Jabuk
Iphone 3gs pomagajte
Jabi

Jabi

Pridružen/a: 20.11.2014
Prispevkov: 2
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1   Objavljeno 20.11.2014 19:09:30
Iphone 3gs pomagajte
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Lep pozdrav, imam črn iphone 3gs 16gb.
Pred 1 letom sem na njem razbil steklo, prav tako mi je crknil gumb za vklop/izklop, sedaj pa sem ga peljal na menjavo stekla, ki zdaj normalno dela.
Seveda pa sem pred 1 letom imel tudi ''passcode'', katero sem sedaj pozabil. Zato me zanima, kako naj iphone odklenem/odprem.
Ker sem v teh stvareh ''lajk'', ne vem ali je jailbreak-an ali ne. Ko sem ga kupil rabljenega mi ni lovil omrežja, zato sem ga nesel na servis, kjer je težavo odpravil, vendar ne vem kaj je z njim naredil - ali ga je jailbreakal, ali pa kaj čisto tretjega?
Seveda imam prijatelja, ki mi je rekel, da zna to rešiti brez problema, vendar brez gumba za vklop/izklop ne more nič.
Prosim vas za pomoč, jaz ne vem kako naj ga odprem.

Bilo bi lepo, če bi se dalo obdržati podatke in jailbreak (če sploh je). Sicer pa če se telefon ponovno nastavi preko itunes se to vse izgubi, če se ne motim? A potem spet ne bo lovil omrežja? Ker potem ga raje kar vržem stran.
Se opravičujem, če taka tema že obstaja, vendar sem nov v tem svetu.

lp, Marko
Jabi

Jabi

Pridružen/a: 20.11.2014
Prispevkov: 2
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #2   Objavljeno 22.11.2014 18:35:30
Re: Iphone 3gs pomagajte
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
hvala ker odgovarjate, res!
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 22.06.2013
Prispevkov: 148
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #3   Objavljeno 22.11.2014 18:42:51
Re: Iphone 3gs pomagajte
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Če ti ni lovil omrežja, ti z jailbreakom ni nič rešil:) če ga pa hoces odprt pa imas na YouTube veliko posnetkov kak se to naredi..malo pogledaj Cool

_________________
Iphone 4 16GB
Iphone 5s 16GB
Iphone 6 64GB
Jabuk Jedi Master

Jabuk Jedi Master

Pridružen/a: 18.10.2007
Prispevkov: 27231
Kraj: Medvode
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #4   Objavljeno 22.11.2014 19:28:27
Re: Iphone 3gs pomagajte
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
monster67 je napisal/a:
Če ti ni lovil omrežja, ti z jailbreakom ni nič rešil:) če ga pa hoces odprt pa imas na YouTube veliko posnetkov kak se to naredi..malo pogledaj Cool


Res? Kolikor vem, za softverski odklep moras prej jailbreakat... In iPhone 3GS ce ima taprav baseband, se se vedno da softversko odklenit ...

_________________
Lp
Thomas
________________________________________________


Jabuk Jedi Master

Jabuk Jedi Master

Pridružen/a: 18.10.2007
Prispevkov: 27231
Kraj: Medvode
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #5   Objavljeno 22.11.2014 19:35:16
Re: Iphone 3gs pomagajte
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
marko1998 je napisal/a:
hvala ker odgovarjate, res!


Sem sicer za bil na tem, da vprasanje ignoriram... ker taka nestrpnost oz. bolje receno arogantnost mi ni prav nic vsec Exclamation Confused ... ampak naj ti bo... bom probal odgovorit ... ceprav je to ze miljavzenkrat napisano... le malo casa si je treba vzeti in kaj prebrati.. ne pa napisati par vrstic in cakati, da pride odgovor serviran na pladnju ... Rolling Eyes Crying or Very sad

marko1998 je napisal/a:
Lep pozdrav, imam črn iphone 3gs 16gb.
Pred 1 letom sem na njem razbil steklo, prav tako mi je crknil gumb za vklop/izklop, sedaj pa sem ga peljal na menjavo stekla, ki zdaj normalno dela.
Seveda pa sem pred 1 letom imel tudi ''passcode'', katero sem sedaj pozabil. Zato me zanima, kako naj iphone odklenem/odprem.
Ker sem v teh stvareh ''lajk'', ne vem ali je jailbreak-an ali ne. Ko sem ga kupil rabljenega mi ni lovil omrežja, zato sem ga nesel na servis, kjer je težavo odpravil, vendar ne vem kaj je z njim naredil - ali ga je jailbreakal, ali pa kaj čisto tretjega?
Seveda imam prijatelja, ki mi je rekel, da zna to rešiti brez problema, vendar brez gumba za vklop/izklop ne more nič.
Prosim vas za pomoč, jaz ne vem kako naj ga odprem.

Bilo bi lepo, če bi se dalo obdržati podatke in jailbreak (če sploh je). Sicer pa če se telefon ponovno nastavi preko itunes se to vse izgubi, če se ne motim? A potem spet ne bo lovil omrežja? Ker potem ga raje kar vržem stran.
Se opravičujem, če taka tema že obstaja, vendar sem nov v tem svetu.

lp, Marko


Ce si ze dal zamenjat steklo, daj zamenjat se gumb za vklop/izklop... potem se bo dalo vsaj kaj naprej se narediti z njimi... Brez tega pa bo bolj tezko ...

Ce si pozabil passcode... bo pri tem iPhone-u, ki je tako star, pomoje slo se tako, da ga bos spravil v DFU nacin in restoral... zal pa ne bo mozno dobiti dol z njega nicesar ...

In prijatelj ti je cisto pravilno odgovoril ... Ze za spravit ga v DFU nacin potrebujes delujoc gumb za vklop/izklop ...

Je pa tako, da je moje osebno mnenje tako, da se v ta telefon ne splaca vlagati niti centa vec... Sploh ce je zaklenjen in ga je potrebno se softversko odklenit... tovarniski odklep itak ne pride v postev, ker je predrag Smile ...

Pomoje je bolje, ce med malimi oglasi pobrskas in poisces kaksen iPhone 4S ... ki se ga da dobiti ze za nekje okoli 150 € ali celo se manj ...

_________________
Lp
Thomas
________________________________________________


Jabuk Staff

Jabuk Staff

Pridružen/a: 26.08.2009
Prispevkov: 14555
Kraj: Ljubljana
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #6   Objavljeno 22.11.2014 20:46:38
Re: Iphone 3gs pomagajte
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
V dfu način ga spraviš brez problema s programom recboot. Deluje tudi na vseh novih telefonih (5s,6,6+ in na ipadih...) ..

Glede tega ali je zaklenjen ali ne lahko meni pošlješ imei da ti sporočim ali ga lahko samo restoraš in bo delal ali je potrebno kaj drugega....

Potem pa dalje..
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani