Jabuk
Ebay objava oglasa
Kater domenski Ebay uporabljate?
ebay.com
16%
 16%  [ 1 ]
ebay.de
50%
 50%  [ 3 ]
ebay.co.uk
33%
 33%  [ 2 ]
Skupaj glasov : 6
Jabi

Jabi

Pridružen/a: 14.10.2020
Prispevkov: 1
Kraj: Škofljica
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1   Objavljeno 14.10.2020 13:21:02
Ebay objava oglasa
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Pozdravljeni,

poskušam objaviti nov oglas na Ebayu in imam nekaj vprašanj za tiste, ki imate na tem področju nekaj več izkušenj kakor jaz.

1. Uporabljam Ebay.com in mi potem ne najde ZIP coda pri kalkuliranju shippinga. Ebay support mi ne zna povedati kje bi bila težava..

2. Sem se zadeve lotil malenkost drugače in sem dal fiksno ceno višjo in Free shipping, vendar imam sedaj težavo z izbiro servica. Pošiljati planiram s Pošto Slovenije in sedaj ne vem kaj naj tam izberem saj so na voljo le tuji ponudniki.

3. Zasledil sem, da vas veliko uporablja Ebay.de, vednar na strani nikjer ne najdem kje bi lahko po tem spremenil jezik spletne strani, saj mi nemščina ne gre ravno dobro.

4. Če želite lahko odgovorite tudi na kratko anketo.

Hvala vam vsem v naprej, upam, da bo odziv dober in se že veselim vaših odgovorov! Very Happy
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 04.02.2006
Prispevkov: 3123
Kraj: Lendava
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #2   Objavljeno 14.10.2020 13:51:01
Re: Ebay objava oglasa
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
ebay.de deluje samo v nemškem jeziku, če se ne motim. Jaz sem ga vedno uporabljal v nemškem jeziku, tam sem se tudi prvotno registriral še preden smo dobili evre.

Če želiš brati/uporabljati stran v angleščini, preklopi na ebay.co.uk (dokler so še v EU-ju, hihi). Wink
Čisto spodaj lahko preklopiš na druge strani:


Glede poštnina pa priporočam, da nastaviš neko opcijo za "standard international delivery" in nastaviš X znesek.

Paket s težo 1 kg je pri Pošti Slovenije okoli 13-14 evrov, nad 2 kg pa 20 evrov.

http://wpo.posta.si/IzracunPostnine/

_________________
Lego Macintosh: http://kottke.org/13/02/lego-macintosh
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani