Jabuk
Razlika Lightning kabel
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 25.04.2014
Prispevkov: 323
Kraj: Maribor
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1   Objavljeno 22.01.2016 15:14:05
Razlika Lightning kabel
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Je že kdo imel podobno "težavo", oz. se je spraševal? Imam dva originalna kabla Ligtning. Prvega sem dobil dve leti nazaj ob nakupu iPad Air, enega pa ob nakupu iPhone 5s. Takrat sta bila kabla ista, nikoli opazil razlike, pa sem ju večkrat uporabljal hkrati. Sedaj, po nakupu 6S, pa sem 5S prodal, seveda pa dobil nov Lightning kabel. In danes začnem ugotavljati, zakaj je eden bolj debel od drugega. Je to možno? Na obeh piše Designed by Apple in California, Made in China... na tanjšem bolj na malo, na onem, ki je pa vidno bolj nov, pa malo na večje.

To sem pa opazil, ko sem vtaknil v telefon in pri enem se je etui nagubal, pri drugem pa ne, pa že na otip se mi zdi malo bolj debel, čeprav me čudi, da sem videl komaj danes hahah

_________________
iPhone 14 128 GB | Watch series 5 44mm | Macbook 13" M1 2020 256 GB | Airpods Pro | Homepod Mini | AirTags <3
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 15.05.2009
Prispevkov: 1618
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #2   Objavljeno 22.01.2016 18:01:51
Re: Razlika Lightning kabel
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
I6s in Ipad mini 4 imata sigurno debelejše kot prejšnji.
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 25.04.2014
Prispevkov: 323
Kraj: Maribor
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #3   Objavljeno 22.01.2016 18:25:12
Re: Razlika Lightning kabel
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Se mi je zdelo Very Happy Hehe

_________________
iPhone 14 128 GB | Watch series 5 44mm | Macbook 13" M1 2020 256 GB | Airpods Pro | Homepod Mini | AirTags <3
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani