Jabuk
TELEKOM SIOL-nateg pri akciji
Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 16.01.2011
Prispevkov: 188
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1   Objavljeno 20.10.2014 22:29:34
TELEKOM SIOL-nateg pri akciji
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Je kdo od vas kot novi naročnik v zadnjem času kaj vzel pri siolu na vezavo?jaz sem želel it na siol in da vzamem ob dveletni vezavi tv Samsung 55inčni.Vse skupaj so propagirali tako,da lahko v Big Bangu kupiš tv in se tudi tam vežeš za dve leti.Od začetka akcije,ki je bila v septemberskem letaku v big bangu sploh niso imeli nobene zaloge za omenjeni tv in zato se ga ni dalo dobit.Jaz sem na zalogo čakal ampak so dali tv ven iz akcije črprav sploh nikoli ni prišel v zalogo.jezen sem ker so nas nategovali z to akcijo.
Ma kdo to izkušnjo?
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 28.03.2008
Prispevkov: 1501
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #2   Objavljeno 21.10.2014 06:50:45
Re: TELEKOM SIOL-nateg pri akciji
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Nisem seznanjen z akcijo in mi je jasno zakaj si jezen ampak ali kje v drobnem tisku pod akcijo piše do odprodaje zalog?

_________________
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 16.02.2012
Prispevkov: 1224
Kraj: Tam kjer cveti brnistra
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #3   Objavljeno 21.10.2014 07:10:56
Re: TELEKOM SIOL-nateg pri akciji
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Kolko vem vedno ti posljejo po posti kar kupis pri njih na vezavo.

_________________
Lp Andrej 



______________
Iphone 15 Pro Max
Ipad 9 wifi 256gb
Stevie Jobs

Stevie Jobs

Pridružen/a: 12.10.2008
Prispevkov: 2679
Kraj: Kočevje
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #4   Objavljeno 21.10.2014 07:29:06
Re: TELEKOM SIOL-nateg pri akciji
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
ne zastopim zakaj potem jezo stresaš na tem foromu? sej ima siol - telekom svoj forum, pa se tam jezi.
Jabuk Jedi Master

Jabuk Jedi Master

Pridružen/a: 18.10.2007
Prispevkov: 27231
Kraj: Medvode
Moški

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #5   Objavljeno 21.10.2014 07:38:01
Re: TELEKOM SIOL-nateg pri akciji
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Sicer ponavadi akcije veljajo do razprodaje zalog... In ti si ocitno zamudil...

Bi bilo pa fajn, ce bi vsaj dal kaksen link ali kaj podobnega, da se da vsaj komentirati...

Nekaj sem sicer nasel tukaj... je pa bolj svez katalog (kot kaze od sredine oktobra) >> http://katalog.bigbang.si/2014-10-16/15_BBkatalog_16okt14_WEB_interactive.pdf








*Akcijska ponudba naprav SiOL velja od 3. 9. do 11. 11. 2014 za nove in obstoječe naročnike interneta SiOL oz. paketov, ki vključujejo internet SiOL (razen Trio osnovni in Trio neomejeni), ob vezavi naročniškega razmerja za 24 mesecev. Plačilo kupnine je v 24 enakih zaporednih mesečnih obrokih: za nove naročnike v znesku 4 EUR (skupaj 96 EUR) oziroma za obstoječe naročnike 9 EUR (skupaj 216 EUR) za LED TV Philips 40PFH4309 na podlagi računa za storitve Telekoma Slovenije. Izračun prihranka je narejen na podlagi priporočljive maloprodajne cene izdelka, zmanjšane za celotno plačilo na obroke. Možen je nakup ene naprave iz akcijske ponudbe. Količina naprav je omejena. Cene so v EUR z DDV. Slike so simbolične. Telekom Slovenije si pridržuje pravico do sprememb cen in pogojev. Akcijska ponudba naprav SiOL se izključuje s ponudbo BON 200 EUR ter paketi TopTrio 2 meseca brez naročnine. Ponudba hitrost interneta SiOL 100 Mb/s / 20 Mb/s velja od 3. 9. 2014 do 31. 1. 2015 za nove in obstoječe naročnike interneta SiOL na optičnem omrežju Telekoma Slovenije.
Za več informacij o ponudbi, vključno z možnostjo vezave za 12 mesecev, obročnem plačilu in pogojih akcijskega nakupa naprav obiščite www.telekom.si, Telekomov center, pooblaščeno prodajno mesto ali pokličite 041 700 700 oz. 080 8000.


_________________
Lp
Thomas
________________________________________________


Jablanator

Jablanator

Pridružen/a: 11.07.2009
Prispevkov: 100
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #6   Objavljeno 21.10.2014 07:47:58
Re: TELEKOM SIOL-nateg pri akciji
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Pa ne vežeš se pri Big Bangu ampak samo pri Telekomu
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani