Jabuk
Regijska blokada aplikacije
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 09.11.2006
Prispevkov: 116
Kraj: Ljubljana
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1   Objavljeno 26.12.2020 17:57:13
Regijska blokada aplikacije
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Želim si namestiti aplikacijo, ki je regijsko blokirana, verjetno samo na Slovenijo. Do sedaj sem imel nastavljeno Italijo kot regijo v Settings-ih, sedaj pa sem nastavil na Slovenijo, vendar aplikacije še vedno ni mogoče naložiti, z istim opozorilom, da nisem v pravi regiji oz. državi. Ne pomaga niti nov zagon telefona.

PS. aplikacija preverjeno deluje na iPhonih z regijo Slovenija, saj jo kolegi uporabljajo

Ima morda kdo izkušnje kako rešiti to težavo?
iPhone Developer

iPhone Developer

Pridružen/a: 19.09.2008
Prispevkov: 10426
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #2   Objavljeno 26.12.2020 18:29:48
Re: Regijska blokada aplikacije
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Če boš tako skrivnosten, težko. A ti to že v App Storu napiše, ali šele v aplikaciji. Če ti to napiše v App Storu, potem potrebuješ slovenski apple id za instalacijo. Če ti to napiše v aplikaciji, moraš pa avtorja aplikacije vprašat, zakaj ima to omejeno in na podlagi česa ugotavlja regijo. Večinoma to počnejo na podlagi IP-ja. Tako, da če si v tujini, boš potreboval VPN v Slovenijo.
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 09.11.2006
Prispevkov: 116
Kraj: Ljubljana
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #3   Objavljeno 26.12.2020 20:21:23
Re: Regijska blokada aplikacije
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Hvala @mikrohard! Apple id je bil registriran v Italiji, sem spremenil državo Apple IDja in sedaj je ok.
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani