Jabuk
Tiger v Leoparda
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 15.10.2006
Prispevkov: 57
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1   Objavljeno 14.09.2008 12:55:06
Tiger v Leoparda
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Že od lanskega decembra mi na polici leži nedotaknjen Leopardov DVD in še vedno oklevam z inštalacijo le tega. Kot ex-win userju se mi zdi Tiger fenomenalen + tisti ameriški pregovor "If things work, don't fix them." mi odzvanja v ušesih.
Ali je za preskok na Leoparda dovolj nadgradnja, ali je potrebno vse na novo - torej formatiranje diska in vsa zabava od črke A? So morda kakšne Tiger aplikacije, ki na Leopardu ne delajo oziroma imajo težave (npr. Parallels).
Vaše izkušnje z Leopardom doslej?
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 24.09.2007
Prispevkov: 228
Kraj: Mirna - Trebnje
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #2   Objavljeno 14.09.2008 14:12:33
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Jaz ne grem več nazaj na Tigra Very Happy.
Še posebej fenomenalni so Spaces.
Ravno ti so po mojem mnenju največja prednost Leoparda.
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 09.09.2007
Prispevkov: 1175
Kraj: Šempas (čez teden Ljubljana)
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #3   Objavljeno 14.09.2008 14:28:30
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Hja, obstaja sicer opcija za upgrade s Tigra na Leopard brez formatiranja, vendar ti je ne svetujem. Najbolje je narediti svežo namestitev oz. uporabiti opcijo Archive and Install, ker se drugače rade pojavljajo razne nevšečnosti z driverji in nepodprtimi programi. Sam rabim Leoparda že nekaj mesecev in menim, da se splača nadgraditi. Spaces, Webclips, boljši Avtomator, boljši Terminal, Time Machine in druge novosti so dovolj dober argument za nadgradnjo.
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 08.08.2006
Prispevkov: 196
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #4   Objavljeno 14.09.2008 15:20:08
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Archive And Install opcija je pomoje precej dobra opcija - ohrani ti tvoje stare nastavitve, programe in dokuemnte in namesti na novo svež OS.
lp
Jabček

Jabček

Pridružen/a: 05.11.2006
Prispevkov: 16
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #5   Objavljeno 15.09.2008 18:16:30
Re: Tiger v Leoparda
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
blazko je napisal/a:
Že od lanskega decembra mi na polici leži nedotaknjen Leopardov DVD in še vedno oklevam z inštalacijo le tega. Kot ex-win userju se mi zdi Tiger fenomenalen + tisti ameriški pregovor "If things work, don't fix them." mi odzvanja v ušesih.
Ali je za preskok na Leoparda dovolj nadgradnja, ali je potrebno vse na novo - torej formatiranje diska in vsa zabava od črke A? So morda kakšne Tiger aplikacije, ki na Leopardu ne delajo oziroma imajo težave (npr. Parallels).
Vaše izkušnje z Leopardom doslej?


Jaz imam na MB Tigra in na iMacu Leoparda. Tudi na misel mi ne pride, da bi Tigra na MB zamenjal z Leopardom. Ne zaradi tega, da bi bil Leopard slab, ampak zaradi tega, ker je Tiger dovolj dober... Smile
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani