Jabuk
iPod color 20 GB -> pomoč
Jabi

Jabi

Pridružen/a: 04.02.2006
Prispevkov: 7
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1   Objavljeno 23.07.2005 11:57:55
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
lp!
jap, pa sem tut jest končno postou del appla Very Happy mam tega tanovga ipod colorja pa me zanima nekej stvari....

1. kje v iTunes določim albumu cover, da se mi bo prkazu na ipod... pa ne mi rečt da morm za usak komad posebi dodajat slikco

2. k hočem dat tanouga updaterja dol, mi napiše tahnk you nad wait a while oz. neki tazga.. ampak se nč ne zgodi!!! Sad tko da nevem kje nej DLjam update

3. zanima me še kako narest da itunes updatajo svoj library ko recimo z explorerjem dodam en komad v direktorij

to bi blo zaenkrat vse. hvala :love:
Jabček

Jabček

Pridružen/a: 04.02.2006
Prispevkov: 16
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #2   Objavljeno 23.07.2005 16:13:50
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
1. Ne ni treba dodajat album cover za vsak komad posebej, samo klikni na album pa se ti v iTunes ze prikaze Drag Album Artwork here, potem pa samo tja potegnes zeljeno sliko in ti jo da za vse komade, jaz jih vecinoma vlacim z amazon.com ker se tam album coveri odpirajo v posebnem okencu.

2. Nisem imel podobne tezave z novim updateon, kaj uporabljas explorer ali firefox?

3. E tu pa ti ne morem pomagat ker na PC-ju ne uporabljam kaj dosti iTunes in si vecinoma te stvari urejam na Macu. V bistvu mi ni jasno kaj ti ne dela, saj celi album samo povleces v iTunes in Library sam naredi update.

Lp
Jabi

Jabi

Pridružen/a: 04.02.2006
Prispevkov: 7
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #3   Objavljeno 23.07.2005 19:14:55
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
uu ja hvala Very Happy zj mam lepo še slikce zravn.... pa updaterja sm tut dol dubu, nevem kva prej ni delal Embarassed

za itunes sm pa tko mislu.... k sm dau najprej da sam organizira pa mi je celo štalo naredu po disku... pol pa če zj spremenim ime kšnga albuma, se to ne odraža kuj v itunes k morš naprej use komade na play dat da prebere path pa id3 oz posamezno dodat k jih ne najde ker je pač direktorij drug. pa če dam tm add directory to lib pa dam vs glabeni dir se mi tut ne update-a, je treba posebi :crazy:

upam da nism zakompliciru (preveč) Cool
Jabi

Jabi

Pridružen/a: 04.02.2006
Prispevkov: 7
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #4   Objavljeno 29.07.2005 15:33:25
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
argh!!! :crazy: spet en čudn problem:
tole se pojavi ko hočem dodat warez (filmi) na ipoda. to nardi tut če je enable for disk use ali ne. sicer se kakšen file vseeno pojavi gor, vendar ko se to zgodi se ipod odklopi iz računala in se samo še fila.... kaj mi je storiti?! Sad

aja še to... igral sem se s hd tachom... usi testi delajo v redu, ko pa pride do konca zadnjega (sequential) se pa zgodi zgoraj opisano Sad
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 04.02.2006
Prispevkov: 4758
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #5   Objavljeno 30.07.2005 05:58:37
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
AzzQim je napisal/a:
argh!!! :crazy: spet en čudn problem:
tole se pojavi ko hočem dodat warez (filmi) na ipoda. to nardi tut če je enable for disk use ali ne. sicer se kakšen file vseeno pojavi gor, vendar ko se to zgodi se ipod odklopi iz računala in se samo še fila.... kaj mi je storiti?! Sad

aja še to... igral sem se s hd tachom... usi testi delajo v redu, ko pa pride do konca zadnjega (sequential) se pa zgodi zgoraj opisano Sad


Preimenuj fajl s kakim bolj normalnim imenom.
Jabi

Jabi

Pridružen/a: 04.02.2006
Prispevkov: 7
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #6   Objavljeno 31.07.2005 10:09:00
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
ne pomaga in to tud ni vzrok.... no zj sm uporabu total commander za prenos in dela odlično (glup explorer :\ )
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani