Jabuk
Keynote predstavitev
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 13.12.2007
Prispevkov: 288
Ženska

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #1   Objavljeno 20.06.2008 09:09:39
Keynote predstavitev
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Zanima me slednje: V keynotu delam predstavitev, in kopiram iz že obstoječe v novo. Prejšnja je bila narejena v Powerpointu, ampak jaz hočem imeti Keynote. No, Ko skopiram nek del besedila, mi ga v novem keynotu postavi v isti format in barvo in velikost in pisavo kot je bil prej. To potem pomeni, da moram ročno skos vse sprminjat. A se da naredit, da bi on avtomatsko postavil vse skopirano besedilo v določenem formatu, torej s prednastavljeno barvo in velikostjo in vsem..?

+ Kako se naredi, da bi se vsi deli besedila na vseh slajdih enak učinek. Na Inspectorju sem tudi nastavila Effect: Reflection, sedaj pa ne vem kako naj naredim da bo to uporabil za vse slide in da bo ta učinek vedno ko grem naprej.


edit: Vse sem že našla.
Jabuček

Jabuček

Pridružen/a: 28.04.2006
Prispevkov: 59
Kraj: LJ
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #2   Objavljeno 20.06.2008 11:23:07
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Hm, kaj pa ce kar powerpint prezentacijo odpres z keynote in ti jo sam konverta?
Stevie Jabuk

Stevie Jabuk

Pridružen/a: 13.12.2007
Prispevkov: 288
Ženska

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #3   Objavljeno 20.06.2008 11:29:28
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
ja, ma potem ni tako lepo. sem hotla prav layout njihov pa tako. Potem sem ugotovila kako lahko se v bistvu naredi vse, k maš tam master slides, pa samo malo spremeniš in so vsi isti pa še lahko skopiraš stile. ful dobro

zdaj samo nisem prepričana.. a ko priklopim na projektor. a je treba tu na računalniku kaj pritisnit, da bo slika se pokazala? A se da tako da bo slika in na računalniku in na projktorju?
Stevie Wozniak

Stevie Wozniak

Pridružen/a: 09.09.2007
Prispevkov: 1175
Kraj: Šempas (čez teden Ljubljana)
Ni navedeno

Poglej uporabnikov profil
Prispevek: #4   Objavljeno 20.06.2008 12:21:38
Odgovori s citatom Dodaj uporabnika na seznam ignoriranih
Meni je delalo takoj, brez težav. Edino resolucijo je treba izbrat ko prvič povežeš Mac s projektorjem. Pojavilo se ti bo okno na sliki od projektorja in izbrala boš resolucijo, ki ti ustreza. Drugače pa lahko pod System preferences->Displays kadarkoli kasneje spremeniš nastavitve. Pa še v Keynote imaš neke nastavitve, ki bi ti utegnile priti prav (Presenter view na primer). Poskusi prej na kakem monitorju doma, da dobiš filing kje kaj najt, da se ne boš na predstavitvi brez pomena ubadala s tem.

LP, Jan

P.s.: Da, lahko imaš tudi isto sliko na obeh. Pod System preferences->Displays odkljukaj kljukico pri "Mirror Displays", če se ne motim.
Ne moreš dodajati novih tem
Ne moreš odgovarjati na teme
Ne moreš urejati svojih prispevkov
Ne moreš brisati svojih prispevkov
Ne moreš glasovati v anketi
Pokaži sporočila:
Pojdi na:
Jabuk.si Vsa vsebina spletne strani je last Jabuk.si in njegovih članov. © 2004 - 2020 Jabuk.si Kontakt Kontakt   Domov Domov   Na vrh strani Na vrh strani