Jabuk
Flash player - tezave z namestitvijo
Jabček

Jabček

Pridružen/a: 01.02.2012
Prispevkov: 10
Ženska

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1   Objavljeno 04.02.2016 09:24:24
Flash player - tezave z namestitvijo
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Kopiram problem prijatelja:

Po pregledu doberšnega dela svetovnega spleta pravega odgovora še nism našu, zato se obračam na domače strokovnjake Smile

Torej; mam OSX El Capitan 10.11.2 in nikakor ne uspem namestit adobe flash playerja. Trenutno se mučim z verzijo 20.0.0.286, ampak naj povem, da je isto že z zadnjimi tremi (mislim, da .262 in .264). V bistvu sem vmes zamenju tud OSX (10.11.1), kar moje situacije ni nič spremenilo. Če pravilno sklepam verzija OSX ni problem, ravno tako ne verzija flasha?

Kar me muči je to, da sm prej meu flash nameščen in je delu tako kot Applu pritiče. Pol je pa dobesedno čez noč javu napako, da flasha ni. Takrat sm ga zbrisu in odtlej nikakor uspeu namestit novega. Vedno se pojavi ista napaka - Instalation failed @ 53%. Naj povem, da kakšnih naprednih nastavitavitev že lep čas nism spreminju. V bistvu jih sploh nikol nisem. Res ne vidim, kje bi lahko bla napaka, zlasti zato, ker sploh ne vem kaj je sprožlo ta fiasko. Kakršnakoli dobra informacija?

Hvala za pomoc in lep pozdrav.
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 08.10.2008
Prispevkov: 4549
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #2   Objavljeno 04.02.2016 10:15:19
Re: Flash player - tezave z namestitvijo
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
ne pade mi nič drugega na pamet kot, da probaš narediti novega uporabnika (system preferences/users & groups) ter tam probaš inštalirat flash..

no pa mogoče v obstoječem uporabniku pobrisat launch deamonse in agentse, pa application support datoteke od prejšnega flasha..
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 10.11.2008
Prispevkov: 9129
Kraj: LJ
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #3   Objavljeno 04.02.2016 10:29:10
Re: Flash player - tezave z namestitvijo
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Pomoje nisi dobro zbrisal flasha. Zdaj pa ne more povozit kakih aktivnih filov.

A si po tem pistopku delal?
https://helpx.adobe.com/flash-player/kb/uninstall-flash-player-mac-os.html

Adobove programe je zoprno brisat. Z uninstalerjem za prvo silo gre, pa še to včasih odpive. Pred časom se je pri meni podrl Adobov installer in sem mel precej cirkusa, da sem zadevo nekako rešil.

_________________
Get a life, get a Mac! ¯\_(ツ)_/¯
Jabček

Jabček

Pridružen/a: 01.02.2012
Prispevkov: 10
Ženska

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #4   Objavljeno 29.02.2016 07:23:33
Re: Flash player - tezave z namestitvijo
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Trajalo je nekaj časa, da sem poskusil oboje, ker sm biu zelo zaposlen. Nič od omenjenega ni pomagalo.
Na Macu niti duha niti sluha o Flashu, a vseeno nova verzija (.306) ne uspe priti preko 53%.

Mogoče še kak nasvet?

Hvala še enkrat!
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani