Jabuk
Iphone5 zasedenost
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 21.12.2012
Prispevkov: 30
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1   Objavljeno 29.01.2016 17:22:04
Iphone5 zasedenost
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Pozdravljeni,
imam iphone5 16gb, od tega imam v uporabi 7,7gb, prostega 4,7gb.
Od 7,7gb imam 2,7gb slike, vse ostalo je v prikazu na iphonu po par mb vsega skupaj cca 200mb.
Na itunes mi je razlika do 7,7gb prikazana kot dokuments in ostalo, tako tudi v programu PhoneClean, do tega ne morem da bi preveril in počistil.
Na kakšen način je mogoč dostop do celega diska, da bi si lahko sprostil čim več prostora?
Lep pozdrav in v naprej hvala, Confused
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 06.09.2012
Prispevkov: 486
Kraj: Medvode
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #2   Objavljeno 29.01.2016 19:13:54
Re: Iphone5 zasedenost
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
negot je napisal/a:
Pozdravljeni,
imam iphone5 16gb, od tega imam v uporabi 7,7gb, prostega 4,7gb.
Od 7,7gb imam 2,7gb slike, vse ostalo je v prikazu na iphonu po par mb vsega skupaj cca 200mb.
Na itunes mi je razlika do 7,7gb prikazana kot dokuments in ostalo, tako tudi v programu PhoneClean, do tega ne morem da bi preveril in počistil.
Na kakšen način je mogoč dostop do celega diska, da bi si lahko sprostil čim več prostora?
Lep pozdrav in v naprej hvala, Confused


Greš pod Settings - General - Storage & iCloud Usage - pod Storage klikneš Manage Storage

Tukaj lahko dejansko vidiš, koliko prostora zavzema posamezna aplikacija. Pri meni recimo Messages 967mb in Facebook 684mb.

Primer: če izbrišeš aplikacijo Facebook in ponovno naložiš bo zasedala samo 108mb. Zakaj je temu tako in kaj si shranjuje ti nevem povedati.
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 21.12.2012
Prispevkov: 30
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #3   Objavljeno 29.01.2016 19:24:59
Re: Iphone5 zasedenost
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Tu imam samo Photos 2,7gb, vse ostalo pa 200mb, tako da nimam kaj brisati, če pa priključim na itunes pa mi kaže document and data 2,15gb in other 2,5gb, to bi rad pogledal in izbrisal, če se da, lp, Confused
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani