Jabuk
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2
iPhone 12 Pro max - izredno počasno polnjenje
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 10.06.2011
Prispevkov: 674
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #21   Objavljeno 13.12.2020 23:55:56
Re: iPhone 12 Pro max - izredno počasno polnjenje
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
gligo01 je napisal/a:
Se opravičujem, da sem moje vprašanje naslovil tukaj, nikakor ni šlo objaviti v rubriki Iphone težave. Prosim, če je možno, da moderator tole premakne tja kamor spada. Hvala


Žal ti nihče ne more garantirati, da tvoj bo ali ne bo imel teh barvnih dodatkov. Veliko ti jih bo reklo, to je normalno, ampak ne, žal ni normalno. Normalno je za “verskega” Apple fanatika in tako rekoč metanje peska v oči samemu sebi. Če si zasledil, da je veliko uporabnikov s temi barvnimi paletami ter si do sedaj bil zadovoljen z drugo znamko, si se po mojem mnenju malce zaletel in boš sedaj šel na “bo ali ne bo”.
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 07.06.2009
Prispevkov: 211
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #22   Objavljeno 14.12.2020 16:24:46
Re: iPhone 12 Pro max - izredno počasno polnjenje
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Hvala za odgovor, medtem sem naročilo preklical, tale 12 serija ima cel kup problemov, bom še malo počakal, da vidim, kako se bo tole vse skupaj poštimalo, drugače pa zaenkrat ostajam na Androidu, morda pa pride S21 Ultra v ožji izbor. Nočem narediti začetniške napake, ker pri nas ni tako enostavno menjava Iphona kot v Usa, tam je to v tej seriji postala prava ruleta. Sem upal, da bo to dobra odločitev, če gleam na Mac forumih je tam prava zmeda toliko napak in vsi upajo, da bo naslednja posodobitev to odpravila. Sin si ga je nabavil v Nemčiji, bom videl, kako se bo vse skupaj pri njem odvijalo. Morda bom tudi počakal, da pridejo kasneje nove zaloge, ki morda vseh teh napak ne bodo več imele. Lep pozdrav in še enkrat hvala
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 27.11.2009
Prispevkov: 1639
Kraj: Kamnik
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #23   Objavljeno 14.12.2020 16:49:16
Re: iPhone 12 Pro max - izredno počasno polnjenje
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Mel 12 pro in 12 pro max trenutno uporabljam, nobenih problemov. Telefon je špica. Vse kar bolj kompliciraš bolj bereš o možnih težavah, problemih, večja možnost je da bo kaj narobe. Sam se nisem nikol ubadal s potencialnimi težavami in hvala bogu 13 let na iphonu nobenih večjih težav. Je pa pri vsaki novi liniji možno da je kaj narobe kot pri vsakem izdelku. Tud nov avto kupiš pa crkne. Enostavno daš v grancijo če je kaj narobe in je to to.

_________________
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 07.06.2009
Prispevkov: 211
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #24   Objavljeno 14.12.2020 18:37:48
Re: iPhone 12 Pro max - izredno počasno polnjenje
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
se strinjam, samo da pa imaš rumen ekran, ali pa da pri nastavitvi svetlobe in kadar je črno ozadje niso vsi piksli črne barve, temveč sivkaste, pa še zelenkast odsev, je pa malo preveč. Očitno imaš ti srečo in je vse v redu, najlažje je uveljavljat hardversko napako, če pa neseš telefon na servis in rečeš, da je ekran rumenkast, pa mislim da bi bil problem, vsaj pri nas in z mojimi prejšnimi izkušnjami še iz časov, ko so govorili, da se ni posušilo lepilo itd, itd. Imam že skoraj vse, od torbice, do polnilca 20w, do zaščitnega stekla in brezžičnega original polnilca, bom pa še vseeno malo počakal, vsaj toliko, da se bodo trgovine zopet odprle, da ga lahko malo vidim in natura. Jih pa pri Telemachu itak ni na zalogi, nobeden ne ve, kdaj pride nova runda, tako da bom tačas pač še malo tukaj čekiral, kakšne bodo nadaljnje impresije.
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 25.06.2019
Prispevkov: 113
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #25   Objavljeno 14.12.2020 20:37:11
Re: iPhone 12 Pro max - izredno počasno polnjenje
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Mam 12 Pro Maxa in ja, ko zmanjšam svetlobo se zelenkasto obarva ta črna. Ampak je daleč od tega, da bi bil zaradi tega telefon neuporaben ali pa da bi bla celotna izkušnja uporabe telefona zarad tega kaj slabša.
Model pa zganja dramo in preklicuje naročilo za nek problem, ki sploh ni nujno, da ga iPhone, ki ga dobi, ima Zip it
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 07.06.2009
Prispevkov: 211
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #26   Objavljeno 14.12.2020 22:04:03
Re: iPhone 12 Pro max - izredno počasno polnjenje
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
No, Model razmišlja pač drugače, ali naj povem naravnost. Če že plačam ceno, ki ni ravno mala, pričakujem, da naprava deluje tako kot mora, čeprav je res, da verjetno osnovne stvari delujejo, beri telefonija, nočem pa kompromisa na tistem delu, ki ga najbolj gledam. Moje razmišljanje ni bil napad na zveste uporabnike cenjene naprave, ampak najprej vprašanje tukaj, nato morda kakšna konstruktivna debata in to je to. Če pa se v bodoče še kateri uporabnik čuti prizadetega, se globoko opravičujem. Pa lep pozdrav...
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 28.07.2009
Prispevkov: 1064
Kraj: Ljubljana
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #27   Objavljeno 04.08.2021 16:29:30
Re: iPhone 12 Pro max - izredno počasno polnjenje
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Da ne odpiram novo teme bom kar tukaj vprašal… Vzel sem novo 12ko in ob polnenju postane na levi strani kar dodobro vroča - sprobal z več polnilci od ipada, original iphone 5w, sedaj čakam še 20w polnilec, tam se bo predvidevam še bolj segreval. Je to normalno ? Nespomnim se, da bi se mi prejšnji modeli toliko segrevali.
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani