Jabuk
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6
WiFi omrezja
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 12.02.2011
Prispevkov: 45
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #101   Objavljeno 29.01.2021 18:48:58
Re: WiFi omrezja
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
zigab je napisal/a:
Na MBP 2018 mi preko ethernet kabla ne gre preko 100 MBPS. Kabel je taprav, na drugem računalniku dela kot je treba. Sem pa probal na MBP povezat najprej preko dongla in potem še Belkin Thunderbolt docka. Kakšna ideja?

Sem pa glede Wifija rešil z Archer C7, ki se zaenkrat dobro obnese, imam hitrejši prenos in večjo stabilnost. Za moje potrebe bo zdaj ok.



Epilog vseh težav.

Za Wifi kot rečeno sem zadevo rešil z Archer C7. Kabel sem potegnil do računalniške mize in na računalnik od punce dobil več kot 100, na Macbooka ni šlo. Pa sem potem premešal kable in našel enega fuč, ki je šel ravno iz modema v router. Kabel do računalniške mize pa je še vedno šel iz modema in nič sreče z Macbookom. Potem sem pa probal iz routerja potegnit in dela - torej iz modema ne iz routerja pa. Zanimivo.
« Poglej prejšnjo temo - Omrežja - Poglej naslednjo temo » Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani