Jabuk
Pojdi na stran 1, 2, 3  Naslednja
Moj@SKB
Jabuk Jedi Master

Jabuk Jedi Master

Pridružen/a: 18.10.2007
Prispevkov: 27180
Kraj: Medvode
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1   Objavljeno 08.11.2017 08:56:50
Moj@SKB
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Končno je tudi SKB izdala svojo mobilno aplikacijo za uporabo banke... Zadeva je za uporabnike SKB.net brezplačna ... Za aktivacijo je zaenkrat potrebno se osebno stopiti do svoje banke, da vam sprintajo kode ... menda pa naj bi v naslednjem mesecu omogočili tudi aktivacijo preko SKB.net-a ...

Preko apliakcije je možno delati več ali manj vse, kar je možno tudi preko SKB.net-a ... Poleg tega je podobno kot pri KlikIn-u tudi tukaj možno aplikacijo uproabiti kot OTP generator gesel... tako da nadomesti tudi tisti kalkulatorček za vstop v SKB.net ...

Deluje na iOS in Android mobilnikih ...

http://www.skb.si/osebne-finance/sodobne-bancne-poti/moj-skb-mobilno-bancnistvo

iOS verzija >> https://itunes.apple.com/si/app/moj-skb-mobilna-banka/id1166476840?mt=8

Avtor aplikacije je Halcom... je pa malo smešno, da so slike v AppStoru prikazane na Android telefonu Very Happy




_________________
Lp
Thomas
________________________________________________


Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 09.01.2008
Prispevkov: 3100
Kraj: Ljubljana
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #2   Objavljeno 08.11.2017 09:13:11
Re: Moj@SKB
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Ni smesno, kaj si pricakoval od halcom-a Smile
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 25.10.2012
Prispevkov: 192
Kraj: https://t.me/pump_upp
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #3   Objavljeno 08.11.2017 11:46:59
Re: Moj@SKB
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Jaz pa prejšnji mesec prešaltal iz SKB na Delavsko hranilnico Smile

zanimivo da bi se končno tistega kalkulatorčka znebil s tole aplikacijo, mi je bil kar malce nadležen za vstop v spletno banko.

Sicer pa....ko bom rabil stanovanjski kredit bo z bankami tako kot na tržnici....kdo da več Wink
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 08.01.2014
Prispevkov: 286
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #4   Objavljeno 08.11.2017 12:11:13
Re: Moj@SKB
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Ljudje preklopite na Revolut Cool

https://www.revolut.com/si/

Ali pa vsaj prečekirajte in poizkusite, da se prepričate kaj je prava digitalna bančna storitev 21. stoletja.
Disclaimer: račun je uradno treba prijavit na FURS kot trr v tujini Wink
Jabuk Jedi Master

Jabuk Jedi Master

Pridružen/a: 18.10.2007
Prispevkov: 27180
Kraj: Medvode
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #5   Objavljeno 08.11.2017 12:54:12
Re: Moj@SKB
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
MarioG je napisal/a:
Ljudje preklopite na Revolut Cool

https://www.revolut.com/si/

Ali pa vsaj prečekirajte in poizkusite, da se prepričate kaj je prava digitalna bančna storitev 21. stoletja.
Disclaimer: račun je uradno treba prijavit na FURS kot trr v tujini Wink


Imam tudi to (ampak nimam aktiviran iBAN, tako da deluje samo kot prepaid placilna kartica) Smile ... Pa Revolut mi ni ravno najbolj vsec ... Mi je bolj vsec recimo KlikIn ali N26 ...

Ampak to je sedaj malo offtopic ... Za Revolut imamo svojo temo >> http://www.jabuk.si/pbb/viewtopic.php?t=60716

_________________
Lp
Thomas
________________________________________________


Jabi

Jabi

Pridružen/a: 12.12.2017
Prispevkov: 1
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #6   Objavljeno 12.12.2017 17:50:52
Re: Moj@SKB
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Imam težavo. Aplikacijo Moj@SKB imam na androidu. Pri foto plačilu mi fotoaparat postavi sliko na glavo. Ima kdo izkušnje z odpravo te težave? Sad
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 07.01.2011
Prispevkov: 122
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #7   Objavljeno 12.12.2017 18:33:27
Re: Moj@SKB
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Mogoče lahko že prej obrneš položnico, da bo na sliki pravilno obrnjena ali posodobiš aplikacijo/telefon in probaš še

https://www.skb.si/skb-tel

http://slo-android.si/forum

Srečno Very Happy

_________________
lpS
Jabuk Jedi Master

Jabuk Jedi Master

Pridružen/a: 18.10.2007
Prispevkov: 27180
Kraj: Medvode
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #8   Objavljeno 21.09.2019 07:32:07
Re: Moj@SKB
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Pred kratkim je bila posodobitev aplikacije Moj@SKB ... predvsem zaradi varnosti, ker jo je bilo treba se enkrat aktivirati.. Ampak se vedno niso implementirali FaceID ali fingerprint logina... ;( ...

_________________
Lp
Thomas
________________________________________________


Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 29.06.2013
Prispevkov: 167
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #9   Objavljeno 21.09.2019 08:21:21
Re: Moj@SKB
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Tudi custom tipkovnica za pin je za moje pojme se bolj nevarna, ker moras dejansko pocasno tipkat. Ce si prehiter pogosto ne zazna vseh pritiskov.
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 26.07.2010
Prispevkov: 1232
Kraj: Kamnik
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #10   Objavljeno 21.09.2019 08:24:22
Re: Moj@SKB
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Jest je napisal/a:
Pred kratkim je bila posodobitev aplikacije Moj@SKB ... predvsem zaradi varnosti, ker jo je bilo treba se enkrat aktivirati.. Ampak se vedno niso implementirali FaceID ali fingerprint logina... ;( ...


Ta posodobitev je bila čisti fail - majmuni. Po SMS-u sem 5.9.2019 prejel kodo za ponovno aktivacijo. V sms-u so napisali, da koda velja 10 dni. Potem sem v petek 13.9.2019 dobil papir po pošti z navodili za ponovno aktivacijo.

Ker je seveda 5 + 10 = 15 sem naredil aktivacijo --> popolnoma nepotrebno.. ker niso posodobili aplikacijo... 19.9.2019 sem dobil sms, da bodo na ta dan posodobili aplikacijo. Podatki iz papirja pa seveda niso več uporabni, ker so bili že uporabljeni.

Sem jih včeraj klical na support in jih vprašal po pameti - da kako lahko pošljejo kodo veljavno 10 dni, če pa jim ne uspe narediti posodobitve v 10 dneh.. Angry

In mi gospa "prijazno" pove, da če bi pred aktivacijo poklical, bi mi povedali, da je koda dejansko na voljo 20 dni... ne da bi poslali še en sms...

In sedaj moram na banko na novo urejat - ker sem uporabljal aplikacijo tudi namesto kalkulatorčka za vstop preko spleta... Angry Devil
Jabuk Jedi Master

Jabuk Jedi Master

Pridružen/a: 18.10.2007
Prispevkov: 27180
Kraj: Medvode
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #11   Objavljeno 21.09.2019 08:38:06
Re: Moj@SKB
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Pri meni je bilo enako... s tem, da je pisalo v SMSu za napacen telefon... ker je pisalo, da koda velja za Androida... pri tem pa ni bilo nobene posodobitve... Sem to kodo potem uporabil, ko se je na iPhonu posodobila aplikacija in ni bil vec mozen dostop... Imam pa nastavljeno Moj@SKB na iPhonu, iPadu in na Huaweiju... tako da sem se vedno lahko orisel v spletno banko in si kode sam generiral... Imam pa itak se nekje tisti kalkulatorcek, ki pa ga nisem ze nekaj casa uproabil in ne vem, ce sploh se deluje... ga moram poiskat Wink

Skratka... salabajzersko so naredili to nadgadnjo... Novo je pa samo, da ne mores nastaviti enostavne kode za vstop (111111, 222222,...) .. vsaj drugega nisem nasel novega Wink

_________________
Lp
Thomas
________________________________________________


Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 04.08.2008
Prispevkov: 166
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #12   Objavljeno 21.09.2019 08:41:13
Re: Moj@SKB
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Se strinjam, ta update je bil totaln fail. Instalacijo sem naredil po njihovih navodilih - navadna posta + sms. Vse lepo in prav. Pred novim smsom o nadgradnji, mislim da 18.9 zvecer aplikacija crkne. Dobim obvestilo v aplikaciji naj kontaktiram support. K sreci mi je se delal kalkulator za vstop in sem na spletu vse pobrisal in na novo registriral telefon. Potem dobim naslednji dan nov sms o nadgradnji - wtf. Je pa nastavitev na spletu zadostovala, saj tudi po novem smsu aplikacija dela - ni bila potrebna nova instalacija. Obvecanje strank o postopku pa tema 🤪
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 26.07.2010
Prispevkov: 1232
Kraj: Kamnik
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #13   Objavljeno 21.09.2019 09:14:52
Re: Moj@SKB
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Hvalabogi nisem edini Smile sem se že bal, da sem popolen idiot in da ne znam slediti navodilom... očitno ni tak hudo Smile
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 15.12.2009
Prispevkov: 828
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #14   Objavljeno 21.09.2019 14:41:17
Re: Moj@SKB
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Nwm kaj ta SKB ne pozna prepoznavanja obraza oz. prstnega odtisa. Vse druge banke že imajo to. Če se že grejo neko varnost.
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 05.02.2008
Prispevkov: 3710
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #15   Objavljeno 21.09.2019 17:21:27
Re: Moj@SKB
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Samega appa itak ne dela skb. To je app od halcoma. Praktično identičen app je tudi za sparkasse.

Jest pa tezav s posodobitvijo nism imel, ker sem bil lenoba in čakal da se ne bom mogu vec prijavit.

So pa bli face...dobil sem sms. Da bom dobil 5.9 sms s kodo. Seveda ta sms je pa prisel 6.9. Mal tko tko. Res so šalabajzerji.
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 05.02.2008
Prispevkov: 3710
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #16   Objavljeno 21.09.2019 17:23:16
Re: Moj@SKB
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
TilenH je napisal/a:
Ta posodobitev je bila čisti fail - majmuni. Po SMS-u sem 5.9.2019 prejel kodo za ponovno aktivacijo. V sms-u so napisali, da koda velja 10 dni. Potem sem v petek 13.9.2019 dobil papir po pošti z navodili za ponovno aktivacijo.

Ker je seveda 5 + 10 = 15 sem naredil aktivacijo --> popolnoma nepotrebno.. ker niso posodobili aplikacijo... 19.9.2019 sem dobil sms, da bodo na ta dan posodobili aplikacijo. Podatki iz papirja pa seveda niso več uporabni, ker so bili že uporabljeni.

Sem jih včeraj klical na support in jih vprašal po pameti - da kako lahko pošljejo kodo veljavno 10 dni, če pa jim ne uspe narediti posodobitve v 10 dneh.. Angry

In mi gospa "prijazno" pove, da če bi pred aktivacijo poklical, bi mi povedali, da je koda dejansko na voljo 20 dni... ne da bi poslali še en sms...

In sedaj moram na banko na novo urejat - ker sem uporabljal aplikacijo tudi namesto kalkulatorčka za vstop preko spleta... Angry Devil


Sej ne rabis na banko?
Sej lahko sam zgeneriras dostop oz nove kode.
To storis preb web banke skb.net
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 13.12.2010
Prispevkov: 339
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #17   Objavljeno 21.09.2019 17:28:05
Re: Moj@SKB
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Samo se verjetno ne more vpisat v web banko, če ne more generirat vpisne kode preko telefona (razen če ima tudi kalkulator, ki zgenerira kodo).
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 05.02.2008
Prispevkov: 3710
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #18   Objavljeno 21.09.2019 18:58:30
Re: Moj@SKB
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Cartier23 je napisal/a:
Samo se verjetno ne more vpisat v web banko, če ne more generirat vpisne kode preko telefona (razen če ima tudi kalkulator, ki zgenerira kodo).


To imas prav.
Jaz imam se kalkulator, zato sem to omenil.
Jabuk Jedi Master

Jabuk Jedi Master

Pridružen/a: 18.10.2007
Prispevkov: 27180
Kraj: Medvode
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #19   Objavljeno 16.12.2019 10:24:57
Re: Moj@SKB
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Danes je bila posodobitev apliakcije SKB.net oz. Moj@SKB ... Sem upal, da bodo koncno dodali login z FaceID/TouchID ... pa so samo spremenili barvo iz rdece na zeleono in ikono same aplikacije ... zaradi pridruzitve skupini OTP ... Sad



_________________
Lp
Thomas
________________________________________________


Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 06.04.2013
Prispevkov: 1650
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #20   Objavljeno 16.12.2019 17:35:18
Re: Moj@SKB
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
A imajo oni tudi na prvi strani appa en velik prazen prostor "just because", tako kot drugi dve zeleni banki (Delavska in Sbjeregateljnj)? Very Happy
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani