Jabuk
Kateri FM oddajnik (bluetooth)
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 06.04.2013
Prispevkov: 1650
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1   Objavljeno 24.08.2020 11:17:06
Kateri FM oddajnik (bluetooth)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Ima kdo kaj več izkušenj s FM oddajniki za predvajanje glasbe iz iPhona preko bluetooth na avtoradio? Zanima me predvsem, katerega se splača (ali pa so vsi približno enaka kitajska roba?) in katera "prosta frekvenca" je po Sloveniji najbolj uporabna, da ne skačejo notri radijske postaje.
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 01.01.2013
Prispevkov: 939
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #2   Objavljeno 24.08.2020 12:35:40
Re: Kateri FM oddajnik (bluetooth)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Jaz sem to uporabljal v malo starejšem Golfu nekaj časa nazaj.

Vsi modeli so poceni kitajska roba, nekateri malo boljši kot drugi (kot pri vsaki kitajski robi). Vsekakor pa neke razlike v kvaliteti med onim za 6E pa onim za 15E ni (mogoče malo razlikovanja v funkcijah). Glede na to, da jih prodajajo že vsepovsod po Sloveniji, če se ti mudi jih kupi tukaj, drugače pa naroči iz Aliexpressa. Ti ki jih pri nas prodajajo za 15-20E so na Aliexpressu za 6-10E.

Če hočeš samo Plug-n-Play potem uporabljaj frekvence 87,5 in 108,00 oz. obe frekvenci na dveh skrajnih koncih frekvenčnega razpona. Tam boš imel najmanj motenj. Jaz ti lahko potrdim, da zadeva dela presenetljivo dobro. Jaz nisem imel problemov v Sloveniji ne z 87,5 in ne z 108,00. Edini mini problem sem imel parkrat na Hrvaškem ob vožnji po Jadranski magistrali in mi je skakal zraven en radio na 87,6. Ampak sem prestavil na 108.00 pa je delalo brez problema naprej.

Pri obeh skrajnih frekvencah je vredu to, da sta oddaljeni samo en klik in tako hitro rešiš težave z motnjami, ipd.
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 06.04.2013
Prispevkov: 1650
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #3   Objavljeno 24.08.2020 14:03:23
Re: Kateri FM oddajnik (bluetooth)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Hvala za info. Glede diskrepanc v cenah sem pa se hujse videl - pri nas skoraj 30 EUR, na AliEx pa dobrih 3 EUR. Rolling Eyes Slaba stran je, ker je zdaj treba po tri mesece cakati za dostavo (enih ovitkov, narocenih maja, se vedno ni).
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 21.11.2012
Prispevkov: 508
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #4   Objavljeno 25.08.2020 08:48:34
Re: Kateri FM oddajnik (bluetooth)
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
azrael je napisal/a:
Hvala za info. Glede diskrepanc v cenah sem pa se hujse videl - pri nas skoraj 30 EUR, na AliEx pa dobrih 3 EUR. Rolling Eyes Slaba stran je, ker je zdaj treba po tri mesece cakati za dostavo (enih ovitkov, narocenih maja, se vedno ni).


Jaz sem uporabljal bluetooth vmesnik, sem ga imel stalno priključenega na polnilec in aux. Sedaj ga ne rabim več, lahko pobrskam po predalih, če ga najdem ti ga dam
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani