Jabuk
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... , 13, 14, 15  Naslednja
mBills
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 14.11.2012
Prispevkov: 945
Kraj: Ljubljana
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #261   Objavljeno 24.01.2021 14:23:03
Re: mBills
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Kako prekličeš? Na spletni strani majo 2 postopka, glede na to, kako si identificiran, nimam pojma, v čem je razlika... eno je preko pošte in eno preko emaila
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 04.07.2010
Prispevkov: 2753
Ženska

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #262   Objavljeno 24.01.2021 16:25:14
Re: mBills
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Na voljo imaš obe možnosti, spodaj je njihov odgovor:


Spoštovani,

iskreno se vam zahvaljujemo za posredovano sporočilo.

Da bi vam lahko uredili želeno (preklic-odjavo-odpoved storitev mBills), morate v ta namen storiti sledeče:

S priporočeno poštno pošiljko na naslov MBILLS d.o.o., Tržaška cesta 118, 1000 Ljubljana pošljite podpisan pisni dopis na to temo, v katerem navedite tiste podatke, ki ste jih navedli ob registraciji uporabe mBills: ime in priimek, osebno davčno številko, številko bančnega/transakcijskega računa (TRR/IBAN) in telefonsko številko ter razlog preklica ALI pa nam sken podpisanega dopisa posredujete na elektronski naslov info@mbills.si.

Poleg tega morate poskrbeti, da:

• nimate morebitnih plačil v izvajanju,
• da si, v primeru sredstev v mobilni denarnici, le-ta prenesete na bančni račun (TRR/IBAN),
• da se odjavite od prejemanja e-računov svojih izdajateljev (v kolikor ste pri izdajateljih e-računov naročeni na prejemanje e-računov v mBills).

Za vsa dodatna vprašanja vam z veseljem ostajamo na voljo.

Lep pozdrav

MBILLS
Jabček

Jabček

Pridružen/a: 11.01.2010
Prispevkov: 11
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #263   Objavljeno 24.01.2021 17:20:31
Re: mBills
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
jerca je napisal/a:
Na voljo imaš obe možnosti, spodaj je njihov odgovor:


Spoštovani,

iskreno se vam zahvaljujemo za posredovano sporočilo.

Da bi vam lahko uredili želeno (preklic-odjavo-odpoved storitev mBills), morate v ta namen storiti sledeče:

S priporočeno poštno pošiljko na naslov MBILLS d.o.o., Tržaška cesta 118, 1000 Ljubljana pošljite podpisan pisni dopis na to temo, v katerem navedite tiste podatke, ki ste jih navedli ob registraciji uporabe mBills: ime in priimek, osebno davčno številko, številko bančnega/transakcijskega računa (TRR/IBAN) in telefonsko številko ter razlog preklica ALI pa nam sken podpisanega dopisa posredujete na elektronski naslov info@mbills.si.

Poleg tega morate poskrbeti, da:

• nimate morebitnih plačil v izvajanju,
• da si, v primeru sredstev v mobilni denarnici, le-ta prenesete na bančni račun (TRR/IBAN),
• da se odjavite od prejemanja e-računov svojih izdajateljev (v kolikor ste pri izdajateljih e-računov naročeni na prejemanje e-računov v mBills).

Za vsa dodatna vprašanja vam z veseljem ostajamo na voljo.

Lep pozdrav

MBILLS


A ni smesno da v tem času še vedno zahtevajo dopis. Moje mnenje je da če ti pustijo super elektronsko prijavo preko aplikacije, naj bo omogočena tako tudi odjava. Sam sem jim dopis za odjavo poslal preko maila in bom pri tem tudi vztrajal.
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 10.06.2011
Prispevkov: 674
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #264   Objavljeno 24.01.2021 17:28:43
Re: mBills
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
54m5p33d je napisal/a:
A ni smesno da v tem času še vedno zahtevajo dopis. Moje mnenje je da če ti pustijo super elektronsko prijavo preko aplikacije, naj bo omogočena tako tudi odjava. Sam sem jim dopis za odjavo poslal preko maila in bom pri tem tudi vztrajal.


Pa veš, kaj je najbolj smešno? Prijava je bila možna brez navajanja bančnega računa, torej nimajo vsi v aplikaciji naveden TRR, a pri odjavi oni zahtevajo nekakšne osebne podatke, ki jih ob prijavi niso imeli. To ni v skladu z zakonodajo, ti povem iz prve roke. Se bo našel eden, ki jih bo zavil, da se jim bo zameglilo pred očmi. Sem razmišljal o tem, ampak se mi enostavno ne da oz. nimam časa za take stvari.
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 19.06.2009
Prispevkov: 1022
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #265   Objavljeno 24.01.2021 18:17:41
Re: mBills
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Če nisi dal ne morejo zahtevati. Ime priimek, dš je vsekakor dovolj, da se izkaže identiteta.

Prijava jim je v interesu, zato je poenostavljeno. Za odjavo se pa, kot kaže potrebno malo potruditi. Jaz sem jim zadnjič dal vse na mail in bom videl, kaj bodo rekli.
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 10.06.2011
Prispevkov: 674
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #266   Objavljeno 24.01.2021 18:20:48
Re: mBills
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
MarkTT je napisal/a:
Če nisi dal ne morejo zahtevati. Ime priimek, dš je vsekakor dovolj, da se izkaže identiteta.

Prijava jim je v interesu, zato je poenostavljeno. Za odjavo se pa, kot kaže potrebno malo potruditi. Jaz sem jim zadnjič dal vse na mail in bom videl, kaj bodo rekli.


To jaz tako vem, ampak zahtevajo.
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 13.04.2010
Prispevkov: 36
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #267   Objavljeno 25.01.2021 09:58:43
Re: mBills
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Poslal mejl z odjavo 16.1.
Dobil odgovor s potrditvijo odpovedi 19.1.


Spoštovani,

sporočamo, da smo izbrisali vaš mBills profil, ter vaše osebne podatke z baze podatkov. Preostala sredstva smo skladno z dogovorom nakazali eni izmed humanitarnih organizacij. Najlepša hvala za priložnost.

Lep pozdrav,

MBILLS
Jabček

Jabček

Pridružen/a: 11.01.2010
Prispevkov: 11
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #268   Objavljeno 25.01.2021 14:24:03
Re: mBills
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Tudi moj uspesno zaprt.
Poslan dopis kot priponka v mailu cez vikend. Danes sprocesirano.
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 28.07.2009
Prispevkov: 1064
Kraj: Ljubljana
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #269   Objavljeno 25.01.2021 15:06:17
Re: mBills
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Jaz čakam še nekaj refundov iz aliexpressa in še iz ene strani, upam da bo vrnjeno do 31ga potem pa zaprem.
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 10.06.2011
Prispevkov: 674
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #270   Objavljeno 25.01.2021 15:33:51
Re: mBills
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Množično zapiranje, ti se bodo pa res zamislili. A to zapirate komplet račun, ne obdržite niti osnovnega paketa?
Jabuk Jedi Master

Jabuk Jedi Master

Pridružen/a: 18.10.2007
Prispevkov: 27180
Kraj: Medvode
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #271   Objavljeno 25.01.2021 15:39:51
Re: mBills
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Jaz sem samo spremenil v osnovnega, ker Mastercard itak nisem skoraj nic uporabljal... Spraznil sem tistih par Evrov, kar je bilo gor...

Uporabljam pa mBills samo za placevanje s telefonom na Petrolu... da ni treba Petrol klub kartice s seboj je at do blagajne... Ce pa samo tankam, pa itak placam s Petrolovo aplikacijo Na poti kar na tocilnem mestu...

_________________
Lp
Thomas
________________________________________________


Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 10.06.2011
Prispevkov: 674
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #272   Objavljeno 25.01.2021 16:16:31
Re: mBills
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Po mojem mnenju so igrali na karto, da jim je uspelo uvesti Apple Pay, zato pa se je vse to zgodilo v zelo podobnem času. Sicer jim res vsaka čast, ampak niso premišljevali na konkurenco ter alternative. Saj se razume, da kasirati od nekod morajo, samo ne pa na vsakem koraku in pa s takšnimi visokimi nadomestili. Valú mastercard se mi zdi, mesečno niti en evro ne stane.
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 14.11.2012
Prispevkov: 945
Kraj: Ljubljana
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #273   Objavljeno 25.01.2021 18:19:43
Re: mBills
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Jest je napisal/a:
Jaz sem samo spremenil v osnovnega, ker Mastercard itak nisem skoraj nic uporabljal... Spraznil sem tistih par Evrov, kar je bilo gor...

Uporabljam pa mBills samo za placevanje s telefonom na Petrolu... da ni treba Petrol klub kartice s seboj je at do blagajne... Ce pa samo tankam, pa itak placam s Petrolovo aplikacijo Na poti kar na tocilnem mestu...


jaz mam na telefonu petrol kartico, a je kakšna prednost potem sploh v mbills?
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 19.06.2009
Prispevkov: 1022
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #274   Objavljeno 25.01.2021 20:11:01
Re: mBills
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
lorenzo je napisal/a:
Množično zapiranje, ti se bodo pa res zamislili. A to zapirate komplet račun, ne obdržite niti osnovnega paketa?

Jaz sem vse odjavil, brez pomena bi ga obdržal na zalogo, saj ne mislim spremljati kdaj bodo uvedli kak strošek zapiranja računa. Položnice že od decembra 2020 ne plačujem več preko mbills takrat sem porabil dol kaj je pač bilo naloženo.

Petrolovo kartico pa imam tudi na telefonu (App moj petrol in drugi app na poti)
Jabček

Jabček

Pridružen/a: 11.09.2013
Prispevkov: 9
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #275   Objavljeno 25.01.2021 20:24:27
Re: mBills
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Koliko točno je mesečni strošek mBills-a, ki ga tako hitite zapirati. Mora biti vsaj za pivo, če ne celo več?
Jabuk Jedi Master

Jabuk Jedi Master

Pridružen/a: 18.10.2007
Prispevkov: 27180
Kraj: Medvode
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #276   Objavljeno 25.01.2021 20:25:25
Re: mBills
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
stonhenge4 je napisal/a:
jaz mam na telefonu petrol kartico, a je kakšna prednost potem sploh v mbills?


Samo reces, da bos placal z mBills, in pokazes kodo da poskenira z mBills terminalom...

_________________
Lp
Thomas
________________________________________________


Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 18.01.2012
Prispevkov: 523
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #277   Objavljeno 26.01.2021 09:35:16
Re: mBills
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
odpisani je napisal/a:
Koliko točno je mesečni strošek mBills-a, ki ga tako hitite zapirati. Mora biti vsaj za pivo, če ne celo več?

€1,99

_________________
Mastercard kartica Curve
Uporabi kodo PPSAT (https://www.curve.app/join#PPSAT), ter sebi malo skrajšaj čakalno vrsto (in obema pridobi 5 funtov dobroimetja).
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 20.12.2019
Prispevkov: 188
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #278   Objavljeno 03.02.2021 21:21:46
Re: mBills
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Sem jim pisal, da me moti banner na naslovni strani aplikacije, ki oglašuje njihove storitve. Evo odgovor. Sicer ne razumem a hocejo, da vsi spremenino na paket enostavni, ker ce imas mastercard so ti itak že odbili 2e... Confused

Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 12.10.2008
Prispevkov: 2676
Kraj: Kočevje
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #279   Objavljeno 14.02.2021 13:06:58
Re: mBills
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
kak je sedaj najvišji znesek, ki ga lahko nakažeš na petrolu brez da ti vzamejo provizijo ter koliki je maximum ki ga imaš lahko naloženo na kartici? če je kak pogoj.
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 10.06.2011
Prispevkov: 674
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #280   Objavljeno 14.02.2021 13:58:18
Re: mBills
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
codeguru je napisal/a:
kak je sedaj najvišji znesek, ki ga lahko nakažeš na petrolu brez da ti vzamejo provizijo ter koliki je maximum ki ga imaš lahko naloženo na kartici? če je kak pogoj.


Pri paketu napredni in za mlade do 500 evrov vplačila in izplačila na Petrolu zastonj. Pri paketu enostavni se zaračunava 0,9% provizije na znesek.
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani