Jabuk
App ne obstaja več v app storu
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 16.05.2009
Prispevkov: 556
Kraj: Tuki
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1   Objavljeno 16.11.2015 23:26:54
App ne obstaja več v app storu
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
pozdravljeni vsi,

Imam zanimiv problem, namreč imam kupljen IR oddajnik in z njim je bil tudi app, ki ga imam še na iPhone 4, ko sem pa hotel ta IR oddajnik imeti na iPhone 5, sem ga dal from backup iz iPhone 4, kar tudi lepo naredi, ampak ko pa želi namestiti dotičen app, pa mi ga "zbriše" s home screen-a, čeprav v backup-u ga še vidi, ampak ne morem ga pa naložiti v iPhone 5...

Prosil bi za pomoč, ker IR oddajnik ni bil poceni in mi lepo dela, ga ne bi menjal...na iPhone 4 čisto normalno dela...Wink

P.S. je pa res, da je firma, ki je to prodala in izdajala software žal že propadla...Sad
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 10.01.2012
Prispevkov: 482
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #2   Objavljeno 17.11.2015 07:36:57
Re: App ne obstaja več v app storu
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
kuul007 je napisal/a:
pozdravljeni vsi,

Imam zanimiv problem, namreč imam kupljen IR oddajnik in z njim je bil tudi app, ki ga imam še na iPhone 4, ko sem pa hotel ta IR oddajnik imeti na iPhone 5, sem ga dal from backup iz iPhone 4, kar tudi lepo naredi, ampak ko pa želi namestiti dotičen app, pa mi ga "zbriše" s home screen-a, čeprav v backup-u ga še vidi, ampak ne morem ga pa naložiti v iPhone 5...

Prosil bi za pomoč, ker IR oddajnik ni bil poceni in mi lepo dela, ga ne bi menjal...na iPhone 4 čisto normalno dela...Wink

P.S. je pa res, da je firma, ki je to prodala in izdajala software žal že propadla...Sad


Pojdi v App store klikni Updates in na vrhu bos videl Purchased. Klikni na to in poišči aplikacijo Smile
Jabuk Jedi Master

Jabuk Jedi Master

Pridružen/a: 18.10.2007
Prispevkov: 27231
Kraj: Medvode
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #3   Objavljeno 17.11.2015 07:42:33
Re: App ne obstaja več v app storu
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Podlesac je napisal/a:
Pojdi v App store klikni Updates in na vrhu bos videl Purchased. Klikni na to in poišči aplikacijo Smile


Ce aplikacije ni vec v AppStore, potem bo tezko nasel na tak nacin... Zakaj je ni v AppStore? Za to je lahko vec razlogov... ena je, da se apliakcija vec ne razvija in jo je avtor odstranil iz AppStore... druga je ta, da je apliakcijo iz kakrnegakoli razloga odstranil Apple... tretja je ta, da razvijalec enostavno ni podaljsal svojega Developerskega racuna...

Pred iOS 9 je bila moznost, da si zadevo sharnil lokalno v iTunes na racunalniku (preko sinhronizacije ali pa pa preko funkcije "transfer purchases"... Sedaj to vec ne gre tako... in dokler je zadeva se na voljo v AppStore, jo sicer lahko shranils lokalno v iTunes na racunalniku. Ce pa aplikacija ni vec na voljo, pa je to pomoje nemogoce...

Malo vec na to temo najdes recimo tukaj >> https://imazing.com/blog/why-did-apple-kill-app-extraction-in-ios-9

_________________
Lp
Thomas
________________________________________________


Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 10.01.2012
Prispevkov: 482
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #4   Objavljeno 17.11.2015 07:52:06
Re: App ne obstaja več v app storu
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Jest je napisal/a:
Ce aplikacije ni vec v AppStore, potem bo tezko nasel na tak nacin... Zakaj je ni v AppStore? Za to je lahko vec razlogov... ena je, da se apliakcija vec ne razvija in jo je avtor odstranil iz AppStore... druga je ta, da je apliakcijo iz kakrnegakoli razloga odstranil Apple... tretja je ta, da razvijalec enostavno ni podaljsal svojega Developerskega racuna...

Pred iOS 9 je bila moznost, da si zadevo sharnil lokalno v iTunes na racunalniku (preko sinhronizacije ali pa pa preko funkcije "transfer purchases"... Sedaj to vec ne gre tako... in dokler je zadeva se na voljo v AppStore, jo sicer lahko shranils lokalno v iTunes na racunalniku. Ce pa aplikacija ni vec na voljo, pa je to pomoje nemogoce...

Malo vec na to temo najdes recimo tukaj >> https://imazing.com/blog/why-did-apple-kill-app-extraction-in-ios-9


Velik aplikacij ni več v App Storu ampak še čist vsako k je ni sm dobu po zgornjem napisanem postopku (če sm jo seveda enkrat že lovdal) Smile
Jabuk Jedi Master

Jabuk Jedi Master

Pridružen/a: 18.10.2007
Prispevkov: 27231
Kraj: Medvode
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #5   Objavljeno 17.11.2015 08:17:08
Re: App ne obstaja več v app storu
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Podlesac je napisal/a:
Velik aplikacij ni več v App Storu ampak še čist vsako k je ni sm dobu po zgornjem napisanem postopku (če sm jo seveda enkrat že lovdal) Smile


Hja... nevem... sam imam drugacne izkusnje ... Ze precej let recimo uporabljam aplikacijo SPB Wallet, ki je ze kar nekaj casa ni vec v AppStore... In ce grem po tem tvojem vodicu, je ne najde... imam jo pa namesceno ...



Ce pa recimo iscem eno aplikacijo, ki jo imam tudi namesceno in je se v AppStore, pa jo najde BP (primer: Skype)...



_________________
Lp
Thomas
________________________________________________


Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 16.05.2009
Prispevkov: 556
Kraj: Tuki
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #6   Objavljeno 17.11.2015 08:54:56
Re: App ne obstaja več v app storu
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Žal je tudi med Purchased ni, kot je napisal...

Verjetno ni več developer računa, ker je firma propadla in tudi njihove spletne strani, forumov ipd. ni več...Sad

Aplikacija se ni "razvijala" že od 2012...:/

Kaj predlagate, ker tudi to, da samo dam gor aplikacijo mi ne koristi zelo veliko, saj rabim skupaj z podatki (izgrajen remote s kodami iz več virov)?
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 10.01.2012
Prispevkov: 482
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #7   Objavljeno 17.11.2015 09:00:51
Re: App ne obstaja več v app storu
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Men pa najde aplikacije k niso več na App Storu hmmm...
Jabuk Jedi Master

Jabuk Jedi Master

Pridružen/a: 18.10.2007
Prispevkov: 27231
Kraj: Medvode
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #8   Objavljeno 17.11.2015 09:13:21
Re: App ne obstaja več v app storu
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Podlesac je napisal/a:
Men pa najde aplikacije k niso več na App Storu hmmm...


Daj en primer (se najbolje slikco)... mogoce kaksno tako, za katero je velika verjetnost, da jo je se kdo tudi imel ali jo ima Smile ... da probamo najti Smile

_________________
Lp
Thomas
________________________________________________


Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 10.01.2012
Prispevkov: 482
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #9   Objavljeno 17.11.2015 10:02:28
Re: App ne obstaja več v app storu
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
En primer je TV spored, ki ga ni vec moc dobiti v Storu (imam namescnega glej sliko) in izbrav sm se Flappy Birda, ki se ga tut ne da vec lovdati (nimam namescenega)






Verjetno vam zato ne najde, ker nimate naštiman na "all" zgoraj pri iskanju?
Jabuk Jedi Master

Jabuk Jedi Master

Pridružen/a: 18.10.2007
Prispevkov: 27231
Kraj: Medvode
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #10   Objavljeno 17.11.2015 10:11:42
Re: App ne obstaja več v app storu
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Ravno zato sem prej dal dve sliki... ena z izbrano "All", druga pa z izbrano "Not on this iPhone" ... In tele tvoje meni tudi najde... Mogoce zato, ker ima avtor se aktiven Developer racun ... Drugace si ne znam predstavljati, zakaj v enih primerih najde... v drugih pa ne ...

Mimogrede... TV Spored itak ne dela vec... zakaj imas se namescnega? Smile Meni je kazal povsod samo "Null" ... zato sem jo izbrisal Smile ...

_________________
Lp
Thomas
________________________________________________


Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 10.01.2012
Prispevkov: 482
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #11   Objavljeno 17.11.2015 11:04:53
Re: App ne obstaja več v app storu
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Jest je napisal/a:
Ravno zato sem prej dal dve sliki... ena z izbrano "All", druga pa z izbrano "Not on this iPhone" ... In tele tvoje meni tudi najde... Mogoce zato, ker ima avtor se aktiven Developer racun ... Drugace si ne znam predstavljati, zakaj v enih primerih najde... v drugih pa ne ...

Mimogrede... TV Spored itak ne dela vec... zakaj imas se namescnega? Smile Meni je kazal povsod samo "Null" ... zato sem jo izbrisal Smile ...


Sm opazu ja do nedovg nazaj je še delov kot more Smile
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 16.05.2009
Prispevkov: 556
Kraj: Tuki
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #12   Objavljeno 17.11.2015 13:09:02
Re: App ne obstaja več v app storu
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
No, za vse, ki bi jih zanimala rešitev mojega problema...da app-a ni več na iTunes-ih...dobil sem .ipa file (iz enega "starega" backupa)...in ga skopiral s pomočjo http://i-funbox.com na telefon...ker ko sem poskušal to direktno iz icloud backup-a mi ni pustilo

hvala za pomoč in usmeritve
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 05.06.2013
Prispevkov: 302
Kraj: Cannot Determine Loaction
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #13   Objavljeno 17.11.2015 16:05:58
Re: App ne obstaja več v app storu
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Jest je napisal/a:
Mimogrede... TV Spored itak ne dela vec... zakaj imas se namescnega? Smile Meni je kazal povsod samo "Null" ... zato sem jo izbrisal Smile ...

Tudi meni ... A se drugače kaj ve, če bo avtor kaj posodobil?

Drugače pa meni najde npr. Flappy Bird, nekaterih aplikacij (Word Lens) pa ne ...

_________________
Square Eater: https://appsto.re/si/NYe88.i
Jabuk Jedi Master

Jabuk Jedi Master

Pridružen/a: 18.10.2007
Prispevkov: 27231
Kraj: Medvode
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #14   Objavljeno 17.11.2015 16:09:27
Re: App ne obstaja več v app storu
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
grigrizljac je napisal/a:
Tudi meni ... A se drugače kaj ve, če bo avtor kaj posodobil?



Ze pred vec kot enim letom je mikrohard napisal, da bo kmalu ugasnil servis...

http://www.jabuk.si/pbb/viewtopic.php?p=419110#419110

_________________
Lp
Thomas
________________________________________________


Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 05.06.2013
Prispevkov: 302
Kraj: Cannot Determine Loaction
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #15   Objavljeno 17.11.2015 16:11:52
Re: App ne obstaja več v app storu
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Jest je napisal/a:
Ze pred vec kot enim letom je mikrohard napisal, da bo kmalu ugasnil servis...

http://www.jabuk.si/pbb/viewtopic.php?p=419110#419110

Škoda ... Hvala za info.

_________________
Square Eater: https://appsto.re/si/NYe88.i
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 22.01.2010
Prispevkov: 1130
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #16   Objavljeno 17.11.2015 16:31:13
Re: App ne obstaja več v app storu
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
grigrizljac je napisal/a:
Tudi meni ... A se drugače kaj ve, če bo avtor kaj posodobil?

Drugače pa meni najde npr. Flappy Bird, nekaterih aplikacij (Word Lens) pa ne ...

Si kdaj prenašal račun iz enega stora na drugega (recimo iz ZDA na Slovenskega)? Ker meni se je po tem začelo dogajat, da ene aplikcija najde pod purchased, druge pa ne, tudi če sem naložo/kupo kako po tem prehodu trgovine več ne dela zgodovina nakupov tako kot bi morala.
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 05.06.2013
Prispevkov: 302
Kraj: Cannot Determine Loaction
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #17   Objavljeno 17.11.2015 16:32:56
Re: App ne obstaja več v app storu
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
iApple je napisal/a:
Si kdaj prenašal račun iz enega stora na drugega (recimo iz ZDA na Slovenskega)? Ker meni se je po tem začelo dogajat, da ene aplikcija najde pod purchased, druge pa ne, tudi če sem naložo/kupo kako po tem prehodu trgovine več ne dela zgodovina nakupov tako kot bi morala.

Ne, nikoli ... Predvidevam, da je to zato, ker ima Flappy Bird najbrž še vedno aktiven dev acc, dočim pri Word Lens je najbrž konec ...

_________________
Square Eater: https://appsto.re/si/NYe88.i
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani