Jabuk
Dodatna garancija. Da-Ne?
Bi vzel dodatno garancijo za maca?
Da
72%
 72%  [ 8 ]
Ne
27%
 27%  [ 3 ]
Skupaj glasov : 11
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 06.05.2009
Prispevkov: 495
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1   Objavljeno 23.02.2015 12:08:38
Dodatna garancija. Da-Ne?
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Pozdravljeni,
kupujem novega 13inch retino pro-ja, pa me zanima dodatna garancija (se zgodi, allianz, polna zaščita).
Za model ki ga gledam (uvršča se v razdred 2000+eur) pride garancija med 230 in 300eur. Kolikor sem videl ob vsakem popravilu doplačaš lastnih sredstev nekje blizu 100eur če se ne motim. Torej bi me prvo popravilo prišlo recimo 400eur. Zdaj pa se sprašujem koliko je recimo najdražja stvar za menjati in koliko pride? In ali se vseeno splača jemati to garancijo?
Po sedanjih izkušnjah mi trenutni macbook pro 13 po skoraj 6h letih dela kot urca.

Potem pa še če imate morda kakšno izkušnjo katera dodatna garancija oz zavarovanje je boljše ali slabše od drugega?

Hvala
Lp
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 25.06.2009
Prispevkov: 3387
Kraj: Maribor
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #2   Objavljeno 23.02.2015 13:37:45
Re: Dodatna garancija. Da-Ne?
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Če imaš denar vzami tisto dodatno 5letno. Če se kaj zgodi macu po naravni poti (brez sile, strele ali kaj takega) potem nič ne doplačaš.

Doplačaš samo če je kaj narobe po tvoji krivdi.

Pa še tak za info, nikoli ne zaupaj elektroniki. Very Happy
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 06.04.2014
Prispevkov: 1415
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #3   Objavljeno 23.02.2015 18:21:11
Re: Dodatna garancija. Da-Ne?
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Jaz sem jo vzel za mojega mac pro-ja, 5- letno. Ni bilo še nič tako narobe, da bi moral na servis. *knock knock on the wood*

Sem imel pa prej na enem prenosniku od toshibe (vreden nad 2000€) tudi garancijo (kupljen v big bangu, garancija "se zgodi") in mi je par mesecev pred iztekom garancije crknu najprej monitor, potem pa še sama plata. Na koncu dobil skoraj 700€ dobropisa, ker prenosnika niso mogli več popraviti. Tak da se splača, ker nikoli ne veš kdaj ti kaj crkne.
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani