa trenutno vzel Telekom... ampak predvsem zaradi 5G in LTE storitev (VoLTE, ...) kimjih upizgleda pri A1 ne bomo docakali nikoli... Drugace sem s samim delovanjem, pokritostjo in hitrostjo zadovoljen pri A1...

_________________
Lp
Thomas
________________________________________________


Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 10.06.2011
Prispevkov: 674
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #3   Objavljeno 14.02.2021 21:08:53
Re: Kateri operater (NET,TV & MOBITEL)?
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Dolga leta sem bil pri t2 in nato odšel na Telekom, malce mi je bilo žal, predvsem zaradi, ampak se potem privadil. Edina stvar, ki mi je bila pri t2 boljša je IPTV in Multicast. Za Telemach se jaz osebno ne bi odločal. Ravno, ko so mi prišli nastavljat Telekom, sem se pogovarjal s tem tehnikom in je povedal, da imajo zadnje čase veliko novih, ki so baje množično zapuščali Telemach. Razlog naj bi baje bil stalneo neke motnje in za drek podpora (izkušenj nimam). Če ti je prioriteta telefonija pa vsekakor Telekom. Če prebereš malce teme glede telefonije pri Telemachu in podobni, je kar nevšečnosti. Trenutno, kar se spomnim iz teme je od mms nastavitev in nedelovanja....
Kar se tiče TV, mi je t2 boljši, kar se tiče mobilne telefonije pa ni primerjave. Internet pa ne vem, zadovoljen sem bil pri t2 in sem sedaj tudi s Telekom, odvisno, katero hitrost oz. paket pač izbereš. Jaz imam trio C.
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 12.03.2012
Prispevkov: 1432
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #4   Objavljeno 14.02.2021 21:09:19
Re: Kateri operater (NET,TV & MOBITEL)?
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Mi imamo telekom komplet vse storitve, zadovoljni ze od nekdaj pa se edini so ki brezplačno omogocajo vowifi storitev Wink
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 10.06.2011
Prispevkov: 674
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #5   Objavljeno 14.02.2021 21:11:40
Re: Kateri operater (NET,TV & MOBITEL)?
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Jest je napisal/a:
Ce si s TV in internetom zadovoljen, ostani pri sedanjem, mobilno stevilko pa vzemi pri drugem operaterju... Nevem zakaj bi zaradi ene storitve, s katero nisi zadovoljen, menjal vse...

Sam ima trojcka pri Telemachu (bivsi EVJ)... in niti slucajno ne pomislim, da bi vzel se mobilno stevilko pri njih... Se trojcka upam, da se bom lajko znebil... samo da napeljejo optiko do nas... cevi so ze... Wink

Mobilno imam pa pri A1... in se nekaj pri Bob-u... Bi pa trenutno vzel Telekom... ampak predvsem zaradi 5G in LTE storitev (VoLTE, ...) kimjih upizgleda pri A1 ne bomo docakali nikoli... Drugace sem s samim delovanjem, pokritostjo in hitrostjo zadovoljen pri A1...


Verjetno cenejša varianta, če menja vse in ima v kompletu, kakor pa da dodatno plačuje še naročnino pri drugem operaterju.
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 16.05.2007
Prispevkov: 1040
Kraj: radomlje
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #6   Objavljeno 14.02.2021 21:18:08
Re: Kateri operater (NET,TV & MOBITEL)?
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Jest je napisal/a:
Ce si s TV in internetom zadovoljen, ostani pri sedanjem, mobilno stevilko pa vzemi pri drugem operaterju... Nevem zakaj bi zaradi ene storitve, s katero nisi zadovoljen, menjal vse...


Sej T2 ostane, ampak na drugem naslovu bomo sklenili še eno naročnino, pa če bo kakšen drug operater, bom svojo številko prenesel tja, kakšnemu drugemu družinskemu članu pa bom dal T2 številko Smile Ker paket je količinsko vrhunski, samo storitev malo šepa, ampak za nezahtevnega uporabnika bi bilo ok.


bunny22 je napisal/a:
Mi imamo telekom komplet vse storitve, zadovoljni ze od nekdaj pa se edini so ki brezplačno omogocajo vowifi storitev Wink


Mislim, da tudi edini?
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 12.03.2012
Prispevkov: 1432
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #7   Objavljeno 14.02.2021 21:26:38
Re: Kateri operater (NET,TV & MOBITEL)?
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Eni in edini ja, ki omogoca vowifi/volte in se brezplacno zaenkrat... komunikator je bil placljiv, mi je pa bil nekako bolj vsec.
Jabuk Jedi Master

Jabuk Jedi Master

Pridružen/a: 18.10.2007
Prispevkov: 27180
Kraj: Medvode
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #8   Objavljeno 14.02.2021 21:54:33
Re: Kateri operater (NET,TV & MOBITEL)?
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
lorenzo je napisal/a:
Verjetno cenejša varianta, če menja vse in ima v kompletu, kakor pa da dodatno plačuje še naročnino pri drugem operaterju.


Hja... cena ni vse... Wink

_________________
Lp
Thomas
________________________________________________


Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 19.06.2009
Prispevkov: 1022
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #9   Objavljeno 14.02.2021 22:28:49
Re: Kateri operater (NET,TV & MOBITEL)?
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Če ti mobilna ni všeč, daš številko drugemu članu, morda ženi, staršem, otrokom. Kar se mene tiče, deluje čisto ok, res pa je, da vseh storitev, ki jih nudi TS, tam na mobilni nimaš.
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 20.01.2016
Prispevkov: 26
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #10   Objavljeno 16.02.2021 08:31:37
Re: Kateri operater (NET,TV & MOBITEL)?
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
VoWiFi pa jabuk je kar dober kombo (na TS).

meni je najvec vredno to, da se sploh ne rabim ukvarjati omrežnim delom - hocem reci, da imam dobre hitrosti izven wifija, LTE pokritost.. vse dela seamless.
da bi mi random/ob vecerih štekal prenos... znorim:)
Jabi

Jabi

Pridružen/a: 05.03.2021
Prispevkov: 1
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #11   Objavljeno 05.03.2021 12:23:58
Re: Kateri operater (NET,TV & MOBITEL)?
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Vsi v družini smo na Telemachu in so korektni...pri nas dela vse tako kot mora. Smo pa imeli T-2 pa smo bili razočarana. no to so naše izkušnje .
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 11.07.2009
Prispevkov: 537
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #12   Objavljeno 05.03.2021 13:34:57
Re: Kateri operater (NET,TV & MOBITEL)?
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
stojkovski je napisal/a:
Vsi v družini smo na Telemachu in so korektni...pri nas dela vse tako kot mora. Smo pa imeli T-2 pa smo bili razočarana. no to so naše izkušnje .


In samo zaradi tega je bila potrebna registracija na ta forum in podajanje tega mnenja? Very Happy
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 04.11.2012
Prispevkov: 173
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #13   Objavljeno 05.03.2021 16:33:39
Re: Kateri operater (NET,TV & MOBITEL)?
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Sprobal vse aplikacije za TV, nažalost ali pa srečo je zmagala aplikaciji EON od Telemacha. Imam ga na Sony android TV, kateri je OLED in je slika vrhunska, slaba stvar pri Sonyu, pa je 3 sekunden zamik pri kodiranju programov. Preko aplikacije, pa tega ni Smile
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 13.08.2010
Prispevkov: 1413
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #14   Objavljeno 06.03.2021 13:36:27
Re: Kateri operater (NET,TV & MOBITEL)?
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Morm rečt da glih zadnega uporabniskega vmesnika za TV od Siola,Telemacha nisem videl že dolgo tko glih neki ne morm govort .. Vem da je mel prjatu T-2 in ko je presaltu na telemach je komi cakal da gre nazaj T-2 .. ampak to je cist odvisen od uporabnika do uporabnika..vsak ma druge želje

Uporabnišk vmesnik k so naredil na t-2ju mu ni para. Vsaj meni,Top. Pohvale UI designerjem pa mikrohardu ce je mel kaj prste umes pr skiciranju Very Happy

Uporabnik "tušmobila" od prvega dne , se pravi lahk rečm da sm 15 let telemahovc. Sem enkrat za foro uprašal eno za sankom če lahk pogleda od kdaj sem uporabnik pa očitno so tok infarstrukturo zamenal da tud tega podatka nimajo več.

Ena dobra prednost tusmobila je bil roaming na telekom samo ocitno jim je telekom mal začel nagajat Very Happy Do sedaj neki niso kompliciral, ta mesc me pa frend klice pa prav da je po letih na Telemach dubu sporocil da če bo isto pocel(roamin) v isti količini ga bodo odklopil Very Happy grem na FB in vidm da ni edini tko da očitno telemacah postaja skoz vecji in je mogu tud telekom mal prtisnt na zavoro.

Edini problem k vidm v Telemachu pa tud pr drugih operaterjih je to:
najprej so nam dajal minute v paketih vse dokler niso prisli do neomejenih minut. Ko so prsili do neomejin minut so nam zacel večat internetne podatke aka GB in s tem tud povečevat racune.

Pred leti si na telemachu dal 13eur za prvo let če si se vezal za 2 let . Nasledne leto pa 15eur . Interneta je bilo dovolj 5-8GB v paketu za normlnga uporabnika k ne zivi cele dnevu na telefonu.

Danes je ta paket že 18 eur za 2 letno vezavo častijo 1 mesec. Će se bo ta zgodba nadaljevala se bo leta 2025 plačeval okol 22 eur za iste pakete in ene 150 GB v paketu ki jih normalen uporabnik ne rabi na telefonu.

btw- ta teden so me klical s telemacha in mi ponujal ene super ugodnosti če uzamem novo sim. Jim rečeš kaj pa kako super ugodnost za stare člane je bla pa tišina. In pol še uprašam če danes podpisem novo pogodbo kok bo ta paket čez 2 let .. in prbije ...Vsi ostali tud podrazujejo ampak da pr njih če ze več plačas potem vsaj več dobiš =) lol ..

in pol ti je jasno zakva tok folka rine na hot ..

Drgac pa, zadni paket sklenjen s tumobilom je bil top shit Very Happy Sklepam da telemach ni imel zakonske podlage da bi karkol spreminjal in čez čas jih je začel žulit .. vse so naredil da prids pa stisneš novo pogodbo z njim =) Vsak nov klic k si dubu je mel bolso ugodnost.. Very Happy Very Happy

_________________
Probaj bit ne-užaljen če si citiran =)
Fuck new MacOS'es! X, El Capitan is at the TippyTop!
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 15.12.2009
Prispevkov: 828
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #15   Objavljeno 06.03.2021 14:58:17
Re: Kateri operater (NET,TV & MOBITEL)?
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
A1 ima zelo malo ljudi, ampak pravijo, da ima najboljši TV vmesnik. Mi imamo Telemach EON in sem načeloma zadovoljen. T2 ima velik plus, ker je na Apple TV.
Jabček

Jabček

Pridružen/a: 04.01.2021
Prispevkov: 11
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #16   Objavljeno 06.03.2021 21:54:17
Re: Kateri operater (NET,TV & MOBITEL)?
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
[quote="janez09"]VoWiFi pa jabuk je kar dober kombo (na TS).

meni kdaj pa kdaj sploh noče preklopit iz omrežja na wifi. moram parkrat sklopit pa prklopit opcijo nazaj ali pa celo dat v flight mode pa nazaj da preklopi na vowifi
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 25.06.2019
Prispevkov: 113
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #17   Objavljeno 07.03.2021 06:52:59
Re: Kateri operater (NET,TV & MOBITEL)?
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
turi je napisal/a:
A1 ima zelo malo ljudi, ampak pravijo, da ima najboljši TV vmesnik. Mi imamo Telemach EON in sem načeloma zadovoljen. T2 ima velik plus, ker je na Apple TV.

Delam v A1 trgovini in nisem slišal še niti enga človeka, da bi pohvalil od A1 TV vmesnik Very Happy Very Happy Very Happy

Osebno mi je od T-2 TV vmesnik svetlobna leta pred vsemi ostalimi.
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 21.08.2010
Prispevkov: 1437
Kraj: Ljubljana
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #18   Objavljeno 07.03.2021 10:25:27
Re: Kateri operater (NET,TV & MOBITEL)?
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Tako kot je w3by povedal A1 TV je zelo slab...
Sploh napram T-2. Ampak v času naročanja je bil A1 najcenejši in zato sem ga vzel, ker mi TV ni storitev na katero bi preveč dal. Preostalemu delu gospodinjstva pa dol visi za dodelan vmesnik važno da je TV tako, da je to kopromis med storitvijo in ceno.

_________________
MacBook Pro 15" mid 2014
iPhone 15 Pro Max 256GB Natural Titanium
Apple TV 4K 2021
Apple Watch Series 5 44mm Stainless Steel
HomePod Mini (White)
iPad Pro 12.9” Silver Gen. 6
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 04.11.2012
Prispevkov: 173
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #19   Objavljeno 07.03.2021 11:23:43
Re: Kateri operater (NET,TV & MOBITEL)?
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
A1 ima zagotovo najslbši vmesnik, polek tega reklamirajo CEC funkcijo, katera pa ni nikoli in nikoli ne bo delovala. Skratka malo denarja, malo muzike...
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 19.06.2009
Prispevkov: 1022
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #20   Objavljeno 07.03.2021 12:15:28
Re: Kateri operater (NET,TV & MOBITEL)?
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Saj že na Amisu ni bilo rožnato glede TV, pri A1 pa je samo drugo pakovanje. Nekje prebral, da so lahko imeli pri A1 nižje cene, ker jim je Telekom najem omrežja manj računal, kot ostalim.
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani