Jabuk
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3  Naslednja
AIRPODS
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 01.01.2013
Prispevkov: 115
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #21   Objavljeno 21.11.2021 11:11:35
Re: AIRPODS
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Pozdravljeni, zadnje čase imam težave z AirPods 1. generacije, ki so stare skoraj 3 leta.

Prva težava, ki me moti je da ob vključenem spremljanju aktivnosti (Workout), npr. teka ali hoje prekine predvajanje podcastov na vsakem km oz. ob vsakem mejniku in mi pove koliko sem pretekel / časa porabil. Ne vem, kako to izklopit.

Druga težava, ki se mi je zgodila že 3-krat v zadnjih tednih pa je, da po določenem času enostavno prekine predvajanje podcasta. Običajno po cca. pol ure uporabe. Ne pa vedno, saj običajno skoraj vsak dan uporabljam, običajno med pol ure in uro neprekinjene uporabe. Baterija sicer kaže, da naj bi AirPodsi imeli še dovolj energije, a jih nikakor ne morem nazaj povezat. Ne preko telefona, ne preko ure. Je baterija res že iztrošena? Ali je vzrok kje drugje?
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 11.07.2009
Prispevkov: 537
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #22   Objavljeno 04.12.2021 10:56:27
Re: AIRPODS
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Živjo,

ali se da na Airpodsih menjati baterijo in če da, koliko to stane? Kolikor gledam, na uradnem servisu tega ne delajo...
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 01.01.2013
Prispevkov: 939
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #23   Objavljeno 05.12.2021 01:23:16
Re: AIRPODS
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
guardy je napisal/a:
Živjo,

ali se da na Airpodsih menjati baterijo in če da, koliko to stane? Kolikor gledam, na uradnem servisu tega ne delajo...


Da se, ampak je proces toliko zapleten, da tega ne dela noben servis pri nas kolikor vem. Večinoma pri menjavi baterije AirPodsev pride do poškodbe samega vezja in se servisom enostavno ne splača.

Applova politika je: ko so baterije v AirPodsih slabe, morajo kupci kupiti nove.
iPhone Developer

iPhone Developer

Pridružen/a: 19.09.2008
Prispevkov: 10415
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #24   Objavljeno 05.12.2021 07:30:05
Re: AIRPODS
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
V ameriki imajo podswap, kjer za nižjo ceno dobiš refurnishane airpodse…. moraš pa svoje poslat nazaj. V EU kaj podobnega še nisem zasledil.
Jabček

Jabček

Pridružen/a: 21.04.2018
Prispevkov: 8
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #25   Objavljeno 10.12.2021 09:25:38
Re: AIRPODS
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Zdravo,
da ne odpiram nove teme. Je že kdo probal airpods 3 in airpods pro? prednosti enih in drugih v uporabi. Na papirju poznam prednosti in se bolj odločam za pro zaradi NC ampak bi rad slišal še kakšnja mnenja iz prakse.
Hvala že v naprej
iPhone Developer

iPhone Developer

Pridružen/a: 19.09.2008
Prispevkov: 10415
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #26   Objavljeno 10.12.2021 10:28:30
Re: AIRPODS
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Nisem sprobaval AirPods 3. Ampak slušalk brez NC-ja ne bi več kupoval.
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 15.01.2011
Prispevkov: 1786
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #27   Objavljeno 10.12.2021 10:43:25
Re: AIRPODS
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
yeri je napisal/a:
Zdravo,
da ne odpiram nove teme. Je že kdo probal airpods 3 in airpods pro? prednosti enih in drugih v uporabi. Na papirju poznam prednosti in se bolj odločam za pro zaradi NC ampak bi rad slišal še kakšnja mnenja iz prakse.
Hvala že v naprej


Če ti sedejo in-ear slušalke - Pro.
Če ne preneseš in-ear slušalk - 3-ka.

To je po mojem edini faktor. Pro-ji so boljši čisto pri vsem. Osebno sem imel originalne Airpods in sedaj Pro-je in imam precej občutljiva ušesa in Pro-jev definitivno ne morem imeti tako dolgo v ušesih kot navadne.
Jabček

Jabček

Pridružen/a: 11.06.2012
Prispevkov: 12
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #28   Objavljeno 09.05.2022 14:19:59
Re: AIRPODS
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Ker ne prenesem in-ear slušalk sem se odločil kupiti Airpods 3. Imam stalne težave z desnim ušesom - mi slušalka pada ven... Sem kupil silikonski ovitek (DamonLight) in je malenkost boljše. Silikon z jezičkom ne pride v poštev + za polnjenje je treba jeziček odstranit.
Slušalke je nemogoče uporabljati pri teku ... ima kdo podobne izkušnje?

Poleg tega se vsake toliko časa zgodi, da prekinja sogovornika - izklopim BT in ga vklopim nazaj in potem dela OK cca 5min in ponovi vajo... na servisu so mi rekli, da se slušalke povežejo z apple watch ampak se to zgodi tudi ko je ura izklopljena.
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 24.04.2008
Prispevkov: 557
Kraj: Medvode
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #29   Objavljeno 20.12.2022 22:08:14
Re: AIRPODS
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
...po 5-ih letih sem se odločil, da je čas za zamenjavo mojih airpods-ov prve generacije. Pridem v hotel, si naročim pivo, razpakiram embalažo, povežem kar je povezati treba... In sedaj me skrbi da sem v  store-u kupil fake slušalke Mad


case napolnen do 90% mi kaze 0%... Berem, da je to bug v 16.2!?


pogledam če so posodobljene na zadnji software in opazim da je kritje poteklo Zip it Se je ze kdo ukvarjal s tem? Naj bi bilo potrebno klicati apple. Sem probal, a je prednastavljena koda države +1 ki se je ne da spremeniti :/

Pospravil vse skupaj in narocil se eno pivo...
iPhone Developer

iPhone Developer

Pridružen/a: 19.09.2008
Prispevkov: 10415
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #30   Objavljeno 20.12.2022 23:04:25
Re: AIRPODS
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Kje si jih pa kupil? Jaz bi šel na tvojem mestu najprej tja vprašat.
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 15.01.2011
Prispevkov: 1786
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #31   Objavljeno 21.12.2022 05:53:19
Re: AIRPODS
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Pogooglaj serijsko številko in bo verjetno hitro jasno...
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 24.04.2008
Prispevkov: 557
Kraj: Medvode
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #32   Objavljeno 21.12.2022 06:11:38
Re: AIRPODS
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Kupil v Apple Store OEZ, Munchen... Slušalke so se čez noč posodobile na najnovejši software in sedaj lepo prikazuje stanje baterije. Nakup pa je potrebno potrditi... To je mozno storiti le po telefonu. Ker pa klici na 080 niso možni zunaj države bom to storil, ko se vrnem...
Je že kdo klical na to stevilko, 0800 80321? Govorijo slovensko?
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 15.01.2011
Prispevkov: 1786
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #33   Objavljeno 21.12.2022 06:14:09
Re: AIRPODS
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
s3c je napisal/a:
Kupil v Apple Store OEZ, Munchen... Slušalke so se čez noč posodobile na najnovejši software in sedaj lepo prikazuje stanje baterije. Nakup pa je potrebno potrditi... To je mozno storiti le po telefonu. Ker pa klici na 080 niso možni zunaj države bom to storil, ko se vrnem...
Je že kdo klical na to stevilko, 0800 80321? Govorijo slovensko?


Apple Store? Zanimivo. Pa prav nove, ne refurbished?

Mislim če so nove, iz Apple Store, nimaš kaj razmišljat, nesi nazaj.

Drugače pa na helpdesku govorijo samo angleško. Že nekajkrat klical, zelo prijazni, če je kak issue, oni potem kontaktirajo slovenske "servise".
Jabuk Jedi Master

Jabuk Jedi Master

Pridružen/a: 18.10.2007
Prispevkov: 27180
Kraj: Medvode
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #34   Objavljeno 21.12.2022 06:22:42
Re: AIRPODS
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Tako je… na 080080321 je samo odzivnik na zacetku v slovenscini, ki pove, kdaj so “uradne ure” in da bo pogovor potekal v anglescini…

_________________
Lp
Thomas
________________________________________________


Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 24.04.2008
Prispevkov: 557
Kraj: Medvode
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #35   Objavljeno 21.12.2022 16:03:18
Re: AIRPODS
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Jest je napisal/a:
Tako je… na 080080321 je samo odzivnik na zacetku v slovenscini, ki pove, kdaj so “uradne ure” in da bo pogovor potekal v anglescini…



22min Confused sicer so prijazni, zgleda pa kot bi bil prvi k sem klical glede tega… zdaj sem dobil link na mail, prilozil kopijo racuna in sedaj upam da bo urejeno Smile
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 15.01.2011
Prispevkov: 1786
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #36   Objavljeno 21.12.2022 19:30:00
Re: AIRPODS
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Sem večkrat klical zaradi tipkovnice in topcase replacement-a.

Prvič so slišali za ta problem Smile)).
Jabuk Staff

Jabuk Staff

Pridružen/a: 26.08.2009
Prispevkov: 14553
Kraj: Ljubljana
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #37   Objavljeno 21.12.2022 20:19:49
Re: AIRPODS
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Se zgodi kdaj s takimi zadevami, katere nimajo online aktivacije (airpods, beats, macbook...)

Ponavadi se samo pokliče na support in pošlje račun ter oni posodobijo. Drugače pa na servisu posodobijo v primeru da kaj crkne. Važen je račun in ne kaj piše v telefonu pod warranty npr. za airpods.
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 24.04.2008
Prispevkov: 557
Kraj: Medvode
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #38   Objavljeno 22.12.2022 06:43:14
Re: AIRPODS
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
gpc, a nima ravno Apple te filozofije da se za nobeno stvar ne potrebuje racuna? Vsaj jaz imam take izkušnje. In to mi je bila ena ljubših "pogruntavščin" Smile

imaš račun, nimaš računa... Pokaži kaj pise v "Service and Support Coverage" pa se vse hitro reši...
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 27.03.2008
Prispevkov: 3752
Kraj: ThePirateBay....
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #39   Objavljeno 23.12.2022 00:48:44
Re: AIRPODS
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
s3c je napisal/a:
gpc, a nima ravno Apple te filozofije da se za nobeno stvar ne potrebuje racuna? Vsaj jaz imam take izkušnje. In to mi je bila ena ljubših "pogruntavščin" Smile

imaš račun, nimaš računa... Pokaži kaj pise v "Service and Support Coverage" pa se vse hitro reši...


Tudi moje izkušnje so bile vedno take zdaj pa nimam pojma kako je zakaj bi rabil račun, če se jasno da vidit da je zadeva v garanciji ali pa ne.

_________________
Lp,Dejc

Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 24.04.2008
Prispevkov: 557
Kraj: Medvode
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #40   Objavljeno 08.01.2023 18:04:36
Re: AIRPODS
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
S temi Airpods-i je pa en cel "clusterfuck"... Po tem, ko sem si jaz vzel nove si jih je zaželel še sosed... Pa me je prosil, ce mu pomagam pri nakupu. In sva se podala v nabavo Very Happy Najprej bolha... In kot je že nekdo omenil nekaj časa nazaj jih je na bolhi kupiti skoraj nemogoče. Na 10 oglasov so morda ene al pa dvoje originalne. Pustiva bolho in pogledava na ebay. Vzameva ene za 175€, original zapakirane z računom. Jih dobiva, odpreva in vse ok, razen v nastavitvah pod Warranty piše: warranty expired... Nazaj zapreva in grem v sredo z njimi v  store, Munchen... Dobil enega kul fanta, k si je vzel čas in mi povedal da so airpods-i najbolj kopiran njihov produkt. Potem je preveril serijsko številko slušalk... Potrdil, da so slušalke sicer originalne da so pa bile aktivirane (ne vem sicer kako, če je bila embalaža originalno zaprta) decembra 2021 :/ Potem sem se mu lepo zahvalil, vzel za soseda še ene airpods-e in odšel Smile

gpc17, kako je v tem primeru? Verjetno bi bilo garancijo potrebno uveljavljati tam, kjer so bile slušalke kupljene (pri enem od švicarskih operaterjev)?

Nauk zgodbe... Stran od marketplace-a in bolhe. Tudi na ebay-u znajo biti težave in kot kaze tudi pri kakšnih autoriziranih prodajalcih...


...zgornja embalaža je od tistih iz  Munchen, spodnja pa od tistih iz ebay-a

P.S.: prodam airpods 3 z računom (7.12.2022), odprte na božično jutro. Vzete iz embalaže, preizkušene in vrnjene nazaj v embalažo. Potrjene s strani Apple-a, da so original. Garancija eno leto, nisem pa prepričan Smile cena: 150€
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani