Jabuk
Iphone se ne polni
Jabček

Jabček

Pridružen/a: 09.08.2013
Prispevkov: 14
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1   Objavljeno 16.08.2014 17:39:53
Iphone se ne polni
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Imam problem s polnjenjem iphona. Polnilca sploh ne zazna, oziroma se ob vmestitvi kabla v iphone pojavi le tisti znak, ki se pojavi če skušaš prižgati praznega. Prvič so se take težave pojavile že pred dvema mesecema, takrat sem zamenjal kabel in nekaj časa je polnjenje potekalo nemoteno. Nato se je stvar ponovila še dvakrat, kabel je enostavno 'nehal' polniti telefon. Kot da bi iphone 'uničil' kabel za polnjenje. Sedaj je stvar toliko napredovala, da se iphone ne polni, tudi če kupim nov kabel. Zanima me, če je že kdo imel podobne težave in kam se najbolj cenovno splača dati to popravit. Novembra sem dobil nov iphone, tako da sem koristil garancijo, vendar verjetno garancija ne velja potem spet eno leto na novo? Garancije tudi ne znam/ ne morem preverit, saj nevem serijske stevilke aparata.
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 27.11.2009
Prispevkov: 1681
Kraj: Kamnik
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #2   Objavljeno 16.08.2014 17:56:58
Re: Iphone se ne polni
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Če so ti zamenjali aparat, ti mora na tistmu dokumentu ki si ga dobil zraven aparata pisat serijska

_________________
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 04.05.2009
Prispevkov: 657
Kraj: Vič
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #3   Objavljeno 16.08.2014 18:01:42
Re: Iphone se ne polni
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Megn je napisal/a:
Imam problem s polnjenjem iphona. Polnilca sploh ne zazna, oziroma se ob vmestitvi kabla v iphone pojavi le tisti znak, ki se pojavi če skušaš prižgati praznega. Prvič so se take težave pojavile že pred dvema mesecema, takrat sem zamenjal kabel in nekaj časa je polnjenje potekalo nemoteno. Nato se je stvar ponovila še dvakrat, kabel je enostavno 'nehal' polniti telefon. Kot da bi iphone 'uničil' kabel za polnjenje. Sedaj je stvar toliko napredovala, da se iphone ne polni, tudi če kupim nov kabel. Zanima me, če je že kdo imel podobne težave in kam se najbolj cenovno splača dati to popravit. Novembra sem dobil nov iphone, tako da sem koristil garancijo, vendar verjetno garancija ne velja potem spet eno leto na novo? Garancije tudi ne znam/ ne morem preverit, saj nevem serijske stevilke aparata.


Ker si dobil menjan aparat, potem velja nova 12 mesečna garancija! Od lanskega novembra dalje 12 mesecev.

Jaz sem staro iPhone 4-ko dvakrat popravljal in dobil 2x zamenjanega -> vsakič sem imel 12 mesecev garancije.
Jabček

Jabček

Pridružen/a: 09.08.2013
Prispevkov: 14
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #4   Objavljeno 16.08.2014 18:10:26
Re: Iphone se ne polni
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Iphone sem menjal na eplu, nevem pa kako naj storim zdaj glede na to, da se aparat sploh ne prizge? Lista od prejsnic ne najdem, najbrz sem ga vrgel stran. Lahko se kdo potrdi, da potem dobis novo garancijo? Ce nesem takega, neprizganega brez serijske stevilke najbrz ni v redu?
Jabuk Staff

Jabuk Staff

Pridružen/a: 26.08.2009
Prispevkov: 14555
Kraj: Ljubljana
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #5   Objavljeno 16.08.2014 18:18:05
Re: Iphone se ne polni
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Ce je kuplen pri telekomu je nova garancija ce je pa v drugih drzavah je pa od prejsnega iPhona ali 90 dni odvisno kaj je dlje...
Jabček

Jabček

Pridružen/a: 09.08.2013
Prispevkov: 14
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #6   Objavljeno 16.08.2014 18:21:44
Re: Iphone se ne polni
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Hvala za informacijo. No potem je garancija na zalost potekla. Me pa zanima kateri servis je za moj problem najcenejsi?
Jabuk Staff

Jabuk Staff

Pridružen/a: 26.08.2009
Prispevkov: 14555
Kraj: Ljubljana
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #7   Objavljeno 16.08.2014 18:29:08
Re: Iphone se ne polni
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Megn je napisal/a:
Hvala za informacijo. No potem je garancija na zalost potekla. Me pa zanima kateri servis je za moj problem najcenejsi?


Odvisno kaj je narobe ... Probaj gsmservis.si, idoktor ali pa bitcom.
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 12.01.2010
Prispevkov: 21
Kraj: Škofja Loka
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #8   Objavljeno 17.08.2014 23:15:02
Re: Iphone se ne polni
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Znane so mi take težave.
- najprej preveri, da imas original kabel, ker kopije podpirajo samo do io 7.1
- preveri da nimas kaj notri v konektorju za polnenje, npr: mucke iz zepov
- ce se ti pokaze rdec znak baterije ga samo pusti na polnilcu...
Drugace jih pa sam popravljam v trgovini in ce je kaj drugega narobe mi lahko sporocis in ti sporocim strosek.
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 30.11.2012
Prispevkov: 33
Kraj: Celje
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #9   Objavljeno 19.12.2017 09:15:15
Re: Iphone se ne polni
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Pozdravljeni.
Na vas se obračam ker imam podobne težave s polnjenjem iPhone 6.
Doma imam kar nekaj polnilnih kablov, neoriginlane tudi 2m in originalne. V vseh primerih gre za originalen adapter.
Do včeraj sem telefon lahko polnil na vseh polnilcih, potem pa so se nenadoma pričele težave. Najprej je z občasnim nedelovanjem pričel polnilec z 2m kablom, nato še eden 1m... no na koncu (vse skupaj v enem ali dveh dnevih) pa deluje samo še eden neoriginalni kabel. Preizsušeno na iPhone 6 in 6S. Na obema enako. Seveda originalni delujejo bp.
A mi zna kdo razložiti v čem je hec, ker sta oba aparata na zadnjem iOS updatu 11.2.1 en čas celo delala na teh polnilcih, zdaj pa nenadoma ne.
Ne vidim neke znanosti v kablu, ki ima USB na eni in lightning priklom na drugi strani. Ali se je Apple s kakšnim trikom v kablu ali SW zavaroval?

Hvala in LP
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 28.09.2016
Prispevkov: 173
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #10   Objavljeno 19.12.2017 13:10:28
Re: Iphone se ne polni
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
In kaj se zgodi, če poskusiš z drugim polnilcem ali s priklopom na računalnik?
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 09.03.2016
Prispevkov: 37
Kraj: Jesenice
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #11   Objavljeno 28.12.2017 13:40:04
Re: Iphone se ne polni
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Tudi sam opažam da se polni zelo zelo počasi ... po specih naj bi bila bateija v eni uri napolnjena do 80% ... imam pa še ne teden dni staro 8co ...
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani