Jabuk
Vstopil sem z eno nogo v vas svet, in vsec mi je!
Jabužiček helper

Jabužiček helper

Pridružen/a: 04.02.2006
Prispevkov: 1347
Kraj: iMB
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1   Objavljeno 21.08.2005 17:32:10
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Tako, pa sem tudi jaz postal uporabnik Apple proizvodov. Sicer se nisem kupil racunalnika, vendar sem prestopil iz Creative Zen Touch na nov iPod 20gb color. Stvar mi je zelo vsec, morda malce zaostaja v kvaliteti zvoka, vendar je to bolj dlakocepnost, saj v mnogo drugih pogledih veliko boljsi Rolling Eyes

Zelel bi, ce bi mi lahko kdo dal kaksno povezavo do kaksne dobre internetne stvari o iPodu. Je namrec par stvari, ki jih se povsem ne obvladam. Recimo smart playliste.


PS. a se Mac mini splaca kupit?
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 04.02.2006
Prispevkov: 175
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #2   Objavljeno 21.08.2005 18:14:27
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
stran je npr. iLounge.
mini pa tako.. odvisn zakaj rabiš.
Jabužiček helper

Jabužiček helper

Pridružen/a: 04.02.2006
Prispevkov: 1347
Kraj: iMB
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #3   Objavljeno 21.08.2005 18:53:33
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Mah, sej ga ne rabim, vendar sem se ze lani pred bozicem, ko sem kupoval racunalnik zagledal v apple, vendar nisem upal reskirati denarja za G5, saj sem za manjsi denar sestavil takrat skoraj eliten PC. Najbolj sem se bal zaradi manjse izbire softwarea...to je iger. Vendar sem opazil, da se itak na racunalniku ne igram vec cist nic. Zatoraj naslednji racunalnik bo Apple (in tokrat je Applu dobro delo, da so hekerji pogruntali nacin kako x86 spravit na pc, saj me je preprical v parih urah, kljub kar nekaj nekompatibilnostim - mac je moja prihodnsot)! Embarassed


No nazaj k topiku:

Ko sem prej pisal o zvoku, sem mislil predvsem na zvok brez EQ vklopljenega. Najbolj me v bistvu moti, da za razliko od mojega prejsnjega Zen Toucha ne podpira custom EQ nastavitve. Od ze vsebovanih nastavitev se mi namrec nobena ne zdi vredu. Sploh se zdaj menim, da moj stari Sony minidisc z trotl ziher nastavitvami 3 stopenj basa in 3 stopenj visokih tonov boljse zmiksal zvok, kot oba mp3 playerja. Zanimalo bi me, ce se EQ nastavitve da snet kje iz neta?

Hvala.
Jabužiček helper

Jabužiček helper

Pridružen/a: 04.02.2006
Prispevkov: 303
Kraj: Ruše
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #4   Objavljeno 21.08.2005 19:22:59
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Welcome!!! Very Happy Very Happy
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani