Jabuk
iPhona ne zazna racunalnik
Jabi

Jabi

Pridružen/a: 28.06.2016
Prispevkov: 2
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1   Objavljeno 28.06.2016 13:45:46
iPhona ne zazna racunalnik
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
zivjo, nikjer ne najdem podobne teme. imam tezavo. imam iphone 4s in mi ne racunalnik, in posledicno tudi itunes ne zazna. ( sem poizkusil na mac airu in osebnem windows 7) ne vem kje bi bila tezava, saj bi rad prenesel slike na racunalnik. priznam da tudi kabla nimam original, ampak uporabljam kar adapter preko mini usb da telefon naplonim. ali bi kdo vedel kako bi najlazje prenesel fotografije?

me pa zanima tudi, ce je ze kdo masivno prenesel slike iz sporocil, se prav mms-e ki jih telefon shranjuje nekam posebaj?

hvala za odg. lp
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 05.07.2009
Prispevkov: 539
Kraj: Gorenjska
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #2   Objavljeno 28.06.2016 13:52:47
Re: iPhona ne zazna racunalnik
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
dito4 je napisal/a:
zivjo, nikjer ne najdem podobne teme. imam tezavo. imam iphone 4s in mi ne racunalnik, in posledicno tudi itunes ne zazna. ( sem poizkusil na mac airu in osebnem windows 7) ne vem kje bi bila tezava, saj bi rad prenesel slike na racunalnik. priznam da tudi kabla nimam original, ampak uporabljam kar adapter preko mini usb da telefon naplonim. ali bi kdo vedel kako bi najlazje prenesel fotografije?

me pa zanima tudi, ce je ze kdo masivno prenesel slike iz sporocil, se prav mms-e ki jih telefon shranjuje nekam posebaj?

hvala za odg. lp

Meni je enkrat tole pomagali
https://youtu.be/tsDcguY-OBI

_________________
????????⚫⚪
????☯☢????
????????????????
❌⭕❌⭕
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani