Jabuk
Shareanje Bluetooth Radia
Jabužiček helper

Jabužiček helper

Pridružen/a: 04.02.2006
Prispevkov: 1347
Kraj: iMB
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1   Objavljeno 03.11.2008 13:16:46
Shareanje Bluetooth Radia
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Imam sledec problem, s punco imava v avtu Sonyev MEX-BT2500 avtoradio, ki ima vgrajen bluetooth in prav lepo deluje z iPhoneom. Problem pa je v tem, da si radio pac zapomni le zadnji sprajen telefon.
To pomeni, da ko sparim iPhone z radiem, dela vse ok in se iPhone tudi ponovno poveze z radiem, ce zapustim avto in se vrnem. No to pa vec ne drzi, ko se spet z radiem poveze telefon moje punce. Saj bo naslednjic radio iskal njen telefon.
Dokler sem imel Nokijo me to ni motilo, saj sem lahko brez tezav izbral sprajene naprave in se spet povezal z radijem.
Zdaj moram vsakic brisat in parit radio na novo na iPhoneu. A pozna kdo kaksno resitev?

P.S.: Ne iz radia se ni mogoce povezati na sparjene telefone! Sad
Jabuk Jedi Master

Jabuk Jedi Master

Pridružen/a: 18.10.2007
Prispevkov: 27231
Kraj: Medvode
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #2   Objavljeno 03.11.2008 18:06:17
Re: Shareanje Bluetooth Radia
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
MaTiCeK je napisal/a:
Imam sledec problem, s punco imava v avtu Sonyev MEX-BT2500 avtoradio, ki ima vgrajen bluetooth in prav lepo deluje z iPhoneom. Problem pa je v tem, da si radio pac zapomni le zadnji sprajen telefon.
To pomeni, da ko sparim iPhone z radiem, dela vse ok in se iPhone tudi ponovno poveze z radiem, ce zapustim avto in se vrnem. No to pa vec ne drzi, ko se spet z radiem poveze telefon moje punce. Saj bo naslednjic radio iskal njen telefon.
Dokler sem imel Nokijo me to ni motilo, saj sem lahko brez tezav izbral sprajene naprave in se spet povezal z radijem.
Zdaj moram vsakic brisat in parit radio na novo na iPhoneu. A pozna kdo kaksno resitev?

P.S.: Ne iz radia se ni mogoce povezati na sparjene telefone! Sad


Ali v radiu ne mores nastavljat prioritete? Jaz recimo lahko nastavim prioriteto od 1 do nevemkoliko... mislim, da 7 ...

_________________
Lp
Thomas
________________________________________________


Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 06.09.2008
Prispevkov: 21
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #3   Objavljeno 03.11.2008 18:23:57
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Jz mam pa drugačno težavo, imam v avtu pioneer DEH-55BT in prej ko sem imel nokio, se je lepo vsakič sam lepo povezal, iphone se mi pa avtomatično sam noče povezat, ampak ga moraš vsakič ročno povezat, a ima še kdo take težave?
Aja pa tud imenika ne morem prek bluetootha prenest na radio, kar sem pri nokii lohk naredu, ker nimaš nikjer send via bluetooth.
Jabuk Jedi Master

Jabuk Jedi Master

Pridružen/a: 18.10.2007
Prispevkov: 27231
Kraj: Medvode
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #4   Objavljeno 03.11.2008 18:50:45
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
AlexS je napisal/a:
Jz mam pa drugačno težavo, imam v avtu pioneer DEH-55BT in prej ko sem imel nokio, se je lepo vsakič sam lepo povezal, iphone se mi pa avtomatično sam noče povezat, ampak ga moraš vsakič ročno povezat, a ima še kdo take težave?
Aja pa tud imenika ne morem prek bluetootha prenest na radio, kar sem pri nokii lohk naredu, ker nimaš nikjer send via bluetooth.


Ce sama instalacija v radiu ne omogoca samodejne sinhronizacije, potemne bo slo...

Na Parrotovih instalacijah se recimo samodejno poveze in sam prenese imenik... Pri Mazdini vgranjeni BT instalaciji, se tudi sam poveze, vendar nima imenika...

_________________
Lp
Thomas
________________________________________________


Jabužiček helper

Jabužiček helper

Pridružen/a: 04.02.2006
Prispevkov: 1347
Kraj: iMB
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #5   Objavljeno 04.11.2008 10:03:29
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Jest, ne tale radio ne podpira prioritet, ampak samo cist enostavno 1 bluetooth telefon. Cudi me to zelo. Ampak itak je bolj cudno, da na iPhoneu ne mores izbrati ze sprajene naprave in kliknit connect.

V avtu od starsev (mazda 6 z vgrajeno bt instalacijo od mazde) mi lepo dela, saj sem tam lahko nastavil prioriteto in se vsakic, ko ni fotrovega telefona pac poveze na mojega. Mama pa sploh ne ve, kak smo jo okol prnesli, ker tega nima nastimanega, hehe Smile
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 01.06.2010
Prispevkov: 2240
Kraj: Ljubljana
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #6   Objavljeno 13.12.2011 09:40:04
Re: Shareanje Bluetooth Radia
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Imam avtoradio z buletooth povezano, ki z iphonom deluje odlično, pa me zanima če obstaja kkšna aplikacija, ki bi komplet zvok telefona prenesel na radio, oz. da bi recimo poslušal glasbo direktno iz iphona na radiu ali pa da bi se zvok navigacije prenesel na avto zvočnike.?
Jabuk Jedi Master

Jabuk Jedi Master

Pridružen/a: 18.10.2007
Prispevkov: 27231
Kraj: Medvode
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #7   Objavljeno 13.12.2011 11:01:54
Re: Shareanje Bluetooth Radia
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Radio mora podpirati A2DP (Bluetooth Stereo) protokol ...

_________________
Lp
Thomas
________________________________________________


Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 01.06.2010
Prispevkov: 2240
Kraj: Ljubljana
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #8   Objavljeno 13.12.2011 12:25:00
Re: Shareanje Bluetooth Radia
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Jest je napisal/a:
Radio mora podpirati A2DP (Bluetooth Stereo) protokol ...


Bluetooth stereo mislim da ma, torej se zadeva nastavi na radiu, al treba kej na telefonu poštimat?

mam pa tale radio:
http://www.alpine.si/produkti/product-singleview/cd-head-units/cde-126bt.html
Jabuk Jedi Master

Jabuk Jedi Master

Pridružen/a: 18.10.2007
Prispevkov: 27231
Kraj: Medvode
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #9   Objavljeno 13.12.2011 12:53:38
Re: Shareanje Bluetooth Radia
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Ponavadi nic ni treba nastavljat... Ali dela ali pa ne dela Smile ...

Kolikor sem gledal, ta model podpira samo HFP (HandsFree) in HSP (HeadSet) profil... ne pa tudi A2DP (Advanced Audio Distribution Profile - BT Stereo) in AVRCP (Audio/Video Remote Control Profile - upravljane preko BT) ...

_________________
Lp
Thomas
________________________________________________


Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani