Jabuk
Dodajanje .pkpass
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 16.10.2009
Prispevkov: 48
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1   Objavljeno 02.08.2013 09:04:23
Dodajanje .pkpass
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Živjo,
malo prej sem preko mojekarte.si kupil karto za en film, nakar vidim da imajo narejene tudi karte za v Passbook (resnično sem mislil, da to je pa aplikacija, ki je ne bom nikoli uporabljal). Ker se nisem ukvarjal s tem, kako so si oni predstavljali, da to spraviš na telefon (sigurno je lažji način?), sem si poslal na mail.
Na telefonu odprem mail, se mi pokaže priponka, jo kliknem, se mi odpre karta, desno zgoraj kliknem Add... in to je to?
Kje je zdaj ta karta in zakaj je ne v passbooku ni? Ko odprem passbook, mi tako kot prej pokaže vstopno stvan, naj si dolpotegnem kako aplikacijo...
Našel sem "navodilo", naj ugasnem passbook v iCloud, reboot in prižgem nazaj, isto.

Torej, kaj delam narobe, ali pa je morda kriva karta?

lp
Peter
Jabuk Staff

Jabuk Staff

Pridružen/a: 17.03.2008
Prispevkov: 134
Kraj: ljubljana
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #2   Objavljeno 16.03.2022 18:39:31
Re: Dodajanje .pkpass
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
kupil sem karto dogodka redbull in na mejl prejel pass.pkpass, ki bi ga moral tapnit in potem ga uvozi v wallet.app pa ne gre. preveril sem veljavnost njihovega certifikata in je vse ok.

mi zna kdo pomagat kako naj uvozim ticket v wallet app?
hvala.

_________________
lp, david praznik
www.ideator.si
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani